Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Gotowanie 754 gier

Gra Mistrz Posiłków 2 online

Ocena gry

Ta gra może być na dwie osoby to kontynuacja gry Mistrz Posiłków. Tym razem czekają Cie trudniejsze wyzwania kulinarne. Masz do wyboru szeroką gamę składników i narzędzi kuchennych. Pomocne okażą się 3 ekrany- w pierwszym gotujesz i masz narzędzia, w drugim składniki oraz piece, a w trzecim umieszczasz gotowy posiłek. Postaraj się robić to z sercem, niech Twoje posiłki będą najlepsze na świecie!


Gra Nauka gotowania z Luigi

Ocena gry

Weź lekcje gotowania u najlepszego kucharza na świecie- Luigi! Wybierz przepis na podstawie którego chcesz przyrządzić posiłek i ugotuj najlepsze danie na świecie!


Gra Bar u Manii

Ocena gry

Pracujesz w barze, który realizuje zamówienia telefoniczne. Postaraj się przygotowywać posiłki zgodnie z życzeniami klientów. Aby dowiedzieć się jak wykonać dany posiłek, najedź na rysunek myszką.


Gra Kucharz w ekskluzywnej restauracji

Ocena gry

Pracujesz w restauracji jako kucharz. Można grać na 2 graczy. Twoim zadaniem jest przyrządzanie posiłków zgodnych z zamówieniem gości. Musisz zapamiętać polecenie i przygotować posiłek jak najszybciej i jak najlepiej tylko umiesz.Gra Dopasuj ciasteczko do foremki

Ocena gry

Pracujesz w kuchni, gdzie zajmujesz się pieczeniem ciatseczek. Używając przycisków ze strzałkami musisz dopasować odpowiednie ciastko do foremki.


Gra Przygotowywanie ciasteczek

Ocena gry

Pracujesz w piekarni. Twoim zadaniem jest pieczenie przepysznych ciasteczek. Postaraj się przygotować desery zgodnie z zamówieniem klientów.Musisz to zrobić zanim talerz zniknie z taśmy. Sterujesz za pomocą myszki.


Gra Piekarnia U Belli

Ocena gry

Bella otworzyła nową piekarnię. Pomóż jej obsługiwać klientów zgodnie z ich życzeniami. Realizuj ich zamówienia, zdobądź jak najwięcej punktów i pieniędzy. Postaraj się, aby wszyscy klienci byli zadowoleni.


Gra Nauka pieczenia u Maggie

Ocena gry

Gra krojenie tortów i ciasta czeka na Was. Pobierz nauki pieczenia tortów u samej królowej kuchni Maggie. Twoim zadaniem jest upieczenie, a następnie udekorowanie tortu zgodnie z instrukcjami, które spotkasz w grze. Tort musi w ostatecznym momencie być zgodny z wyobrażeniem Maggie. Sterowanie za pomocą myszki.


Gra Projektowanie weselnego tortu

Ocena gry

Czeka Cię specjalne zamówienie.Ciasto na ślub czeka. Musisz przyrządzić najpiękniejszy tort na wesele swojej przyjaciółki. Użyj wyobraźni i zaprojektuj wspaniałe ciasto!


Gra Dekorowanie tortu na specjalną okazję

Ocena gry

Dekorowanie tortów to twoja pasja. Tym razem czeka Cię specjalne zamówienie. Postaraj się zrobić jak najładniejszy tort!


Gra Rzucanie naleśnikami

Ocena gry

Jako szef kuchni lubisz sobie czasami urozmaicać przyrzadzanie dań. Tym razem czeka cię przygotowanie posiłków. W trakcie gotowania postaraj się rzucać naleśnikami na jak największą wysokość. Uważaj, żeby naleśnik nie dotknął sufitu!


Gra Dekorowanie truskawką ciasta

Ocena gry

Zajmujesz się dekorowanie ciast. Twoim zadaniem jest wrzucenie truskawki na znajdujący się pod tobą kawałek ciastka. Odczekaj na właściwy moment i zrób to za pomocą myszki.


Popularne gry

 • Gotowanie
 • Gra Nauka robienia hamburgerów z Tessą

  Gra Nauka robienia hamburgerów z Tessą

  Oglądana: 5225 ocena: 0.00

 • Gra Przyrządzanie deseru lodowego

  Gra Przyrządzanie deseru lodowego

  Oglądana: 4780 ocena: 0.00

 • Gra Pieczenie pizzy

  Gra Pieczenie pizzy

  Oglądana: 4615 ocena: 0.00

 • Gra Robienie hamburgerów

  Gra Robienie hamburgerów

  Oglądana: 4009 ocena: 0.00

 • Gra Lodziarnia Kairi

  Gra Lodziarnia Kairi

  Oglądana: 3603 ocena: 9.50

 • Pikantne danie ze ślimaków

  Pikantne danie ze ślimaków

  Oglądana: 3198 ocena: 1.00

REKLAMA GOOGLE
cookie