Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Strzelanki darmowe gry online Gry Armagedon 9 gier

Shoot The Devil

Ocena gry

W tej grze będziemy strzelali do ruchomych tarcz na których w sztabkach lodu zamrożone są diabełki. Aby przejść każdą z plansz musimy uzbierać określony pułap punktowy, punkty zdobywamy za trafienie z sztabkę lodu.


Gra podobna do Diablo online

Ocena gry

Kolejna z gier której oryginalna nazwa brzmi: Forgotten Dungeon 2 jest niezwykle podobna jeżeli chodzi o fabułę do Diablo. Na starcie możemy wybrać jednego z trzech dostępnych postaci. Po wyborze przystępujemy do krótkiej fabuły i rozgrywki gdzie posługujemy się: myszka, I,S,H,M oraz klawisze numeryczne.


Niszczenie zamku

Ocena gry

Zajmować będziemy się równaniem z ziemią przeróżnych budowli. Postaraj się je rozwalić jak najszybciej. Do pomocy mamy katapultę która zrobi armagedon ze wszystkich spotkanych na swojej drodze budowli.


Gra Red Barron 1918

Ocena gry

Zagraj w grę czerwony baron w której to będziemy poruszali się dwupłatowym samolotem koloru czerwonego i walczyli z atakującymi nas wrogami. Do sterowanie i strzelania wykorzystujemy myszkę komputerową.Asteroid Blaster

Ocena gry

Kliknij na Play i od razu rozpocznij grę w której będziemy manewrować rakietą pomiędzy latającymi na nas asteroidami. Uważaj aby nie doprowadzić do kolizji z nią. Wtedy właśnie nasza gra się skończy, sterowanie strzałkami.


Niszczenie i rozwalanie

Ocena gry

To co gracze kategorii armagedon lubią najbardziej czyli niszczenie wszystkiego dookoła wraz z możliwością rozwalania innych samochodów jakie staną na arenie między sobą. Jeden z nich może tylko wyjść z tego pojedynku zwycięsko.


Armagedon na krzyżówce

Ocena gry

To wyłącznie od Ciebie będzie zależało czy uda Ci się zapanować nad tłokiem jaki panuje na tym skrzyżowaniu jeżeli Ci się tej sztuki nie uda doprowadzisz do kolizji i będzie to jeden wielki armagedon na drodze.


Uciekinier- Armageddon

Ocena gry

To trzecia odsłona gry Flood Runner. W grze wcielasz się w postać, która ucieka przed wielkim armageddonem. Wybrany bohater będzie musiał biec jak najszybciej przed falą powodziową, szlamem lub lawą. Sprawdź jak daleko uda Ci się dobiegnąć? To zależy tylko i wyłącznie od Ciebie! Sterowanie za pomocą Strzałki w górę lub lewego przycisku myszy.


Armageddon

Ocena gry

Postaraj się złapać jak najwięcej kul, tak, żeby nie dopuścić do wielkiego wybuchu, który spowoduje wielkie spustoszenie! Sterowanie: strzałki.


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Gry Armagedon
 • Gra podobna do Diablo online

  Gra podobna do Diablo online

  Oglądana: 1937 ocena: 0.00

 • Gra Red Barron 1918

  Gra Red Barron 1918

  Oglądana: 1124 ocena: 0.00

 • Niszczenie i rozwalanie

  Niszczenie i rozwalanie

  Oglądana: 1065 ocena: 0.00

 • Niszczenie zamku

  Niszczenie zamku

  Oglądana: 824 ocena: 0.00

 • Armagedon na krzyżówce

  Armagedon na krzyżówce

  Oglądana: 793 ocena: 0.00

 • Asteroid Blaster

  Asteroid Blaster

  Oglądana: 620 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie