Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21
Gra Tank 1990 battle city

dobra gra

2016-12-27 11:05:51
Domek dla świniki Peppy

zjebana

2016-12-09 09:09:01
Gra Nauka zasad gry w Snookera

super gra

2016-10-30 17:26:51
Gra Snooker

super gra

2016-10-30 17:17:33
Jake i piraci z Nibylandii u dentysty

Yolo gra

2016-10-13 14:34:34

Sportowe darmowe gry online Gry bieganie 14 gier

Bieganie

Ocena gry

Ta gra to klasyczna gra w której tylko się biega człowiekiem. Za pomocą klawiatury trzeba tylko skakać z zbierać dodatkowe bonusy aby wygrać lvl.


Biegi narciarskie

Ocena gry

Czekają na Was biegi na czas i zawody narciarskie w których to będziemy mieli okazję zjeżdżać z dużej górki w taki sposób aby mieścić się podczas zjazdu między pachołkami sterując w odpowiedni sposób w lewo i w prawo naszym zawodnikiem. Graj strzałkami, strzałką do przodu przyspieszamy.


Bieganie po lesie

Ocena gry

Trochę inna od pozostałych tego rodzaju gier na 2 osoby. Tym razem wybieramy się do lasu aby tam trochę pobiegać. Będziemy biegali lisem i zbierali orzeszki na swojej drodze. Używamy strzałek jak i też spacji do skakania w gierce.


Bieganie po budynkach

Ocena gry

Zobacz jak to jest biegać szybko po budynkach o których nie wiesz praktycznie nic. Na drodze mogą być różne biurka, stery gazet w które możemy spaść. Będziemy przeskakiwać z budynku na budynkach, skakać w szyby i wiele innych zaczynamy gierkę spacją. Zobacz jak daleko uda Ci się dobiegnąć w tej grze.Biegaj i skakaj

Ocena gry

Scooby Doo uwielbia różnego rodzaju przygody w szczególności jego ulubionym zajęciem jest biegane i skakanie gdzie po drodze zbiera różnego rodzaju przedmioty. Do sterowania postacią wykorzystujemy: strzałki, Ctrl oraz Spacja.


Gra bieganie po dachach

Ocena gry

Zajmować w tej grze będziemy się w szczególności bieganiem i skakaniem po dachach. Wcielamy się tutaj w postać batmanem, którym to będziemy wykonywać właśnie te ewolucje. Bieganie wykonujemy strzałkami, Spacja skok, A,S,D potrzebujemy do walki.


Gra z bieganiem

Ocena gry

Jest to gra z człowiekiem gdzie mamy kilka rzeczy do wybrania aby pokonać najeżone przeszkodami trasy. Będziemy tutaj przede wszystkim biegać ale także latać i pływać. Zmieniamy postacie używając w tym celu strzałek. Która za co odpowiada podane mamy w grze.


Gra bieganie i skakanie

Ocena gry

Czeka na Ciebie całkiem fajna przygoda w tej grze online gdzie naszym zadaniem będzie przede wszystkim bieganie i skakanie gdzie po drodze zbierać będziemy różne przedmioty znajdujące się na planszy oraz w skrzyniach. Biegamy strzałkami, skaczemy Spacją, strzałką do góry latamy.


Bieganie pomiędzy samochodami

Ocena gry

Dość duży ruch panuje na tej ulicy w grze online. Cały czas niemal przez nią zarówno z jednej jak i z drugiej strony przejeżdżają różne samochody. Ulica ma kilka pasów, dlatego w szczególności trzeba uważać. My musimy tylko przedostać się na drugą stronę gdzie czeka ukochana.


Gra Wyścigi Konne online

Ocena gry

Wyścigi konne, to wydarzenie, na które fani czekają z niecierpliwością. Wybierz zawodnika, któremu chcesz pomóc osiągnąć jak najlepszy wynik, a następnie pomóz mu dobiec do mety w jak najkrótszym czasie. Sterujemy strzałkami, skaczemy Spacją.


Gra Powrót chomika do domu

Ocena gry

Pomóz małemu chomikowi pokonac trasę, która prowadzi przez las. Omijaj przeszkody i postaraj się dotrzeć jak najszybciej do celu. Powodzenia!


Gra Crazy Flasher X Running online

Ocena gry

Ta gra, to szalona rozrywka dla wszystkich, którzy uwielbiają tego typu gry. Pokonuj szybko i zwinne określoną trasę zbierając przy tym wszystkie napotkane na drodze monety. Sterujesz swoim zawodnikiem wykorzystując klawisze strzalek.


« poprzednia 1 2 następna »

Popularne gry

 • Gry bieganie
 • Gra bieganie po dachach

  Gra bieganie po dachach

  Oglądana: 2853 ocena: 0.00

 • Biegi narciarskie

  Biegi narciarskie

  Oglądana: 2022 ocena: 0.00

 • Bieganie

  Bieganie

  Oglądana: 1876 ocena: 0.00

 • Gra z bieganiem

  Gra z bieganiem

  Oglądana: 1667 ocena: 0.00

 • Gra bieganie i skakanie

  Gra bieganie i skakanie

  Oglądana: 1309 ocena: 0.00

 • Gra Wyścigi Konne online

  Gra Wyścigi Konne online

  Oglądana: 1177 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie