Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Sportowe darmowe gry online Gry bieganie 14 gier

Bieganie

Ocena gry

Ta gra to klasyczna gra w której tylko się biega. Za pomocą klawiatury trzeba tylko skakać z zbierać dodatkowe bonusy aby wygrać lvl.


Biegi narciarskie

Ocena gry

Czekają na Was biegi i zawody narciarskie w których to będziemy mieli okazję zjeżdżać z dużej górki w taki sposób aby mieścić się podczas zjazdu między pachołkami sterując w odpowiedni sposób w lewo i w prawo naszym zawodnikiem. Graj strzałkami, strzałką do przodu przyspieszamy.


Bieganie po lesie

Ocena gry

Trochę inna od pozostałych tego rodzaju gier. Tym razem wybieramy się do lasu aby tam trochę pobiegać. Będziemy biegali lisem i zbierali orzeszki na swojej drodze. Używamy strzałek jak i też spacji do skakania w gierce.


Bieganie po budynkach

Ocena gry

Zobacz jak to jest biegać szybko po budynkach o których nie wiesz praktycznie nic. Na drodze mogą być różne biurka, stery gazet w które możemy spaść. Będziemy przeskakiwać z budynku na budynkach, skakać w szyby i wiele innych zaczynamy gierkę spacją. Zobacz jak daleko uda Ci się dobiegnąć w tej grze.Biegaj i skakaj

Ocena gry

Scooby Doo uwielbia różnego rodzaju przygody w szczególności jego ulubionym zajęciem jest biegane i skakanie gdzie po drodze zbiera różnego rodzaju przedmioty. Do sterowania postacią wykorzystujemy: strzałki, Ctrl oraz Spacja.


Gra bieganie po dachach

Ocena gry

Zajmować w tej grze będziemy się w szczególności bieganiem i skakaniem po dachach. Wcielamy się tutaj w postać batmanem, którym to będziemy wykonywać właśnie te ewolucje. Bieganie wykonujemy strzałkami, Spacja skok, A,S,D potrzebujemy do walki.


Gra z bieganiem

Ocena gry

Jest to gra gdzie mamy kilka rzeczy do wybrania aby pokonać najeżone przeszkodami trasy. Będziemy tutaj przede wszystkim biegać ale także latać i pływać. Zmieniamy postacie używając w tym celu strzałek. Która za co odpowiada podane mamy w grze.


Gra bieganie i skakanie

Ocena gry

Czeka na Ciebie całkiem fajna przygoda w tej grze online gdzie naszym zadaniem będzie przede wszystkim bieganie i skakanie gdzie po drodze zbierać będziemy różne przedmioty znajdujące się na planszy oraz w skrzyniach. Biegamy strzałkami, skaczemy Spacją, strzałką do góry latamy.


Bieganie pomiędzy samochodami

Ocena gry

Dość duży ruch panuje na tej ulicy w grze online. Cały czas niemal przez nią zarówno z jednej jak i z drugiej strony przejeżdżają różne samochody. Ulica ma kilka pasów, dlatego w szczególności trzeba uważać. My musimy tylko przedostać się na drugą stronę gdzie czeka ukochana.


Gra Wyścigi Konne online

Ocena gry

Wyścigi konne, to wydarzenie, na które fani czekają z niecierpliwością. Wybierz zawodnika, któremu chcesz pomóc osiągnąć jak najlepszy wynik, a następnie pomóz mu dobiec do mety w jak najkrótszym czasie. Sterujemy strzałkami, skaczemy Spacją.


« poprzednia 1 2 następna »

Popularne gry

 • Gry bieganie
 • Bieganie

  Bieganie

  Oglądana: 1155 ocena: 0.00

 • Gra bieganie po dachach

  Gra bieganie po dachach

  Oglądana: 1149 ocena: 0.00

 • Biegi narciarskie

  Biegi narciarskie

  Oglądana: 1046 ocena: 0.00

 • Gra z bieganiem

  Gra z bieganiem

  Oglądana: 726 ocena: 0.00

 • Gra bieganie i skakanie

  Gra bieganie i skakanie

  Oglądana: 591 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie