Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Sportowe darmowe gry online Gry bieganie 14 gier

Bieganie

Ocena gry

Ta gra to klasyczna gra w której tylko się biega człowiekiem. Za pomocą klawiatury trzeba tylko skakać z zbierać dodatkowe bonusy aby wygrać lvl.


Biegi narciarskie

Ocena gry

Czekają na Was biegi na czas i zawody narciarskie w których to będziemy mieli okazję zjeżdżać z dużej górki w taki sposób aby mieścić się podczas zjazdu między pachołkami sterując w odpowiedni sposób w lewo i w prawo naszym zawodnikiem. Graj strzałkami, strzałką do przodu przyspieszamy.


Bieganie po lesie

Ocena gry

Trochę inna od pozostałych tego rodzaju gier na 2 osoby. Tym razem wybieramy się do lasu aby tam trochę pobiegać. Będziemy biegali lisem i zbierali orzeszki na swojej drodze. Używamy strzałek jak i też spacji do skakania w gierce.


Bieganie po budynkach

Ocena gry

Zobacz jak to jest biegać szybko po budynkach o których nie wiesz praktycznie nic. Na drodze mogą być różne biurka, stery gazet w które możemy spaść. Będziemy przeskakiwać z budynku na budynkach, skakać w szyby i wiele innych zaczynamy gierkę spacją. Zobacz jak daleko uda Ci się dobiegnąć w tej grze.Biegaj i skakaj

Ocena gry

Scooby Doo uwielbia różnego rodzaju przygody w szczególności jego ulubionym zajęciem jest biegane i skakanie gdzie po drodze zbiera różnego rodzaju przedmioty. Do sterowania postacią wykorzystujemy: strzałki, Ctrl oraz Spacja.


Gra bieganie po dachach

Ocena gry

Zajmować w tej grze będziemy się w szczególności bieganiem i skakaniem po dachach. Wcielamy się tutaj w postać batmanem, którym to będziemy wykonywać właśnie te ewolucje. Bieganie wykonujemy strzałkami, Spacja skok, A,S,D potrzebujemy do walki.


Gra z bieganiem

Ocena gry

Jest to gra z człowiekiem gdzie mamy kilka rzeczy do wybrania aby pokonać najeżone przeszkodami trasy. Będziemy tutaj przede wszystkim biegać ale także latać i pływać. Zmieniamy postacie używając w tym celu strzałek. Która za co odpowiada podane mamy w grze.


Gra bieganie i skakanie

Ocena gry

Czeka na Ciebie całkiem fajna przygoda w tej grze online gdzie naszym zadaniem będzie przede wszystkim bieganie i skakanie gdzie po drodze zbierać będziemy różne przedmioty znajdujące się na planszy oraz w skrzyniach. Biegamy strzałkami, skaczemy Spacją, strzałką do góry latamy.


Bieganie pomiędzy samochodami

Ocena gry

Dość duży ruch panuje na tej ulicy w grze online. Cały czas niemal przez nią zarówno z jednej jak i z drugiej strony przejeżdżają różne samochody. Ulica ma kilka pasów, dlatego w szczególności trzeba uważać. My musimy tylko przedostać się na drugą stronę gdzie czeka ukochana.


Gra Wyścigi Konne online

Ocena gry

Wyścigi konne, to wydarzenie, na które fani czekają z niecierpliwością. Wybierz zawodnika, któremu chcesz pomóc osiągnąć jak najlepszy wynik, a następnie pomóz mu dobiec do mety w jak najkrótszym czasie. Sterujemy strzałkami, skaczemy Spacją.


Gra Powrót chomika do domu

Ocena gry

Pomóz małemu chomikowi pokonac trasę, która prowadzi przez las. Omijaj przeszkody i postaraj się dotrzeć jak najszybciej do celu. Powodzenia!


Gra Crazy Flasher X Running online

Ocena gry

Ta gra, to szalona rozrywka dla wszystkich, którzy uwielbiają tego typu gry. Pokonuj szybko i zwinne określoną trasę zbierając przy tym wszystkie napotkane na drodze monety. Sterujesz swoim zawodnikiem wykorzystując klawisze strzalek.


« poprzednia 1 2 następna »

Popularne gry

 • Gry bieganie
 • Gra bieganie po dachach

  Gra bieganie po dachach

  Oglądana: 2931 ocena: 0.00

 • Biegi narciarskie

  Biegi narciarskie

  Oglądana: 2054 ocena: 0.00

 • Bieganie

  Bieganie

  Oglądana: 1896 ocena: 0.00

 • Gra z bieganiem

  Gra z bieganiem

  Oglądana: 1696 ocena: 0.00

 • Gra bieganie i skakanie

  Gra bieganie i skakanie

  Oglądana: 1338 ocena: 0.00

 • Gra Wyścigi Konne online

  Gra Wyścigi Konne online

  Oglądana: 1206 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie