Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Sportowe darmowe gry online Gry BMX 11 gier

Jazda na rowerze BMX

Ocena gry

Czeka na Ciebie wyjątkowa jazda na wyjątkowym rowerze marki BMX. Do pokonania masz spory dystans zanim uda Ci się dojechać do mety. Na drodze musisz być czujny. Sterowanie to strzałki i spacja do skakania na bemiksie.


Free Style BMX

Ocena gry

Całkiem realistyczna gra jeżeli chodzi o bmx, będziecie mieli możliwość popisania się różnego rodzaju trikami, które w tej grze mamy możliwość wykonania. Zapoznaj się z jej funkcjami jak i też instrukcją. Strzałki, spacja - skok i 1-5 - triki.


Ben 10 BMX 2

Ocena gry

W tej grze będziemy poruszać się na rowerze BMX i wykonywać na trasie różnego rodzaju triki. Mamy do tego specjalne podjazdy i różnego rodzaju rampy. Pedałujemy przy użyciu F, triki A i D, sterowanie odbywa się przy pomocy strzałek.


Twilight BMX

Ocena gry

Fajna jazda na gracza który lubi rowery BMX, tym razem u góry na małym ekranie mamy pokazaną trasę na której są umieszczone gwiazdki, które my zbieramy i uważamy na goniący nas wir. Sterujemy rowerem przy pomocy W,A,S,D.BMX Ramp

Ocena gry

Sprawdź się i przekonaj czy jazda na rampie na bmx to takie łatwe jak Ci się wydaje. Oprócz tego że będziesz po niej jechać musisz wykonywać różnego rodzaju triki. Do tego potrzebujemy A,S,D, jazda to strzałki.


BMX Stuntbike

Ocena gry

Doskonała przygoda gdzie będziemy mieli możliwość wykonywania wielu ciekawych trików na specjalnie do tego przygotowanych miejscach. Do jazdy potrzebujemy strzałek, Spacją skaczemy, A,S,D,F wykonujemy różnego rodzaju triki.


BMX Freestyle: mistrzostwa

Ocena gry

Przed Tobą mistrzostwa w BMX Freestyle. Czeka cię ekstremalna jazda i wykonywanie szalonych trików. Za każdy dobrze wykonany trik otrzymasz określoną ilość punktów. Postaraj się zdobyć ich jak najwięcej. Do jazdy wykorzystujesz strzałki oraz klawisze Z,X,C.


Gra Projektowanie BMX

Ocena gry

Tym razem zabieramy Cię na wycieczkę do fabryki BMX. W nagrodę możesz sam zaprojektować dla siebie własny pojazd. Rusz wyobraźnią i postaraj się stworzyć najładniejszy na świecie rower!


Górska jazda na BMX

Ocena gry

Jeżeli chcesz się wybrac w niebezpieczną górską trasę, to na pewno przyda Ci się do tego BMX. Pokonaj trasę i dojedź do celu właśnie tym pojazdem. Postaraj się nie zaliczyć po drodze żadnej wpadki. Powodzenia!


Gra Trasa górska BMX: Backflip

Ocena gry

BMX, to rower, który znakomicie nadaje się do jazdy po górskich terenach. Nie będZie to jednak zwykła przejażdżka, będziesz podczas trasy wykonywać Backflip. Pokonaj wszystkie plansze, masz 3 szanse na wykonanie tego zadania.


BMX: triki na rampie

Ocena gry

W tej grze Twoim zadaniem będzie wykonywanie trików na bmxie. Miejscem przeznaczonym do tego typu wyskoków jest rampa w skateparku. Za każdy dobrze wykonany trik otrzymujesz odpowiednią ilość punktów. W grze posługujesz się klawiszami F,A,D,S oraz strzałkami. Jeżeli zbierzesz określoną ilość punktów, pozwoli Ci to awansować do następnego etapu.


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Gry BMX
 • Gra Projektowanie BMX

  Gra Projektowanie BMX

  Oglądana: 4834 ocena: 0.00

 • BMX Ramp

  BMX Ramp

  Oglądana: 1115 ocena: 0.00

 • Free Style BMX

  Free Style BMX

  Oglądana: 1041 ocena: 0.00

 • BMX Freestyle: mistrzostwa

  BMX Freestyle: mistrzostwa

  Oglądana: 947 ocena: 0.00

 • Ben 10 BMX 2

  Ben 10 BMX 2

  Oglądana: 917 ocena: 0.00

 • Jazda na rowerze BMX

  Jazda na rowerze BMX

  Oglądana: 914 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie