Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Medyczne darmowe gry online Gry Chirurg 15 gier

Barbie operacja nogi

Ocena gry

W tej grze będziemy właśnie wcielać się w młodego chirurga przed którym jest najważniejsza operacja w jego życiu. Postarajcie się aby wszystko udało się jak najlepiej. Posługujemy się myszką, jeżeli potrzebujecie dodatkowych informacji to instrukcję znajdziecie w języku polskim.


Operacja na otwartym oku

Ocena gry

Jesteśmy chirurgiem, który to zajmuje się operowaniem oczu. usuwamy między innymi zaćmy jak i też usuwamy wadę wzroku. Tym razem operacja nie będzie taka zwykła. Gra w polskiej wersji językowej czeka już na Was.


Operacja

Ocena gry

W tej grze możemy zamienić się z doktora a bardziej w chirurga. Możemy wybrać co chcemy operować. Gramy myszką którą wybieramy czynności które są następne w operacji.


Chirurg operacja oka

Ocena gry

Kolejna gra z która jest związana z operacją i w której do dyspozycji mamy chirurga który będzie operował. Oczywiście gra jest po polsku dla wszystkich dzieci oraz dziewczyn. Zobacz czy uda Ci się kompleksowo przeprowadzić ten niezmiernie trudny zabieg.Chirurg operacja serca

Ocena gry

Na chirurga czeka operacja serca. Już gotowy jest sala operacyjna gdzie ten zabieg na otwartym sercu będzie przeprowadzony. Posługujemy się myszką i to właśnie z jej pomocą będzie możliwe wykonanie tego skomplikowanego zabiegu.


Chirurg operacja brzucha

Ocena gry

W tej grze nasz chirurg będzie miał nie lada wyzwanie związane z operacją brzucha, dokładnie będzie zajmował się operowaniem żołądka. Postępuj wedle wskazówek jakie otrzymujesz w grze aby móc ją wykonać, posługujemy się tutaj myszką.


Chirurg operacja nogi i kolana

Ocena gry

W tej grze chirurg dla dorosłych będzie zajmował się operowaniem u pacjenta złamanej nogi jak i też jego kolana. Postaraj się zrobić to jak najlepiej zgodnie ze wskazówkami jakie co jakiś czas będziesz otrzymywać w tej gierce. Wykorzystujemy tutaj myszkę.


Chirurg operacja ręki

Ocena gry

Czeka na Was druga część tej nowej gry chirurg który będzie się zajmował operacją ręki. Gra w polskiej wersji językowej. Wszelkie niezbędne instrukcje znajdują się w gierce online. Musimy zgodnie z podpowiedziami pielęgniarki wykonać wszelkie zadania z niezwykłą precyzją.


Gra chirurdzy operują online

Ocena gry

Kolejna gra z serii: chirurdzy. Tym razem będziesz przeprowadzał operację na wybranym bohaterze bajki. Na początku gry musisz zdecydować, który bohater weźmie udział w zabiegu, a następnie dokonaj samego procesu operacji. Postaraj się, aby przebiegł on pomyślnie!


Chirurdzy

Ocena gry

Jesteś ordynatorem oddzialu chirurgicznego. Przed Tobą ważna operacja. Razem ze swoim zespołem musicie zoperować ciężko chorego pacjenta. Postaraj się odpowiednio przygotować do operacji, a następnie wykonaj zabieg tak, aby przebiegł on bez komplikacji.


Świąteczna operacja gra online

Ocena gry

Ten pacjent, to prawdziwy łakomczuch. W jego brzuchu znalazło się wiele rozmaitych przedmiotów związanych ze swietami. twoim zadaniem jest wydostanie ich z ciała pacjenta. Postaraj się zrobić to naprawdę dokładnie!


Gra Lekarz sportowy online

Ocena gry

Boisko sportowe, to wbrew pozorom niebezpieczne miejsce. Symulator czeka. Często dochodzi na nich do kontuzji. Jako lekarz sportowy musisz zająć się sportowcami, których spotkał wypadek. Postaraj sie ich wyleczyć tak, aby mogli wrócić do pełnej sprawności sportowej.


« poprzednia 1 2 następna »

Popularne gry

 • Gry Chirurg
 • Gra chirurdzy operują online

  Gra chirurdzy operują online

  Oglądana: 17139 ocena: 10.00

 • Gra Lekarz sportowy online

  Gra Lekarz sportowy online

  Oglądana: 15829 ocena: 0.00

 • Świąteczna operacja gra online

  Świąteczna operacja gra online

  Oglądana: 7351 ocena: 0.00

 • Gra Leczenie po wypadku

  Gra Leczenie po wypadku

  Oglądana: 4976 ocena: 10.00

 • Chirurg operacja brzucha

  Chirurg operacja brzucha

  Oglądana: 4229 ocena: 0.00

 • Chirurg operacja serca

  Chirurg operacja serca

  Oglądana: 4174 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie