Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Ze zwierzętami darmowe gry online Gry Kaczki 15 gier

Gra w kaczki z pegasusa online

Ocena gry

Jeżeli chcecie zagrać w starą kultową już grę z pegasusa na naszej stronie grajnik.pl w wersji online całkowicie za darmo to zachęcamy Was do tego. W grze mamy do dyspozycji świetnie wytresowanego psa myśliwskiego, który nam będzie tropił ptaki. Po chwili gdy wskoczy w krzaki, będą wylatywać kaczki do którym my będziemy strzelać. Bronią strzelamy i kierujemy przy użyciu myszki. Oryginalna gra pegasus czeka na Ciebie.


Kaczka i grawitacja

Ocena gry

Gra w której to poruszamy się kaczką i naszym zadaniem będzie dotrzeć do złotego jajka, które zwykle umiejscowione jest po drugiej stronie planszy gdzie musimy dotrzeć. Dodatkowym utrudnieniem będzie grawitacja, którą możemy zmieniać gdy tylko będziemy tego potrzebowali w grze. Do poruszania się kaczką używamy strzałek, natomiast do zmiany grawitacji: X.


Gra kaczki w kosmosie - Chicken Invaders

Ocena gry

Gra w której to będziemy zajmowali się strzelaniem do kaczek, które znajdują się w kosmosie. Mamy możliwość zestrzelić je wszystkie jednak musimy być przy tym bardzo czujni i uważać abyśmy sami od nich nie dostali strzałek. Sterujemy i strzelamy strzałkami oraz Spacją, kilkanaście różnych plansz na Ciebie czeka w grze online.


Pływanie kaczką po wodzie

Ocena gry

Gra gdzie na pewno nie będziecie się nudzić. Zajmujemy się pływaniem żółtą kaczką. Podczas tego pływania gdy pojawi się wróg strzelamy do niego automatycznie, jednak musimy manewrować w odpowiedni sposób aby nikt z wrogów nas nie dopadł. Zbieramy znajdujące się na wodzie różnego rodzaju dodatki jak lepsze strzały, inne uzbrojenie czy też bomby. Zarabiamy pieniądz. Pojawiają się małe kaczuszki, które również pomagają nam w walce. Sterowanie to myszka, prawi i lewy przycisk oraz spacja.Gra w strzelanie do kaczki

Ocena gry

W tej grze płyniemy na łódce i co jakiś czas będą nas atakować kaczki. Jeżeli chcecie zajść jak najdalej to musicie strzelać do kaczek zanim zostaniesz przez nie zadziobany. W pasku po lewej mamy życie, sterujemy i strzelamy dubeltówką myszką.


Gra Kaczor Daffy

Ocena gry

Nie jest to zwykły Kaczor, pochodzi on z bajki Disneya. Tym razem będziemy musieli dotrzeć do miejsca przeznaczenia w grze. W tym celu poruszamy się nim po platformach strzałkami, natomiast skaczemy używając Spacji.


Gra strzelanie do kaczek

Ocena gry

Jest to stara gra w jaką mogliśmy grać na pegazusa. Będziemy w niej strzelać do kaczek, które pojawiać się będą na ekranie gierki wyskakując z zarośli. Sprawdź swoją celność i zobacz jak Ci idzie strzelanie do kaczek, wykorzystujemy w tym celu myszkę.


Na pomoc kaczkom

Ocena gry

Te kaczki są w prawdziwym niebezpieczeństwie! Musisz uratować ich życie! Postaraj się wyjąć je z gorącej wody, zanim się ugotują.


Strzelanie w kaczki

Ocena gry

Wybrałeś się na polowanie. Zestrzel jak najwięcej kaczek w swoim kolorze. Bądź ostrożny, nie strzelaj w kaczki o innej barwie! Możliwa opcja gry w 2 osoby.


Puzzle z kreskówek Disneya

Ocena gry

Jeżeli lubisz postacie z kreskówek Disneya, to musisz koniecznie zagrać w tę grę. Twoim zadaniem jest ułożenie puzzli przedstawiających obrazki z bohaterami.


Gra Latająca kaczka

Ocena gry

Bohaterką tej gry jest zwariowana kaczka, która potrafi latać! Przeżyj wraz z nią podniebną przygodę i steruj nią tak, aby złapać magiczne kulki i zdobyć jak najwięcej punktów! Powodzenia!


Nurkujące kaczki: skarb na dnie jeziora

Ocena gry

Kaczki odkryły, że na dnie jeziora jest ukryty skarb. Postaraj się pomóc im zdobyć jak najwięcej bogactw. Nurkuj kaczkami na samo dno jeziora.


« poprzednia 1 2 następna »

Popularne gry

 • Gry Kaczki
 • Strzelanie w kaczki

  Strzelanie w kaczki

  Oglądana: 3272 ocena: 0.00

 • Gra w strzelanie do kaczki

  Gra w strzelanie do kaczki

  Oglądana: 3046 ocena: 0.00

 • Gra strzelanie do kaczek

  Gra strzelanie do kaczek

  Oglądana: 2767 ocena: 0.00

 • Gra w kaczki z pegasusa online

  Gra w kaczki z pegasusa online

  Oglądana: 2197 ocena: 0.00

 • Gra Latająca kaczka

  Gra Latająca kaczka

  Oglądana: 1780 ocena: 0.00

 • Na pomoc kaczkom

  Na pomoc kaczkom

  Oglądana: 1779 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie