Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Planeta darmowe gry online Gry kamienie 10 gier

Gra z wulkanem na wyspie

Ocena gry

Na wyspie która zamieszkuje prehistoryk wybucha wulkan. Z nieba spadają różnego rodzaju kamienie i skały. Musimy uważać aby żadna z nich nas nie dosięgnęła. Zbieramy natomiast spadające warzywa jak i też owoce, steruj postacią w lewo i w prawo z pomocą strzałek.


Leć pszczółko leć

Ocena gry

W grze jest jedna prosta zasada, która polega na tym aby dolecieć najdalej jak to jest możliwe. W tym celu klikamy Spacją dzięki temu pszczółka leci do góry, gdy przestajemy spada na dół. Zbieraj po drodze kwiatki i nektar i uważaj na przeszkody jakie spotkasz na swej drodze.


Stone Breaker

Ocena gry

Odbijamy kulkę o kamienne płytki jakie znajdują się u góry planszy. Rozbijamy je właśnie z pomocą specjalnej małej kuleczki, która odbija się od małej platformy jaką sterujemy z pomocą myszki. Zbieraj punkty i graj dalej.


Gra Pojedynek plemion prahistorycznych

Ocena gry

W tej grze poznasz epokę kamienną i rozrywki ludzi żyjących w tamtych czasach. Rozgrywacie własnie pierwsze tego typu pojedynki wśród plemion. Postaraj się pokonać przeciwnika!Kamienne Mahjong

Ocena gry

Przed Tobą kamienna wersja gry układanki chińskie i japońskie czyli mahjong. Na tabliczkach, której znajdują się na ekranie przedstawione są rozmaite prahistoryczne malowidła. Musisz sprawnie zaznaczać myszką te tabliczki, które widzisz, że są identyczne.


Gra Magiczna armata

Ocena gry

Dzięki nietypowemu wehikuł czasu możesz przenieść się w tej grze w czasy prahistoryczne i przeżyć przygodę z epoki kamiennej. Musisz najpierw wystrzelić się ze swojej armaty, a następnie postarać się pokonać jak najdłuższy dystans. Powodzenia!


Budowa kamiennego mostu

Ocena gry

W tej grze czeka cię odpowiedzialne zadanie. Musisz zbudować most, który poprowadzi cię na drugą stronę rzeki. Sterujesz za pomocą myszki.


Gra Jazda kamiennym samochodem online

Ocena gry

W grze wcielasz się w postać szczęśliwego posiadacza kamiennego samochodu. Twoim zadaniem jest pokonywanie kolejnych tras na kolejnych poziomach gry i docieranie do mety. Sterowanie strzałkami.


Uruchom Kamień przeznaczenia

Ocena gry

W tej grze Twoim celem jest uruchomienie Kamieni przeznaczenie. Musisz być ogromnie czujny, żeby udało Ci się wykonać to zadanie. Aby to zrobić odnajdź wszystkie ukryte w poszczególnych pomieszczeniach obiekty. Przedmioty te zapisane są na liście. Powodzenia!


Strzały z kamiennej armaty

Ocena gry

Właśnie wszedłeś w posiadanie niebanalnej kamienne armaty! Musisz sprostać wyzwaniu i nauczyć się z niej strzelać! Celuj i ognia! Sterowanie za pomocą spacji i myszki.


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Gry kamienie
 • Leć pszczółko leć

  Leć pszczółko leć

  Oglądana: 1885 ocena: 0.00

 • Gra z wulkanem na wyspie

  Gra z wulkanem na wyspie

  Oglądana: 1597 ocena: 0.00

 • Uruchom Kamień przeznaczenia

  Uruchom Kamień przeznaczenia

  Oglądana: 1045 ocena: 0.00

 • Kamienne Mahjong

  Kamienne Mahjong

  Oglądana: 1043 ocena: 0.00

 • Stone Breaker

  Stone Breaker

  Oglądana: 1005 ocena: 0.00

 • Budowa kamiennego mostu

  Budowa kamiennego mostu

  Oglądana: 768 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie