Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Dla Najmłodszych darmowe gry online Gry Małe 15 gier

Wielka szóstka gra pamięciowa

Ocena gry

Kolejna z gier której to będziemy odkrywali karty. Aby zdobyć punkty musimy odkryć dwie takie same karty. Mamy także ograniczony czas o czym należy pamiętać. Wspaniałej zabawy czas zacząć.


Film o pszczołach disneya dla dzieci

Ocena gry

Kolejna ciekawa produkcja która pochodzi z filmu dla dzieci. Tym razem czeka na Was obrazek który przedstawia nam scenę z tego filmu. To właśnie na nim zostały ukryte cyferki, które my musimy z pomocą myszki odszukać.


Baby Bubbles

Ocena gry

Gra do której grania potrzebujecie myszkę. Mały bobas chce różne rzeczy, które znajdują się na dole w ramce. Ich ilość jest określona, latają one w bańkach, które my myszką musimy przekłuć i zdobyć te przedmioty.


Tarzan gra pamięciowa

Ocena gry

Mamy kilka obrazków z bajki tarzan i księga dżungli. Zadaniem jest ich zapamiętywanie i odkrywanie aby były dwa takie same obrazki odkryte jeden za drugim. Mamy kilka plansz czym jesteśmy dalej tym obrazków jest coraz więcej.Climb It Right

Ocena gry

Wdrap się za wszelką cenę na skałki. Mamy wszystko czego nam trzeba specjalne buty jak i też talk aby nam się nie ślizgały ręce. Twoim zadaniem jest naciskanie odpowiednich strzałek aby dotrzeć na sam szczyt.


Małe strzelanie

Ocena gry

Czeka na Ciebie jeżeli zdecydujesz się zagrać w grę małe strzelanie. Gra jest prosta musimy strzelać do złych kowboi w taki sposób aby ich pokonać. Strzelamy myszką, gdy zabraknie Ci amunicji ręką ładujemy ją do magazynku.


Diego w Afryce

Ocena gry

Wybieramy się z naszym podróżnikiem dość daleko. Mianowicie zawitamy do Afryki gdzie czeka na nas dużo zadań do wykonania. Jednym z nich będzie między innymi robienie jak najlepszych zdjęć wykorzystując tutaj myszkę.


Ubierz dwie postacie

Ocena gry

Do ubrania w tej ubierance będziemy mieli dwie postacie. Na początku będzie to mama gdy już wybierzemy ubrania dla niej, należy kliknąć przycisk next aby mieć możliwość ubierania córki, potem zobaczysz jak razem się prezentują.


Domek dla wróżki

Ocena gry

Mamy do umeblowania nietypowy domek który w całości przeznaczony jest dla wróżek. Postaraj się aby wyglądał znakomicie i aby wróżki, które mają zamieszkać w tym domku będą czuć się jak najlepiej. Pamiętaj, że potrzebujesz do tego myszki.


Ubieranka z wróżką

Ocena gry

Dla dzieci jak i też dziewczyn i dziewczynek mamy tą wspaniałą ubierankę z wróżką w roli głównej. Postaraj się jak najlepiej ubrać dziewczynę, ubrania dla niej jak i też wszelkiego rodzaju inne dodatki znajdziesz w grze online.


Lilo w samochodzie

Ocena gry

Będziemy poruszali się samochodem i ścigali potwora, musimy dobrze manewrować naszym pojazdem aby mieć możliwość go złapać. Sterujemy pojazdem strzałkami, mamy specjalny chwytak który używamy przy pomocy Spacji.


Simpsons Pacman

Ocena gry

Jest to gra połączenie klasycznego pacmana z simposnami którymi tutaj również będziemy grali i zbierali krążki. Poruszamy się strzałkami w labiryncie. Mamy nadzieję, że ta gierka Wam się spodoba i zechcecie w nią grać za darmo.


« poprzednia 1 2 następna »

Popularne gry

 • Gry Małe
 • Lilo w samochodzie

  Lilo w samochodzie

  Oglądana: 14251 ocena: 0.00

 • Opieka nad trójką dzieci

  Opieka nad trójką dzieci

  Oglądana: 2776 ocena: 0.00

 • Baby Bubbles

  Baby Bubbles

  Oglądana: 2640 ocena: 0.00

 • Domek dla wróżki

  Domek dla wróżki

  Oglądana: 2393 ocena: 0.00

 • Diego w Afryce

  Diego w Afryce

  Oglądana: 2115 ocena: 0.00

 • Małe strzelanie

  Małe strzelanie

  Oglądana: 1619 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie