Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Wojenne darmowe gry online Gry Obronne 22 gier

Dobro i zło

Ocena gry

Jesteśmy dobrym charakterem i musimy bronić naszego anioła przed złymi przeciwnikami. Wypuszczajmy jak najwięcej postaci które wybieramy myszką.


Gra z kosmitami online

Ocena gry

Wcielamy się w postać dziewczyny, która jest niezwykle zwinna i to właśnie ona będzie walczyć z atakującymi nas ze wszystkich niemal stron stworkami. W lewo oraz z prawo poruszamy się strzałkami, strzelamy do wrogów spacją.


Terrorysta atakuje

Ocena gry

Będziemy bronić naszej twierdzy przed atakującymi nas niemal ze wszystkich stron terrorystami. Musimy ich powstrzymać. Zarabiamy pieniądze i przeznaczamy je zwiększenie naszego arsenału broni.


Obrona miasteczka w zamku

Ocena gry

Nasze miasto znajduje się w zamku przez co jest znacznie trudniej je zdobyć. Jednak wróg nie odpuszcza i cały czas atakuje. Dlatego też układamy wzdłuż drogi posiłki, które mają pomóc w obronie. Wybieraj i ustawiaj wojowników na trasie.Komandosi vs Terroryści

Ocena gry

Jest to gra gdzie przeniesiemy się do świata Counter Strike i tam też walczymy. Strzelamy do pojawiających się z różnych stron postaci. Sterujemy myszką, spacją zmieniamy i ładujemy broń. 1-3 zmieniamy bronie.


Strategiczna obrona twierdzy

Ocena gry

Jest to twierdza znajdująca się w strategicznym położeniu, dlatego też musimy ja obronić za wszelką cenę. Przed nami jednak nie będzie takie łatwe zadania gdyż z każdej strony przez praktycznie cały czas będziemy atakowani przez różnego rodzaju obce odziały wrogich armii.


Tower Rescue

Ocena gry

Mamy specjalna tarczę którą będziemy bronić naszej budowli. Mamy do przetrwania 10 plansz w każdej z nich musimy się utrzymać przez określony czas, sterujemy tarczą myszką w górę i w dół chroniąc budowlę przed strzałami z armat.


Tower Battle

Ocena gry

Czeka na nas do obrony nasza budowla, która niemal przez cały czas z różnych stron różnymi broniami będzie atakowana. Naszym zdaniem jest odeprzeć atak nieprzyjaciela i utrzymać ją przez jak najdłuższy czas, aż nie dotrą do nas posiłki.


Darmowa obrona twierdzy online

Ocena gry

Za wszelką cenę twierdza musi zostać utrzymana, musimy odpierać niemal przez cały czas atak nieprzyjaciela. Czasami będą to pojedyncze osoby innym razem natomiast grupy osób które niemal przez cały czas na ogrodzenie naszego budynku będą napierać. Graj myszką oraz Z i X, dokładna obrazkowa instrukcja znajduje się w samej grze online przeznaczonej dla dzieci i chłopców.


Obrona miasta przed wrogiem

Ocena gry

Nasze miasto stało się atakiem sił wroga, musimy za wszelką cenę odeprzeć na początku atak statków, a następnie ich zlikwidować z pomocą działka jakie mamy do naszej dyspozycji. Staraj się aby Twoje strzały były celne i trafiały w cel. Sterowanie i strzelanie odbywa się przy pomocy myszki.


Obrona rafineri naftowej

Ocena gry

Zadaniem naszym w tej grze będzie obrona rafinerii naftowej przed atakującymi naszą bazę jednostkami wroga. Buduj odziały, zarabiaj pieniądze za zniszczone jednostki wroga.


Gra Palisade Guardian online

Ocena gry

Przed Tobą pierwsza część gry z kultowej serii Palisade Guardian. Musisz w niej bronić swojej bazy. Strzelaj w przeciwników, nie możesz pozwolić na to, aby wtargnęli oni na Twoje terytorium!


« poprzednia 1 2 następna »

Popularne gry

 • Gry Obronne
 • Walka obronna 1942

  Walka obronna 1942

  Oglądana: 3113 ocena: 0.00

 • Gra Palisade Guardian online

  Gra Palisade Guardian online

  Oglądana: 2347 ocena: 0.00

 • Gra II Palisade Guardian 2 online

  Gra II Palisade Guardian 2 online

  Oglądana: 2207 ocena: 0.00

 • Obrona furgonetki

  Obrona furgonetki

  Oglądana: 2030 ocena: 0.00

 • Terrorysta atakuje

  Terrorysta atakuje

  Oglądana: 1845 ocena: 0.00

 • Gra z kosmitami online

  Gra z kosmitami online

  Oglądana: 1401 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie