Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Planeta darmowe gry online Gry plażowe 10 gier

Island Cruisin

Ocena gry

Wybierasz jedną z trzech postaci, każdy z nich ma inne parametry. Wybierz ten który Ci najlepiej pasuje i to nim graj. Ścigaj się po dziewiczej wyspie i pokonuj rywali. Sterowanie to oczywiście strzałki, dotrzyj do mety jako pierwszy.


Gra z wulkanem na wyspie

Ocena gry

Na wyspie która zamieszkuje prehistoryk wybucha wulkan. Z nieba spadają różnego rodzaju kamienie i skały. Musimy uważać aby żadna z nich nas nie dosięgnęła. Zbieramy natomiast spadające warzywa jak i też owoce, steruj postacią w lewo i w prawo z pomocą strzałek.


Serfer na falach

Ocena gry

Jest to odważny zawodnik, który nie boi się nawet tych największych falach. Wraz z Twoją pomocą możesz skakać i wykonywać na tych falach różnego rodzaju ewolucje. Steruj tak jak Ci podpowie komputer.


Gra Podryw na plaży

Ocena gry

Wakacje, to czas kiedy flirtowanie przychodzi nam z niezwykłą łatwością! Postaraj się uwieść jak najwięcej plażowiczów. Musisz uważaj, bo konkurencja nie śpi!Gra Skradzione pocałunki na plaży

Ocena gry

Para, którą widzisz w tej grze uwielbia ze sobą flirtować. Pocałunki, to ich ulubiona czynność. Niestety, na plaży jest zakaz całowania się. Musisz pomóc im pozostać niezauważonymi!


Piłkowe szaleństwo

Ocena gry

Ta gra na pewno spodoba się wszystkim, którzy lubią takie szalone zabawy. Musisz skakać na piłkach unosząc się coraz wyżej nad ziemią. Zobacz na jaką wysokość najwyżej uda Ci się skoczyć!


Ukryte na plaży liczby

Ocena gry

Na ekranie widzisz kilka obrazków przedstawiający zabawy na plaży. Na każdym taki obrazku ukryto liczby. Twoim zadaniem jest ich odnalezienie.


Gra Beach Party

Ocena gry

Grille na plaży to jedne z najlepszych imprez, jaki można zorganizować. Tym razem to zadanie należy do Ciebie! Musisz urządzić najlepsze party beach w okolicy. Zadbaj o swoich gości, realizuj ich zamówienia, niech bawią się jak najlepiej!


Wesoła plaża

Ocena gry

W tej grze musisz zająć się plażowiczami. Zadbaj o atmosferę na plaży, realizuj zamówienia swoich gości, cieszcie się wesołą atmosferą i szaloną zabawą!


Ubieranka: stylizacja na plażę

Ocena gry

Parę, którą masz okazję poznać w tej grze charakteryzuje to , że uwielbiają modę i stylowy wygląd. Pomóz im wyglądać olśniewająco podczas plażowania.


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Gry plażowe
 • Gra z wulkanem na wyspie

  Gra z wulkanem na wyspie

  Oglądana: 1601 ocena: 0.00

 • Island Cruisin

  Island Cruisin

  Oglądana: 1283 ocena: 0.00

 • Gra Podryw na plaży

  Gra Podryw na plaży

  Oglądana: 1097 ocena: 0.00

 • Piłkowe szaleństwo

  Piłkowe szaleństwo

  Oglądana: 1072 ocena: 0.00

 • Wesoła plaża

  Wesoła plaża

  Oglądana: 772 ocena: 0.00

 • Gra Beach Party

  Gra Beach Party

  Oglądana: 748 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie