Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Farmerskie darmowe gry online Gry Pole 7 gier

Koszenie trawy kosiarką

Ocena gry

Bardzo prosta gierka składająca się z kilkunastu plansz w której będziemy kosić trawę z pomocą kosiarki. Pamiętaj, że tylko raz możesz przejechać aby ją skosić. Nie możesz wjeżdżać na miejsca gdzie już taka trawa została skoszona. Poruszamy się strzałkami lub też myszką.


Gra pole dla dzieci

Ocena gry

W tej grze oranie pola do naszej dyspozycji mamy miejsce które będziemy uprawiać. Na początku musimy przy pomocy łopaty wykopać dziurę, następnie sadzimy nasiona, zakopujemy je i podlewamy, jeżeli pojawi się kret mamy młotek do jego zwalczania.


Gra z polem online

Ocena gry

Gra bez pobierania. Dostaliśmy w spadku małą farmę, którą postaramy się zająć i dbać o nią jak najlepiej jest to możliwe. Mamy małe pole, o które niemal przez cały czas będziemy dbać. Możesz skorzystać z wielu ciekawych podpowiedzi w grze.


Gra sadzimy na polu

Ocena gry

Mamy małe gospodarstwo rolne, którym niemal przez cały czas się opiekujemy. Zanim zaczynamy rozgrywkę klikamy na ikonę Continue a następnie wybieramy jedną z dwóch postaci, po wybraniu jej przystępujemy do gry w którym przecinamy pole w ten sposób je obsadzając roślinami. Używamy do grania strzałkami.Obrona pola

Ocena gry

Kolejna gra która jest związana z polem. W tej grze niebawem mamy zasadzić marchewki, jednak pojawiły się na nim krety, które przy pomocy specjalnego narzędzia mamy za zadanie przegonić z naszego pola. Sterowanie odbywa się myszką.


Gra uprawa pola

Ocena gry

W tej grze będziemy uprawiać pole. Sadzić na nim będziemy kukurydzę. Na początku zajmować będziemy się jej sadzeniem, następnie gdy dojrzeje i nabierze żółtego koloru możemy wtedy plon zebrać. Uważaj na ptaki, które mogą zjeść nasiona. Poruszamy się strzałkami, Spacją sadzimy nasiona i przeganiamy ptaki.


Praca na polu

Ocena gry

Gra farmerska bez pobierania. Przeniesiemy się do gospodarstwa rolnego gdzie mamy zająć się uprawą naszego kawałka ziemi. Pole czeka już na Ciebie abyś mogła na nim zasadzić przeróżne warzywa jak i też owoce. Dbamy o plony, które następnie będziemy mogli zawieść na targ i je sprzedać.


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Gry Pole
 • Gra sadzimy na polu

  Gra sadzimy na polu

  Oglądana: 7164 ocena: 0.00

 • Gra uprawa pola

  Gra uprawa pola

  Oglądana: 5337 ocena: 0.00

 • Koszenie trawy kosiarką

  Koszenie trawy kosiarką

  Oglądana: 4880 ocena: 0.00

 • Praca na polu

  Praca na polu

  Oglądana: 3761 ocena: 0.00

 • Gra z polem online

  Gra z polem online

  Oglądana: 2382 ocena: 0.00

 • Gra pole dla dzieci

  Gra pole dla dzieci

  Oglądana: 2150 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie