Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Planeta darmowe gry online Gry Przyrodnicze 10 gier

Gra z pszczółką

Ocena gry

Jest to fajna gra przyrodnicza w której to wcielamy się w postać pszczółki, którą będziemy latać po łąkach i zbierać napotkane nektary z kwiatów. Mamy na to ograniczony czas a Ty musisz jak najwięcej ich uzbierać.


Gra z pomidorami

Ocena gry

Pomidory będą występować w tej grze a my będziemy musieli je zbierać na znajdującym się na nim krzaku. Zbieramy je wtedy gdy dojrzeją i ich kolor będzie czerwony. Zbieramy je przy pomocy myszki, za każdego pomidora dostajemy punkty.


Przyrodnicze zabawy

Ocena gry

Hodowla kwiatków czeka. Doskonała zabawa dla małych dzieci oraz dziewczyn gdzie będziemy mieli możliwość stworzenia ogrodu sowich marzeń. W tej grze będziemy zajmowali się opieką w naszym ogrodzie. Będziemy sadzili, podlewali i podcinali kwiatki jakie zasadzimy.


Gra Pracowita pszczoła

Ocena gry

Pszczoły to niezwykle pracowite owady. Postaraj się zobaczyć jak to jest pracować jak pszczoła. Twoim zadaniem jest zebrać jak najwięcej miodu z kwiatów rosnących na łące. Unikaj przy tym rozmaitych przeszkód, m.in. ognistych kul, które mogą Cię zabić. Powodzenia!Przygoda Maxa: Złap cenne skarby

Ocena gry

Max wybrał się na spacer. Spotkało go coś niespotykanego. Z wysokości zaczęły spadać rozmaite przedmioty. Pomóż Maxowi złapać te, które są przyjazne dla środowiska. Uważaj, zdecydowanie unikaj tych, które mają zły wpływ na przyrodę!


Znajdź ukryte rośliny

Ocena gry

Widzisz, że na tej Planecie rośliny są naprawdę bujne, piękne i zadbane. Niestety zieleń tych, które znajdują się na wierzchu ukrywa dostęp do wody mniejszym roslinom. Jako ekolog musisz odnaleźć wszystkie małe rośliny, aby mogły zostać podlane i w ten sposób mogły się dalej rozwijać.


Kosmita zagubiony w Jaskini

Ocena gry

W tej jaskini bardzo łatwo jest zgubić drogę. Musisz pomóc kosmicie, który się do niej dostać, odnaleźć drogę na zewnątrz. Po zdobyciu określonej ilości przechodzisz do następnego poziomu.


Uratuj zagrożony Las

Ocena gry

Na ekranie widzisz piękny Las. niestety tak zdrowy wydaje się tylko z wierzchu. Tak naprawdę zostal zaatakowany przez wrogie pasożyty. Twoim zadaniem jest ich unicestwienie po to, aby las z powrotem mógł rozkwitnąć i cieszyć przyrodę!


Magiczna Roślina doniczkowa

Ocena gry

Jeżeli rośliny są Twoją pasją, to koniecznie musisz sprawdzić swoich sił w tej grze! Twoim zadaniem jest zasadzenie ziarna w doniczce, następnie musisz koniecznie o nie dbać i je podlewać tak, aby wyrosła z niego piękna roślina.


Malownicza przyroda: ukryte elementy

Ocena gry

Na ekranie widzisz obrazek, który przedstawia malowniczą przyrodę. Wśród elementów tego krajobrazu musisz znaleźć te, które zostały wskazane na pasku na górze rysunku.


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Gry Przyrodnicze
 • Gra Pracowita pszczoła

  Gra Pracowita pszczoła

  Oglądana: 6437 ocena: 0.00

 • Gra z pomidorami

  Gra z pomidorami

  Oglądana: 4418 ocena: 0.00

 • Magiczna Roślina doniczkowa

  Magiczna Roślina doniczkowa

  Oglądana: 4381 ocena: 0.00

 • Kosmita zagubiony w Jaskini

  Kosmita zagubiony w Jaskini

  Oglądana: 4193 ocena: 0.00

 • Znajdź ukryte rośliny

  Znajdź ukryte rośliny

  Oglądana: 4003 ocena: 0.00

 • Przyrodnicze zabawy

  Przyrodnicze zabawy

  Oglądana: 3673 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie