Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Farmerskie darmowe gry online Gry Uprawa Roli 10 gier

Gra w koszenie trawy kosiarką online

Ocena gry

Przed domem mamy mały ogródek, który trzeba co jakiś czas skosić aby wyglądał znakomicie. To zadanie właśnie należy do Ciebie jednak uważaj na krzewy jak i też inne zwierzątka, które na tym trawniku się poruszają podczas tego koszenia. Sterowanie odbywa się z pomocą strzałek.


Gra życie na wsi online

Ocena gry

Jest to darmowa gra farmerska bez logowania w której wcielamy się w rolę farmera lub też farmerki, podajemy imię pod którym chcemy grać i już możemy założyć swoje gospodarstwo na wsi, którym będziemy się zajmowali. Mapa pokaże nam jakie budowle znajdują się na naszej wsi i gdzie znajdziemy młyn do mielenia zboża czy też spichlerz i nasze pole.


Uprawa pola

Ocena gry

Przed nami będzie kawałek pola, które my zagospodarujemy i będziemy na nim uprawiać rośliny jak i też będziemy zajmować się hodowlą zwierzątek. W grze znajdziemy instrukcję z jaką należy postępować. Graj przy pomocy myszki.


Dekorowanie uprawy roli

Ocena gry

Mamy do wybrania jedną z czterech opcji. Po wyboru jednej z nich mamy możliwość udekorowania terenu jaki znajduje się w grze. Na części może się znajdować pole pod uprawę albo całkowicie inaczej może wyglądać teren udekorowany przez Was.Gra sad

Ocena gry

Zajmiemy się w tej grze pracą w sadzie gdzie hodowla będziemy drzewka owocowe. Do naszych obowiązków będzie należało między innymi podlewanie tych drzewek jak i też ich nawożenie. Obok drzewka pojawi się ikonka z dymkiem jeżeli czegoś potrzebuje.


Gra uprawa farmy

Ocena gry

Zostaliśmy wysłani w odległy zakamarek gdzie będziemy uprawiali naszą małą farmę. Na początku w grze będziemy musieli stworzyć naszego gracza, potem już tylko zapoznajemy się z instrukcją i możemy zacząć grać i rozwijać naszą farmę.


Gra uprawa roślin

Ocena gry

Czeka na nas uprawa roślin jaka została przygotowana w grze. Mamy do obsiania pole w kukurydzę. Oczywiście plon za jakiś czas dojrzeje a my musimy go zebrać. Uważać należy na latające ptaki, które bardzo szybko mogą nam wydziobać wszystkie nasiona. Używamy strzałek i Spacji do obsadzenia i przeganiania ptaków.


Gra uprawa roli

Ocena gry

Gra bez logowania czeka. Zachęcamy Was do uprawiania roli jaka dla Ciebie została przygotowana w tej grze online. Mamy małe pole, które na początku musimy obsadzić ziarenkami i dbaniem o to pole. Dowiedz się czy uprawa roli jest taka łatwa czy też nie. Posługujemy się w gierce myszką.


Gra Dbanie o ogród warzywny

Ocena gry

Zajmowałeś się kiedyś ogrodem? Sprawdź, czy potrafisz! Zadbaj o swoje warzywa najlepiej jak potrafisz!


Gra Farma Farmxon online

Ocena gry

To kolejna gra z serii farma. Twoim zadaniem jest dbanie o swoją farmę tak, aby rozwinęła się w naprawdę dobre gospodarstwo. Unikaj piskląt, gdyż mogą być niebezpieczne. Pomocne okażą się następujące elementy: dynia, która spowalnia kurczęta, ciągnik, który zwiększa szybkość i sopel, który tymczasowo zawiesza pisklęta.\'1 Up \"to dodatkowe życie. Powodzenia!


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Gry Uprawa Roli
 • Gra w koszenie trawy kosiarką online

  Gra w koszenie trawy kosiarką online

  Oglądana: 72398 ocena: 0.00

 • Uprawa pola

  Uprawa pola

  Oglądana: 5121 ocena: 10.00

 • Gra uprawa farmy

  Gra uprawa farmy

  Oglądana: 4676 ocena: 0.00

 • Gra Farma Farmxon online

  Gra Farma Farmxon online

  Oglądana: 4655 ocena: 0.00

 • Gra życie na wsi online

  Gra życie na wsi online

  Oglądana: 3989 ocena: 0.00

 • Gra Dbanie o ogród warzywny

  Gra Dbanie o ogród warzywny

  Oglądana: 3442 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie