Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Sportowe darmowe gry online Guma 8 gier

Gra guma do życia dla dzieci

Ocena gry

Gierka w której musimy uważać aby inne gumy do żucia nas nie zaatakowały. Unikaj kontaktu z nimi przy pomocy myszki którą to będziemy robić różnego rodzaju uniki. Czym więcej uda Ci się utrzymać tym więcej punktów zbierze. Możesz je zapisać w komentarzach.


Gra Guma Balonowa dla dzieci

Ocena gry

Ciekawa gierka dla małych i starszych dzieci związana z guma balonową. Zasady są tutaj proste, poruszać się musimy po planszy i zbierać znajdujące się na platformach gumy balonowe. Uważaj na stworki które ich pilnują. Spacją pompujemy gumę dzięki temu się unosimy, sterujemy strzałkami.


Bubble Gum Teoteurigi

Ocena gry

Kolejna gra w tej kategorii związana z gumą. Tym razem na balonowej gumie będą się poruszać różne postacie. My będziemy starali się przebić te latające postacie na gumie do żucia. Poruszaj się w górę i w dół strzałkami, strzelaj natomiast przy pomocy Spacji.


Gumowa Kaczka

Ocena gry

W tej grze czeka na nas już gumowa kaczka z jaką czasami można się kąpać. Właśnie taką kaczkę do wanny będziemy ubierać. Zobacz jakie przedmioty znajdują się w grze i wybierz coś ciekawego co Ci pasuje w gierce.Strzelanie z gumy

Ocena gry

Tym razem przeniesiemy się do biura gdzie mamy chwilę przerwy od pracy i mamy czas na zabawę. Będziemy strzelać do innych osób siedzącymi za komputerami z gumy. Używamy w tym celu strzałek oraz Spacji do wyboru mocy strzału.


Króliki urządzają zawody balonowe

Ocena gry

Króliki miewają zwariowane pomysły. Tym razem postanowiły urządzić sobie zawody w robieniu balonów z gumy do żucia. Wygrywa ten, który zrobi większego i w ten sposób pierwszy przebije go kolcem kaktusa. Sterowanie: wciskaj klawisz enter, aby dmuchac balon. Możesz także zmierzyć się ze swoim przyjacielem. Sterowanie Gracz 2: spacja.


Gra Zderzanie się gumowymi kołami

Ocena gry

Wesoła gra, w która przyniesie ci ogromną dawkę rozrywki. Twoim zadaniem jest zderzanie się z innymi bohaterami gry na gumowych kołach ratunkowych. Manewruj w taki sposób aby pokonać swojego rywala. Sterowanie za pomocą myszki.


Gra w gumę online

Ocena gry

Gra w gumę, to bardzo stara gra, ale wciąż popularna w niektórych miejscach. Zobacz, czy potrafisz przeskakiwać przez gumę, przekonaj się jak wysoko potrafisz skakać!


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Guma
 • Króliki urządzają zawody balonowe

  Króliki urządzają zawody balonowe

  Oglądana: 2214 ocena: 0.00

 • Strzelanie z gumy

  Strzelanie z gumy

  Oglądana: 1208 ocena: 0.00

 • Gra w gumę online

  Gra w gumę online

  Oglądana: 998 ocena: 0.00

 • Gra Guma Balonowa dla dzieci

  Gra Guma Balonowa dla dzieci

  Oglądana: 753 ocena: 0.00

 • Gra Zderzanie się gumowymi kołami

  Gra Zderzanie się gumowymi kołami

  Oglądana: 745 ocena: 0.00

 • Gumowa Kaczka

  Gumowa Kaczka

  Oglądana: 711 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie