Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Disneya darmowe gry online Harry Potter 10 gier

Odmień wygląd Harrego

Ocena gry

Harry występować będzie w kilku nowych częściach filmu w Hogwarcie. To właśnie Ciebie poproszono abyś w tym filmie stylizowała oraz robiła im makijaż dla aktorów. To od Ciebie będzie zależało jak będą takie postacie wyglądać w filmie.


Ubieranka Harr i Ginny

Ocena gry

Koelejna tutaj ubieranka jaka trafiła na stronę grajnik. Będziemy mieli możliwość ubierania zarówno chłopaka jak i też dziewczyny. Wiele ciekawych ubrań i dodatków do nich już czeka w garderobie z której będziemy je wybierali.


Harry Potter Bus Driving

Ocena gry

W grze z lego będziemy poruszali się specjalnym pojazdem, zadaniem naszym jest dojechać w określone miejsce na Hogwart. Podążamy za zieloną strzałką w gierce. Autobusem sterujemy strzałkami, Spacją zmieniamy kierunek jazdy pojazdem.


Gra Harry Potter Quidditch

Ocena gry

Do rozegrania z postacią Harrego Pottera mamy mecz w dyscyplinę sportową znaną na uniwersytecie magii. Gra nazywa się Quidditch dokładana instrukcja znajduje się w tej gierce online. Zobacz ile pojedynków czeka na Ciebie.Gra z Harrym Potterem online

Ocena gry

Kolejna część wspaniałej gry z Harrym Potterem w roli głównej. Wybierzemy się w grze pod wodę gdzie będziemy pływali i zbierali zielone listki, które dadzą Ci tlen i pozwolą się utrzymać jak najdłużej pod wodą. Sterujemy strzałkami w gierce, którymi pływamy.


Harry Potter: przygoda w labiryncie

Ocena gry

Ta gra, to prawdziwa zabawa dla wszystkich potteromaniaków! Przenieś się do labiryntu i postaraj się wyjść z niego cało. uważaj na wszystkie pułapki i niebezpieczeństwa, które na Ciebie czekają!


Przygoda z Harrym Potterem

Ocena gry

Chcesz przeżyć emocjonującą przygodę z Harrym Potterem i Hogwart czeka na niego? Koniecznie zagraj w tę grę! Poruszaj się zgodnie ze wskazówkami, które uzyskasz podczas każdego etapu. Po kliknięciu na instrukcje znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz w tej grze.


Quidditch mecz gra online

Ocena gry

Jeżeli zawsze chciałeś sprobować swoich sił w quidditch\'u, to nie możesz przejść obojętnie obok tej gry! Wciel się w jedną z postaci magicznego świata Harry\'ego Pottera i rozegraj ważny mecz w tej dyscyplinie! Sterowanie za pomocą myszki i spacji.


Harry Potter: kolorowanka

Ocena gry

Tym razem odwiedzisz świat Harrego Pottera. Na ekranie widzisz niedokończony obrazek przedstawiający bohaterów filmu. Postaraj się użyć swojej wyobraźni, aby w odpowiedni sposób pomalować rysunek.


Harry Potter: ubieranka online

Ocena gry

Przed Tobą poważne zadanie w grze z Lego! Musisz ubrać Harrego Pottera na wieczorną uroczystość do Hogwartu, która odbędzie sie w Hogwarcie. Postaraj się zadbać o każdy element, wybierz odpowiednie barwy oraz ubrania.


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Harry Potter
 • Harry Potter Bus Driving

  Harry Potter Bus Driving

  Oglądana: 5996 ocena: 0.00

 • Harry Potter: przygoda w labiryncie

  Harry Potter: przygoda w labiryncie

  Oglądana: 1712 ocena: 0.00

 • Ubieranka Harr i Ginny

  Ubieranka Harr i Ginny

  Oglądana: 1705 ocena: 0.00

 • Quidditch mecz gra online

  Quidditch mecz gra online

  Oglądana: 1603 ocena: 0.00

 • Odmień wygląd Harrego

  Odmień wygląd Harrego

  Oglądana: 1406 ocena: 10.00

 • Przygoda z Harrym Potterem

  Przygoda z Harrym Potterem

  Oglądana: 1381 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie