Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Latanie darmowe gry online Helikoptery 12 gier

Obrona Helikoptera

Ocena gry

Obrona helikoptera przed atakiem z ziemi oraz z powietrza to nasz priorytet przy tym musimy także niszczyć różne cele naziemne i maszyn latających. Uważaj aby samemu nie oberwać podczas takich ataków, cały czas trzeba się mieć na baczności. Gramy: strzałki oraz przyciski A,S i D.


Gra Bodzio helikopter dla dzieci

Ocena gry

Czekają na nas różnego rodzaju mniejsze i większe misje które będziemy musieli wykonać z pomocą helikoptera bodzio. Przed rozpoczęciem rozgrywki zapoznaj się dokładnie z instrukcją. Gramy W,A,S,D oraz spacją


Zdalnie sterowany helikopter

Ocena gry

W tej grze mamy do dyspozycji mały ale niezwykle zwrotny helikopter, którym to będziemy się poruszali po małych pomieszczeniach gdzie będziemy starali się w jak najkrótszym czasie zlokalizować materiały wybuchowe.


Misja z helikopterem

Ocena gry

Zostajemy pilotem bojowego helikoptera którego zadaniem będzie zniszczenia bazy nieprzyjaciela jak i też pokonanie helikopterów wroga, które co jakiś czas będą do nas strzelać. Sterujemy strzałkami, A - strzelamy, S - rakiety, D - zmieniamy rakiety.Misja ratunkowa helikopterem

Ocena gry

Wcielamy się w rolę pilota ratunkowego helikoptera karetki, którego głównym zadaniem będzie ratowanie ludzi. Będziemy musieli latać i brać na pokład ludzi. Podnosimy helikopter Spacją, sterujemy nim przy pomocy strzałek.


Helikopter Alpha Bravo

Ocena gry

W tej grze będziemy uczyli się latać tym helikopterem i wykonywać po drodze różnego rodzaju mniejsze misje. takimi misjami będą strzelane z rakiet do celu czy też zrzucanie bomb do celu jak i też zabieranie do helikoptera żołnierzy. Sterowanie strzałki oraz Z, X i Spacja


Gra Lot helikopterem

Ocena gry

Już teraz możesz sprawdzić swoje umiejętności w pilotowaniu helikoptera. Poprowadź pojazd tak, aby dotarł do celu. Po drodze unikaj przeszkód, poruszaj się uważnie przez wąskie ścieżki. Powodzenia!


Misja Bohatera Ostatniej Akcji

Ocena gry

Przed Bohaterem Ostatniej Akcji ważna misja! Naucz się sztuki pokonywania wroga wychylając się poza helikopter i wyraj pojedynek z wrogiem!


Ucieczka zwierząt z Zoo

Ocena gry

Z Zoo uciekły zwierzęta! Musisz je wszystkie uratować, bo zagrażają bezpieczeństwu miasta! Po drodze uważaj na balony, gdyż odejmują Ci czas oraz na inne przeszkody. Postaraj się zrobić to jak najszybciej!


Pilot Górskiego Helikoptera Medycznego

Ocena gry

Pracujesz w Pogotowiu Ratowniczym w górach. Twoim zadaniem jest ratowanie ludzi przed górskimi katastrofami. Postaraj się wykonać swoje wyzwanie jak najlepiej!


Pilot helikoptera

Ocena gry

W grze czeka Cię niełatwe zadanie. Musisz sterować helikopterem, a twoim zadaniem jest lot nim w jak najdłuższą podróż. Uważaj, żeby Twój helikopter nie rozbił się o ścianę!


Helikopterowa przygoda Mario

Ocena gry

Mario kultowy bohater gier kierowca helikoptera komputerowych uwielbia przygody. Tym razem czeka go pelna emocji podróż helikopterem podczas której musi zebrać jak najwięcej monet. Pomóż mu wykonać to zadanie, ale uważaj, aby Twój pojazd się nie rozbił.


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Helikoptery
 • Gra Bodzio helikopter dla dzieci

  Gra Bodzio helikopter dla dzieci

  Oglądana: 6087 ocena: 0.00

 • Pilot Górskiego Helikoptera Medycznego

  Pilot Górskiego Helikoptera Medycznego

  Oglądana: 4032 ocena: 0.00

 • Ucieczka zwierząt z Zoo

  Ucieczka zwierząt z Zoo

  Oglądana: 2818 ocena: 0.00

 • Obrona Helikoptera

  Obrona Helikoptera

  Oglądana: 1429 ocena: 0.00

 • Misja z helikopterem

  Misja z helikopterem

  Oglądana: 1215 ocena: 0.00

 • Zdalnie sterowany helikopter

  Zdalnie sterowany helikopter

  Oglądana: 987 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie