Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Przygodówki darmowe gry online High school 12 gier

Nudna Lekcja

Ocena gry

Jesteś prawdziwym zgrywusem. Nie dajesz za wygraną nawet na wykładach! W tej grze musisz umilić sobie czas na nudnych zajęciach. Rzucaj w znajomych znajdujących się na sali wszystkim, co masz pod ręką! Zdobywasz punkty za celne trafienie w uczniów, nad którymi pojawiają się chmurki.


Gra Zdobądź serce blond piękności

Ocena gry

Twoim zadaniem w tej grze będzie zdobycie serca pięknej dziewczyny. Aby to zrobić chciałbyś pozostać z nią sam na sam. Pozbądź się wszystkich, którzy znajdują się razem z wami na sali. Znajdź odpowiednie przedmioty, które Ci w tym pomogą.


Zabij nudę w szkole!

Ocena gry

W szkole czas potrafi dłużyć się w nieskończoność! Musisz koniecznie zrobić coś, co sprawia ci przyjemność, bo inaczej uśniesz lub zanudzisz się na śmierć! Wykonuj określone czynności tak, aby nie zauważyła Cię nauczycielka!


Przygody bohatera Hina

Ocena gry

Ta gra na pewno spodoba się wszystkim, którzy lubią gierki typu Sim. Wybierasz na początku gry bohatera, w jakiego chcesz się wcielić, a następnie towarzysz mu w jego codziennym życiu.Przygotowania do lekcji

Ocena gry

Ta dziewczynka jest naprawdę roztrzepana. Ciągle gubi rzeczy i nie potrafi się wyrobić na czas. Pomóż jej przygotować się do wyjścia do szkoły tak, aby zdążyła na czas!


Ściąganie na sprawdzianie

Ocena gry

W tej grze to Ty pomagasz innym ściągać na sprawdzianie. Twoim zadaniem jest udzielanie pomocy innym uczniom, którzy jej potrzebują. Za każdą pomoc otrzymujesz punkty. Postaraj się zdobyć ich jak najwięcej!


Ściagnij na egzaminie poprawne odpowiedzi

Ocena gry

Ten uczeń ma naprawdę duży problem. Czeka go ważny sprawdzian, na który zapomniał się przygotować. Pomóż mu ściągnąć odpowiedzi od lepszych uczniów. Musisz być bardzo ostrożny. Postaraj się pozostać niezauważonym przez nauczycielkę!


Śniadanie Sue na lekcji

Ocena gry

Sue jest bardzo głodna. Niestety jest właśnie na lekcji i nie może nic jeść. Pomóz jej przekąsic coś pysznego tak, aby nie zauważyła tego jej nauczycielka!


Przygoda podczas drogi na lekcje

Ocena gry

Droga do szkoły nie musi być wcale nudna. Przeżyj wraz z bohaterką tej gry ciekawą przygodę podczas trasy do szkoły. Pomóżcie kazdemu, kto będzie potrzebował waszej pomocy!


Przygotuj Karolinkę do snu

Ocena gry

Karolinkę czeka kolejny trudny dzień w szkole. Dziewczynka dopiero uczy się samodzielności. Pomóż jej wykonać wszystkie czynności przed snem, aby mogła spokojnie iść spać i następnego dnia wstała pełna energii.


Pocałunki na korytarzu szkoły

Ocena gry

Uczniowie High School uwielbiają się całować. Niestety, w tej szkole pocałunki na korytarzu są niedozwolone. Pomóż parze pozostać niezauważonymi!


Flirt na korytarzy w High School

Ocena gry

Jesteś uczniem szkoły średniej. Chcesz podbić serca wszystkich nowopoznanych osób. Aby to zrobić musisz z nimi flirtować. Spraw, aby to właśnie Tobie oddali swoje serce. Sterowanie za pomocą myszki.


« poprzednia 1 następna »

Więcej gier:

gry sharpay

Popularne gry

 • High school
 • Przygotowania do lekcji

  Przygotowania do lekcji

  Oglądana: 4819 ocena: 0.00

 • Zabij nudę w szkole!

  Zabij nudę w szkole!

  Oglądana: 2656 ocena: 0.00

 • Przygotuj Karolinkę do snu

  Przygotuj Karolinkę do snu

  Oglądana: 2505 ocena: 0.00

 • Gra Zdobądź serce blond piękności

  Gra Zdobądź serce blond piękności

  Oglądana: 1568 ocena: 0.00

 • Przygody bohatera Hina

  Przygody bohatera Hina

  Oglądana: 1455 ocena: 0.00

 • Ściąganie na sprawdzianie

  Ściąganie na sprawdzianie

  Oglądana: 1306 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie