Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Farmerskie darmowe gry online Hodowla 16 gier

Hodowla rybek akwariowych

Ocena gry

Bardzo fajna gra w której dbamy o nasze rybki. W szczególności karmienie to nasze zajęcie. Mamy reklamówki z jedzeniem i musimy je podać odpowiednim rybką. Uważaj aby rybki nie były nigdy głodne. Posługujemy się w graniu myszką.


Kolorowa świnka

Ocena gry

W tej grze waszym zadaniem jest ubranie małej kolorowej świnki. Sprawdźcie aby nasza mała bohaterka stał asie najpiękniejszą świnką.


Hodowla Dinozaurów online

Ocena gry

W tej grze będziemy zajmować się hodowaniem dinozaurów. Na początku musimy wybrać miejsce dla naszego dinozaura, gdzie chcemy go hodować. Kolejny etap to zrobienie dla niego zagrody. Odwiedzają nas zwiedzający i w ten sposób zarabiamy pieniądze, za które możemy zakupić kolejne dinozaury.


Gra hodowla psów i kotów

Ocena gry

Psy i Koty to ulubione zwierzęta domowe wielu z nas. W tej grze będziemy zajmować się hodowaniem właśnie takich zwierzątek. Będziemy dbać o nie kompleksowo. Do podstawowych zadań będzie należało karmienie i pojenie, ale także będziemy się z nimi bawić i dbać o ich zdrowie.Hodowla Koni

Ocena gry

W tej grze będziemy zajmowali się hodowaniem koni. Na starcie mamy trzy konie, którymi będziemy musieli się zajmować. Mamy w grze wiele różnych obowiązków. Będą to między innymi podanie siana jak i też wody, sprzątanie po nich i wile innych. Więcej w samej grze znajdziecie informacji.


Hodowla Kucyków

Ocena gry

W grze mamy gospodarstwo w którym to będziemy zajmować się hodowaniem kucyków. Na początku zanim zaczniemy rozgrywkę wybieramy jednego z nich i zaczynamy nad nim opiekę. Do naszych zadań oprócz karmienie będzie należało także zabawa z nimi oraz dbanie o ich zdrowie czy też higienę. W dymkach będą nam się pojawiać wszelkie informacje czego potrzebują


Gra Hodowla kur i gęsi

Ocena gry

Kolejna gra z serii gdzie będziemy zajmować się hodowlą kur oraz gęsi. Mamy kurnik w którym te kury i gęsi będą mieszkać. Jeżeli będziemy o nie dbać i je karmić oraz sprzątać po nich to w zamian będziemy od nich dostawać świeże jajka.


Gra hodowla rybek

Ocena gry

Jeżeli nie mieliście jeszcze nigdy akwarium to w tej grze macie możliwość hodowania rybek. Na początku jednak musimy od podstaw stworzyć swoje własne akwarium. Zajmować będziemy się jego dekoracją. Na samym końcu dodamy do niego rybki.


Gra hodowla świnek

Ocena gry

W tej grze pracujemy w gospodarstwie rolnym gdzie zajmować będziemy się hodowlą świni. Będziemy musieli spełniać wiele zachcianek do tych podstawowych będzie należało między innymi karmienie jak i też pojenie i dbanie o ich czystość.


Gra hodowla zwierząt

Ocena gry

Gra dla Was wszystkich w której to będziemy zajmować się hodowaniem zwierząt. Na początku mamy cztery zwierzątka jakimi będziemy się zajmować. Do naszych obowiązków będzie między innymi podawanie im picia, dawanie jedzenia jak i też wiele innych czynności jak czyszczenie i kolejne obowiązku jakie będą się pojawiać w kolejnych planszach.


Wyhoduj zdrowe kury

Ocena gry

Jednymi ze zwierząt, które hodujesz na swojej farmie są kury. Postaraj się nimi odpowiednio zająć tak, aby byly zawsze zdrowe i najedzone.


Zadbaj o swoje konie na farmie

Ocena gry

Wspaniała zabawa dla wszystkich miłośników koni! W tej grze możesz się przekonać ile pracy należy włożyć w opiekę nad tymi zwierzętami. Zadbaj o konie, które znajdują się na twojej farmie- karm je, baw się z nimi, zaprowadź do lekarza, jeżeli zajdzie potrzeba. Niech wyrosną na zdrowe i szczęśliwe zwierzaki!


« poprzednia 1 2 następna »

Popularne gry

 • Hodowla
 • Gra hodowla rybek

  Gra hodowla rybek

  Oglądana: 9617 ocena: 0.00

 • Gra hodowla psów i kotów

  Gra hodowla psów i kotów

  Oglądana: 8563 ocena: 0.00

 • Zadbaj o swoje konie na farmie

  Zadbaj o swoje konie na farmie

  Oglądana: 7418 ocena: 0.00

 • Hodowla Koni

  Hodowla Koni

  Oglądana: 7027 ocena: 10.00

 • Gra Hodowla kur i gęsi

  Gra Hodowla kur i gęsi

  Oglądana: 6171 ocena: 0.00

 • Wyhoduj zdrowe kury

  Wyhoduj zdrowe kury

  Oglądana: 6083 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie