Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Dla Dziewczyn darmowe gry online Hotel 11 gier

Zarządzanie motelem

Ocena gry

Czeka na Was praca jak w hotelu tylko tym razem będziemy pracowali przy drogowym motelu, który oferuje w szczególności noclegi tanie. Zapoznaj się z gierką i turialem jaki należy przejść aby poznać zasady gierki.


Janes Hotel Maniaaaa

Ocena gry

Kolejna gra w naszym serwisie, która związana jest z hotelem. Będziemy zarządzali naszym hotelem i postarali się na nim zarobić. Do wykonania będziemy mieli szereg różnego rodzaju czynności, które będziemy wykorzystywać w grze.


Hotelowa plaża

Ocena gry

Mamy najlepszą plażę w okolicy jednak jest ona przeznaczona wyłącznie dla gości hotelowych. Zdarza się, że inne osoby chcą się na nią dostać. Musimy ich odstraszyć przy pomocy wody, którą będziemy ich oblewać. Sterujemy strzałkami, lejemy wodą Spacją.


Janes Hotel - Family Hero

Ocena gry

Przed rozpoczęciem gry i ubieranki podajemy swoje imię lub ksywkę pod jaką chcemy grać w tej grze. Pracujemy na recepcji w hotel gdzie będziemy kierowali gości do pokoju jak i też spełniali ich zachcianki. Wiele misji i poziomów na Ciebie czeka.Habbo Hotel - Youth Club

Ocena gry

Pracować będziemy w hotelu gdzie czekają na nas przeróżne zadanie do wykonania. Zobacz w grze co na Ciebie czeka i co należy w niej wykonać. Szczegółowa instrukcja w wersji obrazkowej jest dla Was.


Posprzątaj pokój hotelowy

Ocena gry

Sprzątanie w hotelu , to naprawdę ciężka sprawa. Czasami bardzo trudno jest doprowadzić pokój po gościach do ładu. Musisz podjąć się tego wyzwania. Postaraj się posprzątać pokój po hotelowych gościach na błysk tak, aby kolejni gości mogli bez zawodu wejść w progi przyjemnego, komfortowego i czyściutkiego pokoju.


Hotel- ukryte liczby

Ocena gry

Na ekranie widzisz obrazy przedstawiające pewien hotel. Zostały na nim ukryte pewne liczby. Postaraj się znaleźć je wszystkie!


Gra Hotelowy parking

Ocena gry

Zarządzanie hotelem, to nie jest łatwa sprawa. Zwłaszcza, jeżeli jest on często odwiedzany przez dużą ilość gości. Jeszcze trudniej jest zapanować nad ich pojazdami. Twoim zadaniem jest parkowanie samochodów gości na określonym miejscu na parkingu hotelowym. Postaraj się sprostać temu zadaniu.


Gra Zarządzanie Hotelem 52

Ocena gry

Hotel 52, to jeden z najlepszych hoteli w mieście. Twoim zadaniem jest zarzadzanie nim i zajmowanie się gośćmi, którzy chcą skorzystać z oferty tego miejsca. Postaraj się, aby byli zadowoleni z pobytu w tym hotelu.


Menadżer hotelu

Ocena gry

Zarządzasz nowo otwartym ekskluzywnym hotelem 13. Twoim zadaniem jest zajmowanie się gośćmi w taki sposób, aby byli zadowoleni z przebywania w Twoim lokalu, chętnie Cię polecali i jeszcze chetniej chcieli do Ciebie wracać. Uważaj, bo z poziomu na poziom gra robi się coraz trudniejsza!


Gra Klub Disneya online

Ocena gry

Klub Disneya potrzebuje porządnego remontu. Wciel się w rolę dekoratora i zaprojektuj zmiany, jakie chciałbys wprowadzić, gdyby to miejsce należało do Ciebie.


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Hotel
 • Posprzątaj pokój hotelowy

  Posprzątaj pokój hotelowy

  Oglądana: 9096 ocena: 10.00

 • Gra Zarządzanie Hotelem 52

  Gra Zarządzanie Hotelem 52

  Oglądana: 5200 ocena: 0.00

 • Janes Hotel Maniaaaa

  Janes Hotel Maniaaaa

  Oglądana: 3112 ocena: 10.00

 • Menadżer hotelu

  Menadżer hotelu

  Oglądana: 2628 ocena: 0.00

 • Zarządzanie motelem

  Zarządzanie motelem

  Oglądana: 2501 ocena: 0.00

 • Hotelowa plaża

  Hotelowa plaża

  Oglądana: 1821 ocena: 10.00

REKLAMA GOOGLE
cookie