Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Logiczne darmowe gry online Ice Tower 9 gier

Skakaj z gwiazkdą

Ocena gry

Jeżeli kiedykolwiek graliście w gierkę o nazwie Ice Tower to z pewnością ta przypadnie Wam do gustu. To tutaj będziemy odbijać się od kępek trawy i próbujemy skakać przez jak najdłuższy czas jeżeli to tylko możliwe.


Gry Ice Tower 2

Ocena gry

Oryginalna nazwa tej gry to ice tower lodowa wieża czyli 2 część wspaniałe gry z tą postacią. Chwilę poczekaj na jej załadowanie. Zagramy w nią przy pomocy strzałek oraz Spacji, którą skaczemy. Przed rozgrywką zachęcamy do zapoznania się z obrazkową instrukcją do gierki.


Gra ze skokami

Ocena gry

Będziemy jak to w takich grach bywa skakać wysoko jak się tylko da. Tym razem na tle wieży z Paryża. Poruszamy się strzałkami, masz możliwość zapisania swojego wyniku w komentarzach. Zachęcamy Was do tego.


Skakaj wysoko

Ocena gry

W tej grze na samym początku już będziemy musieli dokonać wyboru. Będziemy mogli zagrać jedną z dwóch postaci. Będzie to dziewczyna lub chłopak do wybrania. Potem już tylko skaczemy po książkach. Przetestuj tą gierkę.Skacz z Kulka

Ocena gry

Kolejna gra która jest związana z ice tower gdzie będziemy skakać. Do skakania używamy wyłącznie Spacji a do poruszania się w lewo oraz w prawo strzałek. Zobacz jak dużą ilość punktów uda Ci się w tej grze uzbierać.


Skakaj z Kubusiem

Ocena gry

Gra która wzorowana jest na gierce o nazwie Ice Tower gdzie mamy możliwość skakania jak najwyżej się tylko da. W tej grze będziemy skakać jedną z postaci z bajki Kubuś Puchatek, tym razem będzie to Tygrysek. Gramy myszką.


Gra jak ice tower

Ocena gry

ta gra jest podobna do ice tower tylko w wersji 3D gdzie będziemy poruszać się po wieży i skakać jak najwyżej się da zbierając po drodze znajdujące się przedmioty, na początku w grze mamy kilka podpowiedzi jak zagrać.


Gra Ice Tower online

Ocena gry

Mamy dla Was fają grę jest to stara i klasyczna gra ice tower w wersji online całkowicie za darmo dla graczy odwiedzających naszą stronę. Postaraj się uzbierać jak najwięcej punktów i zapisać swój wynik w rekordach tej wspaniałej gierki gdzie gramy strzałkami.


Gra Ice Tower- wersja SuperMario

Ocena gry

Przed Tobą kultowa już gra Ice Tower, tyle ze w wersji z MArio. Pomóż mu przejść przez kolejne etapy gry zdobywając jak największą ilość punktów.


« poprzednia 1 następna »

Więcej gier:

gry książki, gry wieża

Popularne gry

 • Ice Tower
 • Gra Ice Tower- wersja SuperMario

  Gra Ice Tower- wersja SuperMario

  Oglądana: 4930 ocena: 0.00

 • Gra jak ice tower

  Gra jak ice tower

  Oglądana: 4065 ocena: 0.00

 • Gry Ice Tower 2

  Gry Ice Tower 2

  Oglądana: 2218 ocena: 0.00

 • Gra Ice Tower online

  Gra Ice Tower online

  Oglądana: 1851 ocena: 0.00

 • Skacz z Kulka

  Skacz z Kulka

  Oglądana: 985 ocena: 0.00

 • Skakaj z gwiazkdą

  Skakaj z gwiazkdą

  Oglądana: 814 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie