Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21
Gra Tank 1990 battle city

dobra gra

2016-12-27 11:05:51
Domek dla świniki Peppy

zjebana

2016-12-09 09:09:01
Gra Nauka zasad gry w Snookera

super gra

2016-10-30 17:26:51
Gra Snooker

super gra

2016-10-30 17:17:33
Jake i piraci z Nibylandii u dentysty

Yolo gra

2016-10-13 14:34:34

Sportowe darmowe gry online Igrzyska Olimpijskie 29 gier

Skok w dal

Ocena gry

Postaraj się skakać w dal jak najlepiej potrafisz. Aby tego dokonać kieruj się podpowiedziami które są w grze. Jak już opanujesz sterowanie skacz najdalej jak się da a będziesz mistrzem


Gra serfing dla dzieci

Ocena gry

Jest to nietypowa jazda na desce serfingowej która odbywa się po kanale miejskim. Musimy go przejechać zbierając po drodze ikony $ uważając na przeszkody jakie mamy na drodze jak skały czy też kłody drewna. Sterowanie odbywa się przy pomocy: strzałek, spacji oraz 1 i 2 do trików.


Gra Skoki do wody z trampoliny

Ocena gry

Wchodzimy wysoko na trampolinę aby właśnie z niej oddać skoki do wody. Zobacz jak będzie twój skok liczony i jaką ilość punktów uda Ci się w niej uzyskać. Pokonaj wszystkich rywali. Za każdy skok otrzymujemy określoną liczbę punktów. Wybijamy się Spacją, X,C,V - wykonujemy triki. Strzałkami manewrujemy.


Skok wzywż o tyczce online

Ocena gry

Będziemy brali udział w zawodach w których będziemy skakali wzwyż o tyczce. Sprawdź się i zobacz jaką wysokość uda Ci się w tej grze przeskoczyć. Wybieramy moc skoku Spacją jak i też oddajemy skok również przy pomocy spacji.Gra Igrzyska Olimpijskie Zimowe

Ocena gry

Weź udział w igrzyskach zimowych w których maci możliwość wystartowania w różnych zawodach zimowych. Uważać należy na przeszkody spotkane na naszej drodze. Sterowanie odbywa się przy pomocy myszki. Dotrzyj jak najszybciej do mety.


Skoki przez przeszkody z końmi

Ocena gry

Czas zacząć skakanie przez przeszkody jest to jedna z dyscyplin na olimpiadzie. Musimy wykazać się niezwykłą czujnością aby nie doprowadzić do zrzucenia poprzeczki gdyż za to otrzymujemy punkty karne. Poruszamy się koniem strzałkami a skaczemy spacją.


Gra Olimpiada letnia online

Ocena gry

Dla dzieci, dziewczyn i chłopców jest olimpiada letnia gdzie będziemy mogli rywalizować w wielu dyscyplinach sportowych. Weź udział w jednej z nich i wygraj mistrzostwo. Do wyboru w gierce macie 5 dyscyplin sportowych. W każdej z nich mamy podpowiedzi czym należy zagrać.


Podnoszenie Sztangi

Ocena gry

Gra strongmen już na Ciebie czeka. Zobacz ile masz siły i wykaż się w grze podczas podnoszenia sztangi. Czym większy ciężar tym trudniej nam ją będzie podnosić. Pobij rekord świata. Klikaj na zmianę jak najszybciej B i N aby podnieść sztangę.


Gra w Podnoszenie Ciężarów online

Ocena gry

Darmowa gra dla dzieci i chłopców podnoszenie ciężarów, olimpiada już czeka dlatego musimy się na nią przygotować i wygrać eliminacje. Czeka na nas tutaj kilka innych dyscyplin związanych ze sportami siłowymi. Klikaj na zmiany B i N aby podnosić ciężary, pobij rekord świata.


Gra Judo online

Ocena gry

zobacz takie gry judo darmowe dla dzieci i chłopców. Poznaj osoby które walczyły w judo na olimpiadzie w 2012 roku. Układamy tutaj puzzle właśnie z postaciami z tej dyscypliny sportowej wykorzystując do tego myszkę.


Water Polo online

Ocena gry

Zagraj w grę polo na serwisie grajnik.pl. Istnieje możliwość zagrania na 1 jak i też 2 graczy, po wyborze przystępujemy do rozgrywki. Gracz nr 1: strzałki oraz K i L, gracz nr 2:W,A,S,D oraz F i G.


Gra Kolarstwo Szosowe online

Ocena gry

Jeżeli lubisz się na rowerach ścigać na czas to dyscyplina jaką jest kolarstwo jest w sam raz dla Ciebie. Naciskamy strzałki na zmianę aby jechać na rowerze. Zobacz jaki czas przejazdu uda Ci się uzyskać w gierce.


« poprzednia 1 2 3 następna »

Popularne gry

 • Igrzyska Olimpijskie
 • Gra w Podnoszenie Ciężarów online

  Gra w Podnoszenie Ciężarów online

  Oglądana: 7716 ocena: 0.00

 • Letnie Igrzyska Olimpijskie online

  Letnie Igrzyska Olimpijskie online

  Oglądana: 6685 ocena: 0.00

 • Gra Kolarstwo Szosowe online

  Gra Kolarstwo Szosowe online

  Oglądana: 4435 ocena: 0.00

 • Gra Skoki do wody z trampoliny

  Gra Skoki do wody z trampoliny

  Oglądana: 4095 ocena: 0.00

 • Gimnastyka Artystyczna i Sportowa

  Gimnastyka Artystyczna i Sportowa

  Oglądana: 3733 ocena: 0.00

 • Igrzyska Olimpijskie: Skoki do wody

  Igrzyska Olimpijskie: Skoki do wody

  Oglądana: 3530 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie