Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Strzelanki darmowe gry online Imperium 8 gier

Igrzyska Śmierci

Ocena gry

Przenosimy się do koloseum gdzie będą toczyć się walki na arenie z gladiatorami. Musisz pokonać rywali jacy staną naprzeciwko Ciebie. Jeden z Was może wyjść zwycięsko z tego pojedynku, Grasz strzałkami w lewo oraz w prawo gdzie zadajesz cios i się osłaniasz tarczą.


Gra imperium

Ocena gry

Pierwsza gra o nazwie imperium jaka powstała w tej części. Jeżeli tylko ją pokonacie mamy dla Was kolejne pasjonujące części tej wspaniałej gierki w której to poruszamy się przy pomocy myszki. Wykonaj zadania w gierce.


Imperium 4

Ocena gry

W tej grze z imperium gramy myszką zapoznaj się z instrukcją która znajduje się dla Was w grze. Opisane są dokładne instrukcje jak należy grać w tej gierce i w niej postępować.


Obrona Imperium

Ocena gry

Jesteś władcą imperium, które jest zagrożone. Ocal swoje wieże przed wrogiem i przejdź do następnego poziomu! Powodzenia!Overlord II- Potężne Imperium Toss

Ocena gry

Jesteś obrońcą Imperium zła. Nie pozwól, aby zwykli ludzie weszli do najważniejszego miejsca na całym terytorium, czyli do świątyni zła! Sterowanie za pomocą myszki.


Imperium Galaldur

Ocena gry

Ta gra, to wspaniała zabawa dla wszystkich, którzy mają zdolności przywódcze lub chcą się spełnić na tej funkcji. Wcielasz się w postać władcy pewnego imperium. Twoim zadaniem jest zapanowanie nad całym jego terenem. Wybuduj niezbędne budynki, stwórz swoją własną armię. Następnie dokonaj szkolenia żołnierzy tak, aby mogli ruszyć do boju z przeciwnikiem!


Imperium wysp

Ocena gry

Akcja gry toczy się wokół bogatych imperium znajdujących się na wyspach. Twoim zadaniem jest przemieszczenie się do końca strefy. Musisz to zrobić jak najszybciej. Wykonasz to zadanie dobrze, jeżeli najpierw wytyczysz sobie trasę. 10 z Twoich statków popłynie tą trasą. W każdej strefie napotkać można wrogie statki, które będą próbować unicestwić Twoje plany. Strzelaj w przeciwnika, a zdobędziesz dodatkowe punkty. Jeden z Twoich statków to masztowiec, on musi pokonać swoją trasę bez uszkodzeń.


Imperium na wyspie

Ocena gry

W tej grze Twoim zadaniem jest zbudowanie silnego imperium na wyspie, a następnie obrona tej wyspy. Masz do wyboru różne typy jednostek budowlanych, kilka rodzajów broni. Broń się przed atakami przeciwników, odpieraj je, ocal swoje terytorium przed najeźdźcami.


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Imperium
 • Gra imperium

  Gra imperium

  Oglądana: 756 ocena: 0.00

 • Imperium Galaldur

  Imperium Galaldur

  Oglądana: 705 ocena: 0.00

 • Imperium 4

  Imperium 4

  Oglądana: 696 ocena: 0.00

 • Igrzyska Śmierci

  Igrzyska Śmierci

  Oglądana: 676 ocena: 0.00

 • Imperium na wyspie

  Imperium na wyspie

  Oglądana: 663 ocena: 0.00

 • Imperium wysp

  Imperium wysp

  Oglądana: 654 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie