Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Strzelanki darmowe gry online Indianie 11 gier

Gra o indianinach online

Ocena gry

Prosta gra dla dzieci i wszystkich starszych graczy którzy chcą ubrać swojego indianina, może wykorzystać te pomysły do własnego stroju na bal przebierańców. Pod ikonkami znajdziemy stroje i dodatki jak łuk dla naszej postaci.


Gra Pocahontas online

Ocena gry

Czekają na nas do ułożenia puzzle w wersji online z Pocahontas dla dzieci i dziewczyn w roli głównej. Zanim zaczniemy grać mamy do wyboru kila poziomów trudności. Wszystko zależy od ilości puzzli do ułożenia w tej gierce.


Ubieranka z indianką

Ocena gry

Prosta gra dla dziewczyn i dzieci w której przenosimy się do wioski indiańskiej gdzie do ubrania w indiańskie stroje będziemy mieć przepiękną dziewczynę. Wybieramy ubrania klikając na ikony przy pomocy myszki.


Indiański wojownik

Ocena gry

W tej grze czeka na nas przygoda z indianinem w roli głównej. To właśnie nim będziemy przemierzać poszczególne plansze. Poruszamy się naszym wojownikiem przy pomocy strzałek, walczymy spacją. Do pokonania mamy kilkanaście plansz.Ocal swojego chłopaka

Ocena gry

Twój chłopak został porwany przez indiańskie plemię. Grozi mu niebezpieczeństwo! Ocal go od śmierci! Sterowanie za pomocą myszki.


Plemię DaDa

Ocena gry

Pomóż temu indiańskiemu plemieniu wybudować wioskę, zdobywać źródła utrzymania, surowce, pożywienie. Nie pozwól, aby wioska została zburzona lub zdobyta przez wroga. Chroń jej jak oka w głowie! Sterowanie: strzałki, myszka.


Kuru Kafa Firlatma

Ocena gry

To indiańskie plemię lubi makabryczną rozrywkę! Tym razem postanowiono rozegrać mecz w piłkę, tyle, że zamiast piłki używa się tu... czaszek! Wybierz jednego z graczy i poślij czaszkę jak najdalej! Przed Tobą 6 rzutów. Gotowy do sprawdzenia swoich mozliwości w tej konkurencji?


Indianin jaskiniowiec Caveman

Ocena gry

Dawno, dawno temu ten mężczyzna był zwykłym jaskiniowcem, ale pewnego dnia doszło do nalotu UFO na Ziemię. Po ich licznych eksperymentach jaskiniowiec stał się dzielnym Indianinem bokserem, który chętnie walczy o swoje! Wciel się w jego rolę i pokonaj wszystkich przeciwników, których spotkasz na swojej drodze. Powodzenia!


Walka o tytuł szamana

Ocena gry

Kto zostanie kolejnym szamanem tego indiańskiego plemienia? Właśnie toczy się bój o ten zaszczyt! Jesteś jednym z konkurujących niedoszłych szamanów. Pokonaj przeciwnika i zdobądź tytuł pierwszego szamana indiańskiej wioski! Sterowanie za pomocą myszki. Możliwy turniej na dwóch graczy.


Plemienny strzelec

Ocena gry

Przed Tobą trudne wyzwanie! Musisz celnie strzelać w jabłko, które znajduje się na głowie Twojego kompana! Z poziomu na poziom odległość robi się co raz większa. Sterowanie za pomocą myszki.


Młody Indianin

Ocena gry

Jesteś młodym Indianinem i dopiero uczysz się polować. Sprawdź, czy sobie poradzisz. Rzucaj włócznią i próbuj celować w latające. Sterowanie: strzałki, spacja.


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Indianie
 • Walka o tytuł szamana

  Walka o tytuł szamana

  Oglądana: 2593 ocena: 0.00

 • Gra Pocahontas online

  Gra Pocahontas online

  Oglądana: 1832 ocena: 0.00

 • Indiański wojownik

  Indiański wojownik

  Oglądana: 1463 ocena: 0.00

 • Gra o indianinach online

  Gra o indianinach online

  Oglądana: 1071 ocena: 0.00

 • Plemienny strzelec

  Plemienny strzelec

  Oglądana: 1039 ocena: 0.00

 • Indianin jaskiniowiec Caveman

  Indianin jaskiniowiec Caveman

  Oglądana: 1023 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie