Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Samochodowe darmowe gry online Jeep 11 gier

Auta terenowe w akcji

Ocena gry

Zasiadamy tutaj za kierownicą dużych pojazdów z napędem 4x4 i dużym prześwitem dzięki temu doskonale poruszają się po terenie. Żadne podjazdy, góry i dołki nie są dla nich straszne. Wystarczy umiejętnie dodawać gazu i korzystać z hamulca aby przejechać całą trasę.


Gra wojskowy Jeep

Ocena gry

W grze nasz jeep zostaje wyznaczony do misji. Musimy nim poruszać się po terenie i korzystać z kompasa gdzie poprzez zielone kropki zaznaczony są żołnierze, których musimy odszukać i załadować do naszego jeepa. Następnie udajemy się nim do helikoptera.


Demolition Drive

Ocena gry

Gra w której będziemy sterowali wojskowym samochodem, którego w odpowiednim momencie będziemy musieli zdetonować tak aby jak najwięcej jednostek wroga pokonać. Trzymamy myszkę aby przyspieszyć, jeżeli chcesz doprowadzić do wybuchu pojazdu kliknij na Spacje.


Gra tuningowanie jeepa

Ocena gry

W tej grze mamy możliwość samemu przygotowania własnego jeeepa. Czeka na Ciebie już wiele sprzętów i karoserii. Wystarczy je przy pomocy myszki dokładać i przekładać zmieniając i tuningując nas pojazd w gierce.Ben 10 Urban Jeep

Ocena gry

Kolejna ciekawa jazda terenowym samochodem z napędem na cztery koła czyli 4x4. Sterujemy pojazdem przy pomocy strzałek, N - nitro, Spacja - skakanie, Z - hamulec. Postaraj się przejechać jak najdłuższy odcinek trasy.


Spongebob Dangerous Jeep

Ocena gry

Jest to specyficzna gra z Jeepem w której to będziemy poruszali się po planszy jeepem, jednak jak zobaczymy droga nie jest w pełni wykonana. Dlatego musimy łączyć te elementy za pomocą mostu. Gramy myszką, którą układamy mostek.


Wojskowy jeep opancerzony

Ocena gry

W tej grze siądziesz za sterami opancerzonego jeepa wojskowego. Musisz także opanować sterowanie działem, z którego będziesz strzelać do innych pojazdów, któych spotkasz na swej drodze. Sterowanie: W,A,S,D, kierowanie działem :myszka, strzelanie: Spacja.


Wybuchowe przygody jeepa

Ocena gry

W tej grze auta wojskowe czeka na Ciebie kilka emocjonujących przygód. Tym razem kierujesz wybuchowego jeepa. Musisz go rozpędzić za pomocą myszki i w odpowiednim momencie go wysadzić wciskając spację.


Sterowanie jeepem

Ocena gry

Czeka Cię pełna emocji przygoda w górach w wyścigach z jeepem. Pokonuj leśne, górskie trasy, uważaj na niebezpieczeństwa! Sterowanie za pomocą strzałek.


Przejażdżka jeepem

Ocena gry

Tym razem pojazdem, którym musisz kierować jest jeep i z nim wyścigi. Pokonuj niebezpieczne trasy, rozmaite bezdroża. Sprawdź swoje umiejętności, zobacz jak duży dystans uda Ci się pokonać!


Tunning jeepa

Ocena gry

Przed Tobą super zabawa! Stunninguj swojego jeepa w taki sposób, w jaki tylko sobie zamarzysz- zmień mu opony, barwę oraz wszystko inne! Wytęż swoją wyobraźnię i baw się doskonale!


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Jeep
 • Auta terenowe w akcji

  Auta terenowe w akcji

  Oglądana: 13480 ocena: 0.00

 • Gra wojskowy Jeep

  Gra wojskowy Jeep

  Oglądana: 6136 ocena: 10.00

 • Tunning jeepa

  Tunning jeepa

  Oglądana: 4513 ocena: 0.00

 • Gra tuningowanie jeepa

  Gra tuningowanie jeepa

  Oglądana: 3266 ocena: 0.00

 • Sterowanie jeepem

  Sterowanie jeepem

  Oglądana: 2987 ocena: 0.00

 • Ben 10 Urban Jeep

  Ben 10 Urban Jeep

  Oglądana: 2975 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie