Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:


Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Gra Minecraft online

Fjna

2016-04-26 20:56:48
Gra Minecraft classic

Super

2016-04-20 16:28:45
Tworzenie postaci Minecraft

Słabe

2016-04-12 14:33:14
Rush Airport

Grałem w 25airports.pl i bardzo mi się spodobało to chyba jedna z najlepszych symulacji lotniska.

2016-04-10 16:18:50
Gra wozy strażackie Lego

ooooooooooooooooooooolllllllllllllllllllllllllllllllooooooooooooooooooooooo

2016-03-25 11:04:59
Wyścigi samochodowe

10/2o

2016-03-25 10:55:26

Samochodowe darmowe gry online Jeep 11 gier

Auta terenowe w akcji

Ocena gry

Zasiadamy tutaj za kierownicą dużych pojazdów z napędem 4x4 i dużym prześwitem dzięki temu doskonale poruszają się po terenie. Żadne podjazdy, góry i dołki nie są dla nich straszne. Wystarczy umiejętnie dodawać gazu i korzystać z hamulca aby przejechać całą trasę.


Gra wojskowy Jeep

Ocena gry

W grze nasz jeep zostaje wyznaczony do misji. Musimy nim poruszać się po terenie i korzystać z kompasa gdzie poprzez zielone kropki zaznaczony są żołnierze, których musimy odszukać i załadować do naszego jeepa. Następnie udajemy się nim do helikoptera.


Demolition Drive

Ocena gry

Gra w której będziemy sterowali wojskowym samochodem, którego w odpowiednim momencie będziemy musieli zdetonować tak aby jak najwięcej jednostek wroga pokonać. Trzymamy myszkę aby przyspieszyć, jeżeli chcesz doprowadzić do wybuchu pojazdu kliknij na Spacje.


Gra tuningowanie jeepa

Ocena gry

W tej grze mamy możliwość samemu przygotowania własnego jeeepa. Czeka na Ciebie już wiele sprzętów i karoserii. Wystarczy je przy pomocy myszki dokładać i przekładać zmieniając i tuningując nas pojazd w gierce.Ben 10 Urban Jeep

Ocena gry

Kolejna ciekawa jazda terenowym samochodem z napędem na cztery koła czyli 4x4. Sterujemy pojazdem przy pomocy strzałek, N - nitro, Spacja - skakanie, Z - hamulec. Postaraj się przejechać jak najdłuższy odcinek trasy.


Spongebob Dangerous Jeep

Ocena gry

Jest to specyficzna gra z Jeepem w której to będziemy poruszali się po planszy jeepem, jednak jak zobaczymy droga nie jest w pełni wykonana. Dlatego musimy łączyć te elementy za pomocą mostu. Gramy myszką, którą układamy mostek.


Wojskowy jeep opancerzony

Ocena gry

W tej grze siądziesz za sterami opancerzonego jeepa wojskowego. Musisz także opanować sterowanie działem, z którego będziesz strzelać do innych pojazdów, któych spotkasz na swej drodze. Sterowanie: W,A,S,D, kierowanie działem :myszka, strzelanie: Spacja.


Wybuchowe przygody jeepa

Ocena gry

W tej grze auta wojskowe czeka na Ciebie kilka emocjonujących przygód. Tym razem kierujesz wybuchowego jeepa. Musisz go rozpędzić za pomocą myszki i w odpowiednim momencie go wysadzić wciskając spację.


Sterowanie jeepem

Ocena gry

Czeka Cię pełna emocji przygoda w górach w wyścigach z jeepem. Pokonuj leśne, górskie trasy, uważaj na niebezpieczeństwa! Sterowanie za pomocą strzałek.


Przejażdżka jeepem

Ocena gry

Tym razem pojazdem, którym musisz kierować jest jeep i z nim wyścigi. Pokonuj niebezpieczne trasy, rozmaite bezdroża. Sprawdź swoje umiejętności, zobacz jak duży dystans uda Ci się pokonać!


Tunning jeepa

Ocena gry

Przed Tobą super zabawa! Stunninguj swojego jeepa w taki sposób, w jaki tylko sobie zamarzysz- zmień mu opony, barwę oraz wszystko inne! Wytęż swoją wyobraźnię i baw się doskonale!


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Jeep
 • Auta terenowe w akcji

  Auta terenowe w akcji

  Oglądana: 11276 ocena: 0.00

 • Gra wojskowy Jeep

  Gra wojskowy Jeep

  Oglądana: 5842 ocena: 10.00

 • Tunning jeepa

  Tunning jeepa

  Oglądana: 3620 ocena: 0.00

 • Gra tuningowanie jeepa

  Gra tuningowanie jeepa

  Oglądana: 2967 ocena: 0.00

 • Ben 10 Urban Jeep

  Ben 10 Urban Jeep

  Oglądana: 2686 ocena: 0.00

 • Sterowanie jeepem

  Sterowanie jeepem

  Oglądana: 2593 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie