Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Samochodowe darmowe gry online Jeep 11 gier

Auta terenowe w akcji

Ocena gry

Zasiadamy tutaj za kierownicą dużych pojazdów z napędem 4x4 i dużym prześwitem dzięki temu doskonale poruszają się po terenie. Żadne podjazdy, góry i dołki nie są dla nich straszne. Wystarczy umiejętnie dodawać gazu i korzystać z hamulca aby przejechać całą trasę.


Gra wojskowy Jeep

Ocena gry

W grze nasz jeep zostaje wyznaczony do misji. Musimy nim poruszać się po terenie i korzystać z kompasa gdzie poprzez zielone kropki zaznaczony są żołnierze, których musimy odszukać i załadować do naszego jeepa. Następnie udajemy się nim do helikoptera.


Demolition Drive

Ocena gry

Gra w której będziemy sterowali wojskowym samochodem, którego w odpowiednim momencie będziemy musieli zdetonować tak aby jak najwięcej jednostek wroga pokonać. Trzymamy myszkę aby przyspieszyć, jeżeli chcesz doprowadzić do wybuchu pojazdu kliknij na Spacje.


Gra tuningowanie jeepa

Ocena gry

W tej grze mamy możliwość samemu przygotowania własnego jeeepa. Czeka na Ciebie już wiele sprzętów i karoserii. Wystarczy je przy pomocy myszki dokładać i przekładać zmieniając i tuningując nas pojazd w gierce.Ben 10 Urban Jeep

Ocena gry

Kolejna ciekawa jazda terenowym samochodem z napędem na cztery koła czyli 4x4. Sterujemy pojazdem przy pomocy strzałek, N - nitro, Spacja - skakanie, Z - hamulec. Postaraj się przejechać jak najdłuższy odcinek trasy.


Spongebob Dangerous Jeep

Ocena gry

Jest to specyficzna gra z Jeepem w której to będziemy poruszali się po planszy jeepem, jednak jak zobaczymy droga nie jest w pełni wykonana. Dlatego musimy łączyć te elementy za pomocą mostu. Gramy myszką, którą układamy mostek.


Wojskowy jeep opancerzony

Ocena gry

W tej grze siądziesz za sterami opancerzonego jeepa wojskowego. Musisz także opanować sterowanie działem, z którego będziesz strzelać do innych pojazdów, któych spotkasz na swej drodze. Sterowanie: W,A,S,D, kierowanie działem :myszka, strzelanie: Spacja.


Wybuchowe przygody jeepa

Ocena gry

W tej grze czeka na Ciebie kilka emocjonujących przygód. Tym razem kierujesz wybuchowego jeepa. Musisz go rozpędzić za pomocą myszki i w odpowiednim momencie go wysadzić wciskając spację.


Sterowanie jeepem

Ocena gry

Czeka Cię pełna emocji przygoda w górach. Pokonuj leśne, górskie trasy, uważaj na niebezpieczeństwa! Sterowanie za pomocą strzałek.


Przejażdżka jeepem

Ocena gry

Tym razem pojazdem, którym musisz kierować jest jeep. Pokonuj niebezpieczne trasy, rozmaite bezdroża. Sprawdź swoje umiejętności, zobacz jak duży dystans uda Ci się pokonać!


« poprzednia 1 2 następna »

Popularne gry

 • Jeep
 • Gra wojskowy Jeep

  Gra wojskowy Jeep

  Oglądana: 2441 ocena: 0.00

 • Auta terenowe w akcji

  Auta terenowe w akcji

  Oglądana: 2320 ocena: 0.00

 • Tunning jeepa

  Tunning jeepa

  Oglądana: 1633 ocena: 0.00

 • Gra tuningowanie jeepa

  Gra tuningowanie jeepa

  Oglądana: 1484 ocena: 0.00

 • Ben 10 Urban Jeep

  Ben 10 Urban Jeep

  Oglądana: 1363 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie