Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Dla Dziewczyn darmowe gry online Justin Bieber 12 gier

Tortury Justin Bieber

Ocena gry

Tutaj zbieramy punkty torturując postać Justina Biebere. Będziemy mogli go rzucać jak tylko chcemy, wkładać do wody, zrzucać na niego ciężkie przedmioty jak i też wykorzystać piłę. Oczywiście to tylko jest gierka i zabawa dla Was. Nie należy jej traktować na poważnie, posługujemy się w niej myszką.


Justin Bieber Makeover

Ocena gry

Od tej pory jeździmy ze znaną gwiazdą po całym świecie i zajmujemy się malowaniem chłopaka przed każdym z koncertów. Pokażcie próbki waszych możliwości grając w tą grę z Justinem.


Gra z Biberem

Ocena gry

Czeka na Ciebie fantastyczna ubieranka z Biberem w roli głównej. Są tutaj nowe cuchy z najnowsze kolekcji w które możesz go ubrać. Jego szafa jest pełna ubrań. To właśnie Ty zadecydujesz jak będzie na koncercie wyglądał ten artysta.


Puzzle Justin Bieber

Ocena gry

DO ułożenia na stronie grajnik.pl mamy fantastyczne puzzle z piosenkarzem i jego dziewczyną. Puzzle składają się z określonej liczby elementów, macie możliwość wyboru ile ich będzie. Do układania używaj myszki.Gra całowanka Justine Bieber

Ocena gry

ten znany na całym świecie piosenkarz Justine Bieber wybrał się jachtem na odpoczynek jest na nim ze swoją dziewczyną. Chcą się pocałować jednak musimy to zrobić w taki sposób aby fotografowie i inne osoby tego nie zauważyli.


Skradnij pocałunek Bieberowi

Ocena gry

Ta ra to prawdziwa gratka dla wszystkich fanów samego Justina Biebera! Skradnij mu gorący pocałunek! Uważaj, bo jego dziewczyna wciąż ma na niego oko! Postaraj się, aby Cię nie przyłapała na tym niecnym czynie!


Prywatna stylistka Justina Biebera

Ocena gry

Justin Bieber uwielbia wyglądać perfekcyjnie wyglądać. Zadbaj o każdy element jego wizerunku tak, aby olśniewał swoim wyglądem wszystkie fanki!


Paparazzi: polowanie na Selenę i Justina

Ocena gry

Ostatnio chodziły słuchy, że Selena i Justin się rozstali. W grze wcielasz się w postać paparazzi, który chce za wszelką cenę udowodnić światu, że para jest znów razem. Postaraj się złapać zakochanych na gorących uczynku, zrób im pikantną fotkę i roześlij całemu światu!


Zaatakuj Biebera

Ocena gry

To gra dla prawdziwych hejterów, antyfanów Justina Biebera. Twoim zadaniem jest rzucenie butelką w Justina jak największą ilość razy. Postaraj sie, aby rzuty były tylko trafne!


Stylistka Justina Biebera

Ocena gry

Justin Bieber nie ma pomysłu, w czym powinien wystąpić dzisiejszego wieczora na koncercie. Makijaż dla chłopaka czeka. Pomóż mu przygotować odpowiednią na tę okazję stylizację!


Pamięciowa gra z Justinem Bieberem

Ocena gry

Zagraj w grę z Justinem Bieberem! Na planszy widzisz pola odwrócone obrazkiem do dołu. Twoim zadaniem jest odnalezienie jak najwięcej par takich samych obrazków. Uważaj, bo nie jest to proste zadanie!


Justin Bieber z dziewczyną

Ocena gry

Justin Bieber potrafi być naprawdę romantyczny! Tym razem czeka Cię przygoda, w której staniesz z nim i jego dziewczyna oko w oko! Podążaj za obrazkową instrukcją, aby poznać szczegóły gry!


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Justin Bieber
 • Puzzle Justin Bieber

  Puzzle Justin Bieber

  Oglądana: 3004 ocena: 10.00

 • Skradnij pocałunek Bieberowi

  Skradnij pocałunek Bieberowi

  Oglądana: 1517 ocena: 0.00

 • Prywatna stylistka Justina Biebera

  Prywatna stylistka Justina Biebera

  Oglądana: 1252 ocena: 0.00

 • Tortury Justin Bieber

  Tortury Justin Bieber

  Oglądana: 1226 ocena: 0.00

 • Zaatakuj Biebera

  Zaatakuj Biebera

  Oglądana: 1166 ocena: 3.00

 • Gra z Biberem

  Gra z Biberem

  Oglądana: 1137 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie