Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Bajki darmowe gry online Kaczor Donald 10 gier

Cyferki i Kaczor Donald

Ocena gry

Fajna gra z Kaczorem Donaldem, którą w szczególności chcieliśmy polecić dla młodszych graczy. W tej grze zostają na planszy gry ukryte cyferki. My musimy je w jak najszybciej odszukać. Gdy je znajdziemy klikamy na nie myszką. Mogą się ukryć w drzewie czy też chmurkach, kwiatkach i innych roślin oraz przedmiotów.


Dart z Donaldem

Ocena gry

Zagramy w jedną z ulubionych gier Kaczora Donalda jest to rzucanie lotkami do celu. Tym razem będzie to nietypowa zabawa ponieważ będziemy lotkami trafiać do balonów. Będziemy musieli trafić do czerwonych balonów jak największą ilością razy przy pomocy myszki.


Gra z Kaczorem Donaldem dla dzieci

Ocena gry

Przeniesiemy się w tej grze na pole golfowe, nie będzie to jednak zwykła gra. Kaczor Donald będzie znajdował się ba balonie z którego będzie celować do specjalnie skonstruowanych dołków. Wybieramy strzałkami moc jak i też Spacją jak wysoko taka piłka poleci.


Zabawy z Kaczorem Donaldem

Ocena gry

W tej grze znajdziemy oczywiście naszego głównego bohatera jak i też jego przyjaciół. Wszyscy z nich wezmą udział w wojnie na poduszki. Do wyboru oprócz poduszek mamy wiele różnych broni, którymi będziemy mogli w grze walczyć.Gra Kaczor Donald dla dzieci

Ocena gry

Ciekawa zabawa dla dzieci z Kaczorem Donaldem w której to będziemy poruszać się w lewo oraz w prawo na drabinie i zrzucać gałki z lodami aby utworzyć wielkiego wielopiętrowego loda. W odpowiednim momencie naciśnij przycisk myszki lub przycisk Spacji.


Układanaka z Kaczorem Donaldem

Ocena gry

Jest to pierwsza na stronie grajnik.pl układanka gdzie czeka już na nas postać Kaczora Donalda oraz jego przyjaciół jakich będziemy mogli ułożyć. Klikamy na język polski i układamy obrazek z rozsypanych elementów po prawej stronie gierki.


Puzzle Kaczor Donald

Ocena gry

Będą to dość proste puzzle dlatego praktycznie każdy z Was będzie miał możliwość ich ułożenia. Aby tego dokonać klikamy na czerwony przycisk dzięki któremu będą pojawiać się kolejne puzzle jakie będziemy mogli ułożyć.


Dekorowanie Kaczor Donald

Ocena gry

Zbliża się małymi krokami Hallowen. Z tej okazji nawet Kaczor Donald chce się przebrać w jakiś ciekawy kostium. Mamy nadzieję, że Ty ubierzesz postać w ciekawy sposób. Wybieramy określone elementy i przeciągamy je na postać myszką.


Gra z Kaczorem Donaldem online

Ocena gry

Wybierzemy się na boisko gdzie będziemy mieli możliwość zagrania na boisku piłkarskim w piłkę nożną razem z Kaczorem Donaldem. Zadaniem naszym będzie podbijanie jak najdłużej piłki przez wybraną w tej grze przez nas postać.


Kolorowanka Kaczor Donald

Ocena gry

Do pokolorowania będziemy mieli dwie postacie w obrazku. Będą to Kaczor Donald oraz Myszka Miki, obok nich jak i też pod numerami 1,2,3 ukryte ostały kolory. Na dole mamy drukarkę dzięki której mamy możliwość wydrukowania obrazka.


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Kaczor Donald
 • Zabawy z Kaczorem Donaldem

  Zabawy z Kaczorem Donaldem

  Oglądana: 4369 ocena: 0.00

 • Puzzle Kaczor Donald

  Puzzle Kaczor Donald

  Oglądana: 3329 ocena: 0.00

 • Cyferki i Kaczor Donald

  Cyferki i Kaczor Donald

  Oglądana: 3278 ocena: 0.00

 • Gra z Kaczorem Donaldem dla dzieci

  Gra z Kaczorem Donaldem dla dzieci

  Oglądana: 2644 ocena: 0.00

 • Gra Kaczor Donald dla dzieci

  Gra Kaczor Donald dla dzieci

  Oglądana: 1881 ocena: 0.00

 • Dart z Donaldem

  Dart z Donaldem

  Oglądana: 1499 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie