Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Wojenne darmowe gry online Karabiny 22 gier

Gra kosmici atakują nas

Ocena gry

W tej grze zostaniemy przeniesieni na obcą ziemię gdzie niemal przez cały czas będziemy z każdej strony atakowani przez kosmitów. Mamy radar dzięki któremu będzie wiadomo z których stron będziemy atakowani. Wykorzystaj do grania: W,A,S,D oraz myszkę, E - do rzucania granatów i 1-6 - do zmiany broni.


Pokonaj terrorystów

Ocena gry

W tej grze macie tylko jedno zadanie. Musimy pokonać atakujących nas terrorystów, będą oni pojawiać się na dachu w oknach jak i też skakać i biegać a my musimy ich unicestwić. Uważaj na swoje życie aby je nie straci.


Gra Antyterrorysta w akcji

Ocena gry

Posiadamy broń marki AWP, która jest bardzo dokładna jeżeli chodzi o strzelanie z dużej odległości jednak posiada wadę, że po każdym strzale musimy przeładować broń. Dlatego też musimy strzelać celnie.


Strzelanie do ruchomych tarcz

Ocena gry

Strzelanie do ruchomej tarczy właśnie w tej grze na Ciebie czeka. Tarcze pojawiają się z różnych stron w bliskiej i dalszej odległości. Gdy w nie trafimy otrzymujemy punkty, uzbieraj ich jak najwięcej. Sterujemy i strzelamy myszką. R lub Spacja - przeładowujemy broń.3d Sniper

Ocena gry

bardzo fajna gra w realiach 3d, zobacz co jej twórcy przygotowali dla Ciebie. Musimy osłaniać teren przy pomocy specjalnej broni z laserowym celownikiem. Masz tylko jedno zadanie pokonać wrogie odziały, które nacierają z każdej strony.


Antyterroryści w akcji

Ocena gry

Zobacz jak wygląda praca antyterrorysty i jakie zadania na nich ciążą. Mamy do wyboru kilka trybów gierki jak i też broni z jakich będziemy mogli walczyć. Jest to krótka jak i też długa broń, wszystkie konfiguracje zależą tutaj od Ciebie.


Gra antyterrorysta online

Ocena gry

Zostajemy antyterrorystą który do wykonania ma misję, sami decydujemy o wyborze broni jaką będziemy mieli do dyspozycji jak i też naszym wyposażeniem. Zobacz jak pójdą Ci misje jakie masz wykonać.


Gra o snajperach dla chłopców

Ocena gry

Zadaniem Waszym będzie obrona ambasady jednego z państw. Do naszej dyspozycji jest super nowoczesna broń jaką jest karabinek snajperski. Sterujemy nim za pomocą myszki i szukamy czerwonego punktu, który wskazuje nam gdzie znajduje się napastnik, którego mamy zlikwidować.


Snajperskie przygody

Ocena gry

jeżeli lubisz karabinek snajperski to ta gra jest przygotowana właśnie dla Ciebie. Masz w niej do wykonania bardzo dużo różnego rodzaju misji. Należy je wykonać perfekcyjnie. Gramy A i S oraz spacja i myszkę.


Mściwy indyk

Ocena gry

Indyk ma ciężki los. Tego ptaka chcą zabić, żeby później przekąsić na święto dziękczynienia! Nie możesz im na to pozwolić. Wciel się w postać indyka i zabij wszystkich ludzi, którzy czyhają na Twoje życie! Sterowanie: klawisze A, S- poruszanie się, spacja- ładujesz magazynek, myszką celujesz i strzelasz. Powodzenia!


Atak pistoletem na wodę

Ocena gry

Na plaży zauważyłeś piękną dziewczynę, która się opala. Nie wiesz jak zwrócić jej uwagę na siebie. Postanowiłeś oblać ją zimną wodą. To dość nietypowy sposób na podryw, ale na pewno zwrócisz jej uwagę na siebie. Wyceluj w dziewczynę pistoletem na wodę tak, aby w nią trafić. Po każdym udanym strzale, dziewczyna zmienia miejsce opalania. Ty jednak się nie poddawaj i celuj z nią dopóki nie wytracisz całej wody.


Gra Palisade Guardian online

Ocena gry

Przed Tobą pierwsza część gry z kultowej serii Palisade Guardian. Musisz w niej bronić swojej bazy. Strzelaj w przeciwników, nie możesz pozwolić na to, aby wtargnęli oni na Twoje terytorium!


« poprzednia 1 2 następna »

Popularne gry

 • Karabiny
 • Gra antyterrorysta online

  Gra antyterrorysta online

  Oglądana: 4783 ocena: 0.00

 • Counter Force online

  Counter Force online

  Oglądana: 4639 ocena: 0.00

 • Gra kosmici atakują nas

  Gra kosmici atakują nas

  Oglądana: 3291 ocena: 0.00

 • Żołnierskie walki

  Żołnierskie walki

  Oglądana: 2610 ocena: 0.00

 • Gra Palisade Guardian online

  Gra Palisade Guardian online

  Oglądana: 2359 ocena: 0.00

 • Gra II Palisade Guardian 2 online

  Gra II Palisade Guardian 2 online

  Oglądana: 2224 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie