Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21
Gra Tank 1990 battle city

dobra gra

2016-12-27 11:05:51
Domek dla świniki Peppy

zjebana

2016-12-09 09:09:01
Gra Nauka zasad gry w Snookera

super gra

2016-10-30 17:26:51
Gra Snooker

super gra

2016-10-30 17:17:33
Jake i piraci z Nibylandii u dentysty

Yolo gra

2016-10-13 14:34:34

Dla Chłopców darmowe gry online Karate 15 gier

Turniej karate kyokushin

Ocena gry

Bierzemy tutaj udział w znanym na całym świecie turnieju karate kyokushin. Wybierz jednego z wielu zawodników jakich masz do wyboru i zacznij walki. Mamy nadzieję, ze uda Wam się pokonać wszystkich rywali i wygrać w tym największym na skalę światową turnieju. Gramy strzałkami oraz A i S.


Ninja i obcy

Ocena gry

Gra która pochodzi z comodory jest to bardzo stara gra jeszcze z pikselową grafiką przygotowaną dla fanów tego rodzaju gier. Czeka na Was kilkanaście różnego rodzaju gierek online. W tej grze poruszamy się strzałkami oraz X i C.


Knock Out

Ocena gry

W tej grze mamy możliwość gry multiplayer. Każdy z graczy ma wytłumaczone jak sterować. Chodzi o to by pokonać przeciwnika ciosami. Pokaż że jesteś najlepszy. Powodzenia!


Walka Ninja

Ocena gry

Lubi walki? to gra dla Ciebie. Będziemy w niej walczyć z przeciwnikami ze wschodu. Będziemy grać klawiaturą. W grze znajduję się dokładna instrukcja. Wygraj ze wszystkimi przeciwnikami.Gra Karate Kid online

Ocena gry

Ciekawa i dostępna za darmo dla dzieci i chłopców. W tej grze poznamy postacie jakie występują w filmie o nazwie Karate Kid. Twoim zadaniem wykorzystując myszkę którąbędziemy przesuwać elementy będziemy mieli możliwość ułożenia obrazka z filmu o karate Kid.


Karate Hustle

Ocena gry

Ciekawie skonstruowana gra w karate jeżeli chodzi o możliwości walki zawodnikiem oraz opcję skakania. Aby się przekonać jak działa zachęcamy do jej włączenia. Na początku mamy animację z gierki, którą możemy myszką pominąć.


Karate Fighter

Ocena gry

Fajna seria gier jeżeli chodzi o walki uliczne. Tym razem będziemy walczyć w różnych miejscach ze spotkanymi na naszej drodze przeciwnikami. W grze mamy pokazane jakimi strzałkami poruszamy się zawodnikiem oraz jakimi walczymy.


Gra z Królikiem Bugsem

Ocena gry

Zagra w grę online z królikiem baksem w wersji online. Do pokonania mamy kilkanaście rywali jacy pochodzą z różnych bajek. Używaj strzałek oraz A i S do walki, ćwicz pod okiem jednego z najlepszych mistrzów.


The Way of the Brisk

Ocena gry

Wybieramy postać jaką chcemy walczyć w sztuki walki jakimi są Karate. Do pokonania w poszczególnych pojedynkach jeden na jednego mamy bardzo dużo przeciwników z którymi w tej grze się zmierzymy. Gramy strzałkami walczymy: Q,W,E.


Ubieranka Karateka

Ocena gry

Dziewczyna z tej ubieranki niemal przez całe swoje życie ćwiczy karate, gdyż chce być jak najlepsza. Ma już jak widać na obrazku czarny pas. Zobacz kimono tej dziewczyny i poszczególne elementy ubrania dla postaci w gierce.


Niebezpieczna Ucieczka

Ocena gry

Uwaga! Jesteś w niebezpieczeństwie! Jako Pucca jesteś ścigana aż przez trzy osoby, czyli przez ninję, dziewczynkę i ucznia mistrza. Musisz ich powstrzymywać, aby Cię nie dogonili i nie zniszczyli! Każdą osobę możesz pokonać innym rodzajem broni. Ninja może być powstrzymany przez gwiazdki, dziewczyna za pomocą kurczaka, a w ucznia rzucasz podkową. Daj z siebie wszystko! Nie możesz pzowolić na to, aby zostać pokonaną!


Kung Fu Panda: pojedynek

Ocena gry

W grze wcielasz się w postać Pandy z kultowego filmu Kung Fu panda. Musisz pokonać swoich przeciwników walcząc z nimi. Postaraj się być najlepszy! Poruszamy się strzałkami, zadajemy ciosy przy użyciu Spacji.


« poprzednia 1 2 następna »

Popularne gry

 • Karate
 • Knock Out

  Knock Out

  Oglądana: 4342 ocena: 0.00

 • Pojedynek Karate ze SpongeBob

  Pojedynek Karate ze SpongeBob

  Oglądana: 3411 ocena: 0.00

 • Kung Fu Panda: pojedynek

  Kung Fu Panda: pojedynek

  Oglądana: 2834 ocena: 0.00

 • Gra Karate Kid online

  Gra Karate Kid online

  Oglądana: 2493 ocena: 5.00

 • Gra z Królikiem Bugsem

  Gra z Królikiem Bugsem

  Oglądana: 1792 ocena: 0.00

 • Turniej karate kyokushin

  Turniej karate kyokushin

  Oglądana: 1737 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie