Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:


Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Gra Minecraft online

Fjna

2016-04-26 20:56:48
Gra Minecraft classic

Super

2016-04-20 16:28:45
Tworzenie postaci Minecraft

Słabe

2016-04-12 14:33:14
Rush Airport

Grałem w 25airports.pl i bardzo mi się spodobało to chyba jedna z najlepszych symulacji lotniska.

2016-04-10 16:18:50
Gra wozy strażackie Lego

ooooooooooooooooooooolllllllllllllllllllllllllllllllooooooooooooooooooooooo

2016-03-25 11:04:59
Wyścigi samochodowe

10/2o

2016-03-25 10:55:26

Samochodowe darmowe gry online Karetka 11 gier

Helikopter karetka straż przybrzeżna

Ocena gry

Na początku gry nasza karetką helikopterem będziemy ćwiczyli zanim zaczniemy brać udział w ratowaniu ludzi innych misji ratunkowych. Stertujemy helikopterem z pomocą W,A,S,D. Masz do wybrania jeden z kilku helikopterów, wybierz ten który jest najlepszy.


Kolorowanka z karetką

Ocena gry

Do pomalowania w tej gierce mamy karetkę pogotowania. Prosta i całkiem przyjemna gra dla dzieci która jest darmowa i dostępna online. Mamy kilka kolorów do wybrania i opcję drukowania obrazka klikając na ikonę drukarki w tej gierce.


Gra karetka ratunkowa online

Ocena gry

Tego dnia mamy dyżur w mieście gdzie będziemy obsługiwali miasto i interweniowali wyjeżdżającą karetką ratunkową do chorych. Na przybycie mamy ograniczony czas. Kompas w kształcie strzałki zielonej wskazuje nam gdzie znajduje się poszkodowany do którego jak najszybciej musimy dotrzeć.


Gra karetka pogotowia

Ocena gry

W tej grze będziemy kierować tą karetką pogotowia, która ma do przejechania określony dystans. Możemy zobaczyć ile mamy do pokonania na pasku oznaczonym jaki KM. Po drodze zbieramy punkty, musimy zdobyć ich określoną ilość co pozwoli nam grać dalej. Uważaj na swoje życie, które się traci za stłuczki.Karetka Ben 10 dla dzieci

Ocena gry

Tym razem za kierowcę karetki pogotowia wcieliła się postać super bohatera jaką jest Ben 10. To właśnie on będzie sterował karetką i postara się jak najszybciej dojechać nią we wskazane w tej grze miejsce. Nie będzie to jednak takie łatwe zadanie do wykonania.


Karetką do szpitala

Ocena gry

W tej grze karetka wiezie rannego pacjenta i musi jak najszybciej dotrzeć do szpitala. Jednak ma do pokonania wiele różnych uliczek. Właśnie taki obrazek przedstawia nam ta gra w której musimy odszukać drogi do szpitala. Więcej informacji znajdziecie w samej grze.


Misja uratowania chorych pacjentów

Ocena gry

Jeżeli lubisz serię gier dotyczącą prowadzenia karetki, to nie możesz przejść obojętnie obok tej gry. Wybierz misję, a następnie postaraj się dotrzec do celu gry. Karetką poruszamy się przy użyciu W,A,S,D.


Kierowca karetki

Ocena gry

Poprowadź karetkę w ten sposób, aby jak najszybciej dotarła do chorych pacjentów. Jest to naprawdę ważna zadanie, dlatego czas jest bardzo cenny. Sterowanie grą za pomocą strzałek.


Kierowanie ambulansem

Ocena gry

W tej grze wcielisz się w postać pracownika szpitala, a dokładniej kierowcę karetki. Musisz się nią sprawnie poruszać po mieście, aby dotrzeć do chorych w odpowiednim czasie. Postaraj się robić to jak najszybciej! Sterowanie strzałkami oraz Spacja - autopilot. Gra w języku polskim.


Ambulans online

Ocena gry

Przed tobą kolejna gra z serii ambulans. Tym razem musisz pokonac bardzo trudną trasę, dlatego też nasz ambulans wygląda niecodziennie. Postaraj się wykonać zadanie w jak najkrótszym czasie. Powodzenia! Sterowanie klawiszami: W,A,S,D.


Misja Ambulans

Ocena gry

W tej grze spotkacie się z niecodziennym ambulansem na terenowych kołach. Waszym zadaniem jest pokonanie ciężkiej trasy w jak najkrótszym czasie. Pokaż, czy jesteś w stanie zrobić to perfekcyjnie? Sterowanie za pomocą strzałek i spacji.


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Karetka
 • Gra karetka ratunkowa online

  Gra karetka ratunkowa online

  Oglądana: 15142 ocena: 0.00

 • Gra karetka pogotowia

  Gra karetka pogotowia

  Oglądana: 14510 ocena: 0.00

 • Misja uratowania chorych pacjentów

  Misja uratowania chorych pacjentów

  Oglądana: 11910 ocena: 0.00

 • Karetka Ben 10 dla dzieci

  Karetka Ben 10 dla dzieci

  Oglądana: 11270 ocena: 0.00

 • Kierowanie ambulansem

  Kierowanie ambulansem

  Oglądana: 8675 ocena: 0.00

 • Karetką do szpitala

  Karetką do szpitala

  Oglądana: 6833 ocena: 10.00

REKLAMA GOOGLE
cookie