Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Latanie darmowe gry online Katapulta 10 gier

Nietypowa kowbojska przygoda z katapultą

Ocena gry

Kowboje mają czasami szalone pomysły! Przenieś się na dziiki zachód i przeżyj nietypową przygodę. Dysponujesz katapultą, a twoim zadaniem jest pokonanie dzięki niej jak najdłuższego dystansu! Wybierz kąt padania, wciśnij przycisk myszki i pokonaj określoną trasę. Uważaj na kaktusy!


Chłopiec ucieka przed niedźwiedziem

Ocena gry

Ten mały chłopiec został zaatakowany przez niedźwiedzia! Jest tylko jeden sposób, aby go ocalić. Musisz wystrzelić go z katapulty. Postaraj się, aby wyleciał jak najdalej!


Katapulta wystrzał

Ocena gry

Jeżeli lubisz rozmaite zabawy z katapultą. To musisz koniecznie zagrać w tę grę! Twoim zadaniem jest wykonanie takie strzalu z katapulty, aby bezpiecznie wylądował na ziemi. Zdobywasz punkty tylko jeżeli uda Ci się wylądować w dobrym stylu. Postaraj się być najlepszy!


Cat-Vac 2: kocia katapulta

Ocena gry

Twój zamek został zaatakowany przez wstrętne koty. Musisz się ich jak najszybciej pozbyć. W tym celu będziesz posługiwać się katapultą, od której odbijają się koty i trafiają do specjalnej rury. Postaraj się wystrzelić je wszystkie jak najszybciej!Katapulta: wystrzeliwanie mebli

Ocena gry

W grze sterujesz katapultą, którą wystrzeliwujesz meble. Musisz je wyrzucić tak, aby trafiły we właściwe miejsce. Postaraj się strzelać jak najcelniej!


Katapulta: strzelanie zombiakami

Ocena gry

Jeżeli lubisz niecodzienne zadania, to musisz sprawdzić swoich sił w tej grze. Twoim zadaniem jest strzelanie zombie z katapulty tak, aby trafić nim do trumny. Uważaj na przeszkody, które mogą utrudnić Ci wykonanie tego zadania. Sterujesz myszką. Im dłużej przytrzymasz klawisz myszki, tym wystrzelisz katapultę z zwiększą mocą.


Katapulta Ragdoll

Ocena gry

Zwariowany fizyk wykreował niebanalną katapultę. Za jej pomocą chce zniszczyć wszystkie ludziki lalki, które pojawią się na jego drodze. Pomóz mu osiągnąć cel. Przechodzisz do następnego poziomu, gdy osiągniesz 100%. Powodzenia!


Mistrzowski strzał z katapulty

Ocena gry

Bierzesz udział w zawodach strzeleckich. Musisz pokazać kibicom, że potrafisz strzelać z katapulty po mistrzowsku! Twoim zadaniem jest trafienie w gwiazdę strzałem z katapulty. Masz na to określoną ilość czasu. Sterujesz za pomocą myszki.


Szalona Katapulta

Ocena gry

Jesteś władcą niewielkiego królestwa, które znalazło się w niebezpieczeństwie. Potrzebujesz więcej ludzi, aby stanąć oko w oko z wrogiem. Musisz w tym celu wystrzelić z katapulty chłopów, aby polecieli jak najdalej i przybyli z nowymi ludźmi. Możesz używać magii, bomb oraz innych elementów i wynalazków, które pomogą CI obronić królestwo.


Gra Sterowanie Niecodzienną Katapultą

Ocena gry

Wybierz bohatera gry, w którego chcesz się wcielić i przeżyj pełną emocji szaloną zabawę. Wystrzel swoją postać z katapulty jak najdalej tylko potrafisz! Po drodze musisz zebrać rozmaite elementy. Otrzymasz dzięki nim bonusy.


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Katapulta
 • Nietypowa kowbojska przygoda z katapultą

  Nietypowa kowbojska przygoda z katapultą

  Oglądana: 3723 ocena: 0.00

 • Chłopiec ucieka przed niedźwiedziem

  Chłopiec ucieka przed niedźwiedziem

  Oglądana: 1679 ocena: 0.00

 • Katapulta Ragdoll

  Katapulta Ragdoll

  Oglądana: 1318 ocena: 0.00

 • Cat-Vac 2: kocia katapulta

  Cat-Vac 2: kocia katapulta

  Oglądana: 1286 ocena: 0.00

 • Katapulta: strzelanie zombiakami

  Katapulta: strzelanie zombiakami

  Oglądana: 966 ocena: 0.00

 • Katapulta: wystrzeliwanie mebli

  Katapulta: wystrzeliwanie mebli

  Oglądana: 848 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie