Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Symulatory darmowe gry online Kelner 10 gier

Panda Restaurant

Ocena gry

Praca jako kelner w restauracji u pandy na Ciebie czeka jeżeli zdecydujesz się wybrać tą gierkę. Będzie to restauracja w ciekawym stylu gdzie będziemy zajmowali się obsługą gości jak i też przygotowaniem dla nich niepowtarzalnych posiłków.


Family Restaurant

Ocena gry

jest to rodzinna i bardzo popularna restauracja gdzie cała rodzina w niej pracuje. Co jakiś czas zadania w restauracji się zmieniają. Jednego dnia możesz pracować jako kelner lub kelnerka, innego natomiast będziemy musieli zająć się przygotowaniem posiłków.


Fancy Bistro

Ocena gry

Pracować będziemy w małym bistro jednak jest to dość popularne bistro do którego niemal każdego dnia przychodzi bardzo dużo osób, dlatego jeżeli zdecydujecie się wybrać tą gierkę to z pewnością będziecie mieli dużo zadań do wykonania.


Praca jako kelner

Ocena gry

Jeżeli w grze chcesz się spróbować jak wygląda praca kelnera lub kelnerki to wystarczy poczekać na jej załadowanie i masz możliwość obsługiwania klientów, którzy odwiedzą lokal w jakim będziemy pracować. Gramy oczywiście myszką.Ubieranka kelnerka

Ocena gry

W tej grze do ubrania będziemy mieli dziewczynę która pracuje jako kelnerka. To właśnie specjalnie dla niej zostały przygotowane uniformy w które mamy możliwość ubrania dziewczyny, wykorzystując w tym celu także myszki.


Kelner w barze

Ocena gry

Pracować będziemy w restauracji i zajmować będziemy się obsługą gości. Jest to pizzeria gdzie pracy na nas czeka bardzo dużo. Zobacz czy dasz sobie z nią rady i poradzisz Sobie ze wszystkim co na Ciebie tutaj czeka.


Gra kelnerka online

Ocena gry

W tej grze wcielamy się w rolę kelnerki, która będzie pracować w barze szybkiej obsługi. Będziemy zajmować się obsługiwaniem gości, którzy do tego baru przychodzą, produkujemy jedzenie i serwujemy je klientom.


Gra Kelner w restauracji Romeo

Ocena gry

Zostałeś zatrudniony w restauracji Romeo jako kelner. Twoim zadaniem jest obsłużenie jak największej ilości gości. Postaraj się, aby kazdy z nich był zadowolony. W ten sposób udowodnisz, że nadajesz się do tej pracy jak nikt inny.


Gra kelner w nietypowej restauracji

Ocena gry

Pracujesz w restauracji na stanowisku kelnera. Nie jest to jednak zwykła praca, gdyż aby zrealizować zamówienia swoich ości musisz pokonać niebezpieczną przeszkodę, jaką jest pełna samochodów ulica! Postaraj się wykonać swoje zadanie jak najlepiej.


Gra Restauracja hotelowa

Ocena gry

Pracujesz w hotelowej restauracji. Twoim zadaniem jest przygotowanie oraz podanie gościom posiłku zgodnego z ich zamówieniem. Postaraj się nie pomylić dań! Klawiszami od 1-5 wybierasz posiłek, a następnie serwujesz go klientom za pomocą spacji.


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Kelner
 • Gra Restauracja hotelowa

  Gra Restauracja hotelowa

  Oglądana: 2331 ocena: 0.00

 • Family Restaurant

  Family Restaurant

  Oglądana: 2104 ocena: 0.00

 • Kelner w barze

  Kelner w barze

  Oglądana: 1682 ocena: 0.00

 • Ubieranka kelnerka

  Ubieranka kelnerka

  Oglądana: 1221 ocena: 0.00

 • Gra kelnerka online

  Gra kelnerka online

  Oglądana: 1165 ocena: 0.00

 • Panda Restaurant

  Panda Restaurant

  Oglądana: 1163 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie