Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Samochodowe darmowe gry online Kierowca 34 gier

Ostra jazda

Ocena gry

Ta gra polega na jeżdżeniu samochodem i strzelaniu do wrogów. Aby z nimi wygrać należny zdobywać różne dodatki. sterowanie jest za pomocą myszki


Kierowca policji w samochodzie

Ocena gry

Zasiadamy za kierownicą policyjnego samochodu, którym musimy dojechać w określone miejsce. W mieście są zamieszki dlatego droga nie jest najłatwiejsza mogą się na niej znaleźć różnego rodzaju przeszkody jak opony czy blokady. Na drodze zbieramy także bonusy w postaci dolarów, za które możemy wzmocnić nasz policyjny pojazd.


Kierowca dźwigu na stacji

Ocena gry

Bardzo fajna gra gdzie zostajemy kierowcą dźwigu na stacji kolejowej. Taki operator nie ma łatwej pracy gdyż niemal cały czas musi ładować różnego rodzaju przedmioty większe jak i też mniejsze na wagony, które stoją na stacji i są gotowe do odjazdu. Sterowanie też nie będzie proste: Q i E - poruszamy na boki ramieniem dźwigu. T i Y - do góry i na dół oraz strzałki samym dźwigiem. Kliknij Enter aby rozpocząć granie. Strzałka koło pojazdy pokazuje nam gdzie mamy jechać po dany ładunek.


Kierowca ciągnika na polu

Ocena gry

Nie będzie to łatwe zadanie podczas kierowanie ta maszyną rolniczą. Obcy będą chcieli zabrać nam cały ładunek jaki znajduje się na naszej przyczepie. Przed rozpoczęciem grania decydujemy jaki ładunek chcemy przewozić. Każdy z nich jest inaczej punktowany. W pierwszej planszy najwięcej punktów możemy uzbierać za transportowanie świń bo aż 200pkt, za ptaki dostajemy 100pkt, a za jedno mleko 25pkt, sam decyduj co chcesz przewozić. Uważaj na ufo, które chce porwać ładunek jak i też przeszkody jakie spotkasz na drodze. Zarabiają pieniądze i przeznaczaj je na zakup ulepszeń w grze. Sterowanie to strzałki lub W,A,S,D oraz Z jako Nitro i Spacja jak hamulec.Driver taksówki

Ocena gry

Czeka na Was dzień pracy w jednej z większych korporacji taksówkarskich w kraju. Będziecie mieli bardzo dużo zleceń dlatego musimy bardzo dobrze orientować się w terenie i znać różnego rodzaju skróty aby jak najszybciej dojechać do celu. Do gry potrzebujesz strzałek.


Kierowca cysterny wybuchowej

Ocena gry

Musisz bardzo dobrze prowadzić cysterny jeżeli chcesz tylko zabrać udział w tej grze. Zadanie jest jedno należy jak najdłużej utrzymać się przy życiu. Musimy strzałkami w odpowiedni sposób manewrować samochodem cysterną aby ludzie na motorach nie wjechali w nas i nie doprowadzili do jej wybuchu. Mamy trzy życia. Zobacz jaki z Ciebie kierowca czy dasz radę sprostać tej gierce online.


Kierowca pomocy drogowej w Los Angeles

Ocena gry

Pomoc Drogowa w wielkim mieście już na Ciebie czeka. Zobacz jak poradzisz Sobie w Los Angeles gdzie będzie odbywać się Twoja praca, praktycznie każdego dnia. Kilkanaście różnego rodzaju plansz czeka na Ciebie. Sterowanie to strzałki oraz A - zapinanie pojazdu do pomocy drogowej.


Holowanie samochodów po amerykańsku

Ocena gry

Duża amerykańska ciężarówka jest do Waszej dyspozycji. To właśnie przy jej pomocy będziemy zajmować się holowaniem różnego rodzaju aut. Zawsze mamy pokazane w danej planszy jakie auto należy holować. W grze posługujemy się strzałkami oraz X do zaczepiania samochodów i Spacją jako hamulec.


Holownicze samochody

Ocena gry

Sami możemy nadać koloru naszemu holowniczemu pojazdowi gdy już to zrobimy zostaje nam przejść do gierki. Będziemy kierowcą tego pojazdu w mieście i zajmować się będziemy holowaniem dużych jak i też małych aut, które się zepsuły lub tarasują drogę. Sterowanie to strzałki oraz Spacja.


Laweta do transportu aut

Ocena gry

Kolejna gra w której zasiadamy za kierownicą dużej lawety transportującej traktory, ciągniki, tiry, ciężarówki i inne pojazdy. Mamy do Waszej dyspozycji dwa tryby gierki tryb kariery oraz gry na czas. Za zarobione pieniądze mamy możliwość zakupu pojazdu i wiele różnego rodzaju innych dodatków.


Kierowca lawety na samochody

Ocena gry

Na początku gry wybieramy kolor naszego samochodu holowniczego. Na lawecie będziemy mogli przewozić inne pojazdy, które się popsuły. Kilkanaście plansz jest gotowych dla ciebie. Na planszy widzimy gdzie mamy dojechać aby zacząć holować dany pojazd.


Car Yard

Ocena gry

Poruszamy się małym samochodzikiem i musimy uważać aby on nie został zniszczony Wykonujemy różnego rodzaju ewolucje z pomocą myszki aby do tego nie doszło. Pierwsza plansza to instrukcja jak należy grać.


« poprzednia 1 2 3 następna »

Popularne gry

 • Kierowca
 • Kierowanie taksówką w NY

  Kierowanie taksówką w NY

  Oglądana: 14206 ocena: 0.00

 • Zawody Formuła 1

  Zawody Formuła 1

  Oglądana: 5993 ocena: 0.00

 • Kierowca ciągnika na polu

  Kierowca ciągnika na polu

  Oglądana: 5290 ocena: 0.00

 • Holownicze samochody

  Holownicze samochody

  Oglądana: 3992 ocena: 0.00

 • Car Yard

  Car Yard

  Oglądana: 3940 ocena: 0.00

 • Kierowanie ruchem lotniczym

  Kierowanie ruchem lotniczym

  Oglądana: 3730 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie