Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Bajki darmowe gry online Kim Possible 11 gier

Ubieranka Odlotowe Agentki

Ocena gry

Mamy dla Was ubieranki dla dziewczyn w których do ubrania mamy dziewczynki Odlotowe Agentki. Ubierz jedną lub też trzy dziewczyny. Będą to: Clover,Alex oraz Sam. Zmieniajcie im w dowolny sposób ubrania przy użyciu myszki.


Walka Kim

Ocena gry

Wybierzemy się w powietrze aby tam mieć możliwość latać specjalnie do tego celu skonstruowanym pojazdem latającym. Zbieramy bonusowe przedmioty i walczymy zestrzeliwując statki przeciwników. Latamy strzałkami, Spacją strzelamy.


A Sitch in Time

Ocena gry

Weźmiemy udział w pojedynku gdzie będziemy walczyć dziewczyną jaką jest Kim Possible postarajmy się pokonać wrogie dziewczyny walcząc z nimi. Poruszamy się strzałkami. Walczymy przy pomocy Spacji. Zobacz i graj za darmo online.


Super Villain Smash Out

Ocena gry

Ciekawa gra w której do wyboru mamy wiele postaci jedną z nich oczywiście będzie Kim. To właśnie ją polecamy Wam wybrać. Będziemy grać piłką którą musimy odbijać i strzelać przeciwnikowi jak najwięcej bramek. Mamy także różne bonusy, niektóre z nich nam pomagają inne natomiast mogą zaszkodzić.Gra Kim Kolwiek dla dziewczyn

Ocena gry

Kolejna w zestawieniu gra przeznaczona dla Was tym razem Kim Kolwiek wcieli się w rolę tancerki. Mamy możliwość wyboru tła klikają na background jak i też puszczamy różną muzykę. Klikając na ikony na dole tańczymy w różny sposób.


Gra Kim Kolwiek

Ocena gry

Ciekawa gra w tej kategorii dla dzieci oraz dziewczynek. Będziemy poruszać się po pokoju pełnym zabawek i zbierać znajdujące się w nim przedmioty. Uważać należy na śpiące na dole pokoju dzieci. Nie możesz na nie wpaść. Sterujemy strzałkami i Spacją.


Puzzle Kim Possible

Ocena gry

Trochę nietypowe jak na puzzle dla dziewczyn te puzzle z Kim Possible w roli głównej z tymi dziewczynami. Wystarczy kliknąć na Play, a następnie na ikonę w lewym rogu gierki. Używamy w tym celu myszkę komputerową.


Gra zręcznościowa Kim Possible

Ocena gry

Zagramy dziewczyną Ki Possible w zręcznościową grę z elementami logicznymi. Będziemy walczyć z wrogiem. Chodzimy, biegamy jak i też latamy czy też strzelamy i bijemy się. Sterowanie odbywa się strzałki, B, Spacja, K.


Ubieranka Kim Possible

Ocena gry

Pierwsza na stronie grajnik.pl ubieranka jak jest związana z postacią dziewczyny z Kim Possible. Jest to prosa ubieranka dla wszystkich graczy naszej strony. Będziemy ubierali dziewczynę przeciągając ubrania dla tej postaci.


Gra Kim Possible dla dziewczyn

Ocena gry

Typowa gra dla dziewczyn z Kim Possible, na samym początku mamy do wyboru jednego z dwóch przeciwników jakim jest chłopak lub dziewczyna. Zagramy turniej w karty z przeciwnikami, wygrywa ten gracz w danym rozdaniu, którego karta jest wyższa.


Gra z Kim Possible online

Ocena gry

Zagramy w pierwszą na naszej stronie gierkę z Kim Possible w której będziemy strzelali z pistoletu na kulki do innych kulek, jeżeli uda Ci się obok siebie ułożyć kulki tego koloru w ilości minimum trzy to wtedy dostajemy określoną ilość punktów. Gramy strzałkami oraz Spacja.


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Kim Possible
 • Gra Kim Kolwiek

  Gra Kim Kolwiek

  Oglądana: 4003 ocena: 0.00

 • Ubieranka Odlotowe Agentki

  Ubieranka Odlotowe Agentki

  Oglądana: 3116 ocena: 10.00

 • A Sitch in Time

  A Sitch in Time

  Oglądana: 2796 ocena: 0.00

 • Puzzle Kim Possible

  Puzzle Kim Possible

  Oglądana: 2566 ocena: 0.00

 • Gra zręcznościowa Kim Possible

  Gra zręcznościowa Kim Possible

  Oglądana: 2276 ocena: 0.00

 • Ubieranka Kim Possible

  Ubieranka Kim Possible

  Oglądana: 2018 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie