Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Ciekawe darmowe gry online Kizi 26 gier

Puzzle z Angelo Rządzi

Ocena gry

Angelo uwielbia Park wodny i zapiekanka do jedzenia to jego ulubione dane. Kreskówka ta opowiada o przygodach tego 11 latka. On zawsze znajdzie jakiś sposób aby narozrabiać. Na nic pomagają upomnienia rodziców czy też nauczycieli w szkole. Ma on dwójkę ulubionych przyjaciół Laurent i Lola.


Gra Jumanji planszowa online

Ocena gry

Jeżeli oglądaliście film Jumanji to mamy dla Was wspaniałą gierkę 3d w której będziemy musieli się wydostać z pokoju. Używaj wszystkich przedmiotów jakie znajdziesz. Mogą Ci się one przydać do ucieczki ale również sprawdzaj przeróżne półki czy też obrazy pod którymi mogą być ukryte tajemnicze przejścia. Sprawdź, zagraj i się przekonaj samemu.


Budowanie fortecey wojskowej

Ocena gry

Na samym początku wznosimy dużą fortecę, którą następnie musimy za wszelką cenę utrzymać i nie pozwolić aby upadała. Zadanie nie będzie łatwe. W tym celu budujemy przy drodze do naszej fortecy różnego rodzaju działka mniejsze i większe i wszelkiego rodzaju obronne rzeczy jakie możemy kupić. Zarabiaj pieniądze za pokonanie wroga i inwestuj je w rozbudowę Twojej fortecy wojskowej.


Paper snail - tniemy planszę

Ocena gry

Gra po polsku z Kizi przygotowana specjalnie dla Was. Mamy do wyboru kilka plansz i kilka różnych poziomów trudności. Postaraj się jak największe kawałki ukroić i szybko przejść do kolejnej planszy. Sterowanie to strzałki oraz spacja przy pomocy której kroimy plansze.Bomb it 2

Ocena gry

Druga część już kultowa warto ją zobaczyć w szczególności jeżeli graliście w inne tego rodzaju gierki online. Jeżeli lubisz rywalizację i podkładanie bomb to właśnie ta gra jest dla Ciebie. Wszelkie instrukcje czekają w grze.


Gra bomba atomowa

Ocena gry

W tej grze pracujemy na lotnisku gdzie przenoszone są różnego rodzaju bronie atomowe. My musimy je transportować z pomocą wielkiego dźwigu i uważać aby nie doprowadzić do wywrotki. W grze mamy podane klawisze. Gramy strzałkami lub W,A,S,D, sterujemy dźwigiem Q i E


Świat zagadek Kacpra Niezwykły Las

Ocena gry

Ciekawa gra logiczna dla wszystkich dzieci w której będziemy bawić się w lesie. Zadaniem Waszym jest zdobyć klucz i wydostanie się z tego lasu co nie będzie takie proste jakby się to Wam mogło wydawać. Jest to gierka w której gramy strzałkami.


Pojedynki obronne

Ocena gry

Będziemy z jednej strony walczyli a z drugiej strony dzięki tej walce musimy bronić naszej bazy. Buduj działka i strzelaj z nich do rywali. Za pokonane maszyny zgarniamy pieniądze, które chcesz przeznaczyć na rozbudowę.


Skakanie na trampolinie dla dzieci

Ocena gry

W tej grze macie okazję na doskonałą okazję w której to przeniesiemy się na trampolinę w której będziemy skakać i wykonywać różnego rodzaju piruety i obroty, to wszystko z pomocą strzałek i myszką, zobacz jakie triki Ci wyjdą podczas tej zabawy.


Bitwa ze śnieżkami online

Ocena gry

Czeka na Was pełna zabawy bitwa ze śnieżkami. Jest oczywiście całkowicie darmowa dla każdego gracza, który odwiedza grajnik.pl. Poruszamy się i rzucamy śnieżkami w podnoszące się postacie przy pomocy myszki,


Gra pistolety na wodę

Ocena gry

Czeka na nas pistolet na wodę przygotowany w wyjątkowy sposób, abyś widział gdzie lecą Twoje strzały woda została zabarwiona na zielony kolor, strzały przeciwników są natomiast koloru czerwonego. W grze strzelamy do przeciwników jak i też zdobywamy różnego rodzaju bonusy jak dodatkowa amunicja czy też o mocniejszej sile strzału. Gracie: strzałki lub W,A,S,D, bronią sterujemy myszką.


Gra podbijanie zamków

Ocena gry

Czy łatwo jest podbijać zamki, sprawdźcie się sami. Na przeciwko siebie stoją dwa zamki wygrywa ten gracz który pierwszy zniszczy zamek rywali. Liczy się tutaj przede wszystkim celność. Sami decydujemy o mocy strzału jak i też kącie z jakim będzie leciał pocisk. W gierce znajdziecie jeszcze obrazkową instrukcję która dużo powinna Wam pomóc jeżeli macie jakieś trudności.


« poprzednia 1 2 3 następna »

Popularne gry

 • Kizi
 • Gra Pancakeria Kizi

  Gra Pancakeria Kizi

  Oglądana: 6850 ocena: 0.00

 • Gra z dźwigiem dla dzieci

  Gra z dźwigiem dla dzieci

  Oglądana: 6006 ocena: 0.00

 • Gra bomba atomowa

  Gra bomba atomowa

  Oglądana: 4520 ocena: 0.00

 • Fireboy & Watergirl 1

  Fireboy & Watergirl 1

  Oglądana: 3851 ocena: 0.00

 • Gra podbijanie zamków

  Gra podbijanie zamków

  Oglądana: 3393 ocena: 0.00

 • The Farmer

  The Farmer

  Oglądana: 2718 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie