Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ciekawe darmowe gry online Kizi 22 gier

Gra z dźwigiem dla dzieci

Ocena gry

W tej grze pracujemy na dźwigu w złomowisku gdzie zajmujemy się kasacją pojazdów. Na początku przy pomocy chwytaka łapiemy samochody i układamy je w wierzę która następnie zostanie zgnieciona. Wykorzystaj do grania myszką oraz spację.


Gra Jaskiniowiec

Ocena gry

Zagramy postacią jaskiniowca w tej grze online. Będziemy musieli walczyć z małymi kolorowymi stworkami, które to będziemy podbijali przy pomocy strzałek. Poruszamy się jak i też skaczemy z wykorzystaniem strzałek.


Bubble Popper Deluxe

Ocena gry

Nietypowa gierka jeżeli chodzi o strzelanie do baniek. W tej grze będziemy mogli przy pomocy działka strzelać do baniek, które się ruszają, zobacz więcej w grze. Posługujemy się strzałkami a spacją strzelamy do kulek.


Przygoda z chomikiem

Ocena gry

Chomiki uwielbiają turlać się w specjalnie przygotowanej kuli. ten chomik lubi to w szczególności. Będzie miał do pokonania przeróżne plansze gdzie musi w nich dotrzeć do czerwonej chorągiewki. Posługujemy się strzałkami.The Farmer

Ocena gry

Kultowa już gierka w której to wybierzesz się na farmę aby tam móc spokojnie popracować nad uprawą swojej działki. Będziecie do grania potrzebowali myszki. Wybieramy jedno z dostępnych pół na którym sadzimy różnego rodzaju roślinki i o nie dbamy.


Gra Pancakeria Kizi

Ocena gry

Pracować będziemy w naleśnikarni w której produkujemy jak i też sprzedajemy różnego rodzaju naleśniki. Bardzo fajna gierka, chodź jeżeli gracie pierwszy raz to trochę potrwa zanim się cała załaduje. Miłego grania.


Fireboy & Watergirl 1

Ocena gry

Pierwsza część kultowej gierki przygodowej z kizi dla wszystkich graczy. Będziemy w grze poruszać się dwiema postaciami. Jedną z nich będzie woda drugą ogień. Musimy przedostać się na sam koniec planszy. Dziewczyna - woda porusza się W,A,D, chłopiec - ogień - strzałkami.


Moto ben 10 3D

Ocena gry

jeżeli lubicie postać Ben 10 to teraz macie możliwość wybrania się razem z nim w niepowtarzalną i pełną wrażeń przygodę na motorze w wersji 3D. Kilka fajnych plansz czeka przed tobą, steruj strzałkami. Zdobywaj mistrzostwa.


Gra Snail Bob 3

Ocena gry

Jest to najnowsza gierka jeżeli chodzi o serię ze Snail Bob. Jeżeli nie grałeś we wcześniejsze wersje to zachęcamy Was do zabawy. Zobaczcie co tym razem w tej 3 cześci przygotowali dla Was twórcy tej wspaniałej gierki online która jest darmowa.


My Dolphin Show

Ocena gry

Czas odwiedzić oceanarium w którym będziemy pracowali i zajmowali się delfinami. Można na 2 osoby grać. To właśnie w nim mamy możliwość popływania i wykonywania różnego rodzaju trików. Za każdy poprawnie wykonane trik otrzymujemy punkty.


Popularne gry

 • Kizi
 • Gra Pancakeria Kizi

  Gra Pancakeria Kizi

  Oglądana: 3704 ocena: 0.00

 • Gra z dźwigiem dla dzieci

  Gra z dźwigiem dla dzieci

  Oglądana: 3627 ocena: 0.00

 • Fireboy & Watergirl 1

  Fireboy & Watergirl 1

  Oglądana: 2507 ocena: 0.00

 • The Farmer

  The Farmer

  Oglądana: 1962 ocena: 0.00

 • Gra Snail Bob 3

  Gra Snail Bob 3

  Oglądana: 1881 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie