Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Zobacz Nasze serwisy z grami:

Gry-dladzieci.pl

Najnowsi uzytkownicy

Kolorowanki 63 gier

Kolorowanka Violetta Disneya

Ocena gry

Obrazek ten przedstawia nam postaci z serialu Disneya jakimi jest Violetta czyli Martina Stoessel mamy właśnie możliwość jej pokolorowania jak i też przyjaciół z tego serialu. Wybieramy tylko odpowiednie kolory jak i też inne dodatki i malujemy w ten sposób obrazek w grze.


Kolorowanka z Noddy

Ocena gry

Czeka na Was postać którą będziemy kolorować. Obrazek dla dzieci w każdym wieku dzięki któremu będziemy mogli używać określonych kolorów aby nadać mu wspaniałych barw. Klikając na print możemy ten obrazek również drukować.


Kolorowanka Simba dla dzieci

Ocena gry

Czeka na Was całkiem fajna kolorowanka gdzie pokolorujesz postać lwa z bajki Disneya jakim jest Simba jak i też jego tata. Zobacz obrazek i jeżeli Ci się spodoba to możecie go kolorować z wykorzystaniem dostępnych kolorów.


Kolorowanka z rekinem

Ocena gry

Mały rekinek znajduje się na tym obrazku, który Wy będziecie mieli możliwość pokolorowania. Gdy już zostanie obrazek przez Ciebie pokolorowany kliknij Done aby mieć możliwość zobaczyć jak wygląda on w całej okazałości.Obrazek z rybką nemo

Ocena gry

Pokoloruj ten ciekawy obrazek na którym znajdziemy postać Disneya z bajki znanej na całym świecie. Oprócz tego pomaluj otaczający ich podwodny krajobraz. Używaj w tym celu myszki, którą nadajemy odpowiednie kolory.


Malowanka z Rybką Nemo

Ocena gry

Do pokolorowania mamy obrazek na którym znajdziemy rybkę Nemo jak i też praktycznie wszystkie inne postacie jakie w tej bajce Dineya występują. Obrazek malujemy na naszej stronie w wersji online.


Kolorowanka z czarownicami online

Ocena gry

Czek na Was ciekawa malowanka dla dzieci gdzie pomalujemy postać z wielu bajek w jakich się ona pojawia. Chodzi tutaj oczywiście o postać czarownicy, która gotuje w kotle magiczną miksturę, a przygląda się temu wszystkiemu jej kot.


Kolorowanka Diddl dla dzieci

Ocena gry

Prosta kolorowanka w dwóch wersjach dla dziewczyn i chłopców gdzie możemy obrazek drukować. Kliknij na drukarkę i wtedy obrazek zostanie wydrukowany lub też myszką pokoloruj go dostępnymi kolorami na naszej stronie.


Kolorowanka z Robin Hoodem

Ocena gry

Do pomalowania będziemy tutaj w tej grze mieli dzielną postać znakomitego łucznika, który pomagał ludziom biednym. Zobacz jakie obrazki autor kolorowanki przygotował dla Ciebie i pomaluj je w odpowiedni sposób aby wyglądała ładnie nasza postać.


Malowanka z Pinokiem online

Ocena gry

Dla wszystkich dzieci, dziewczyn oraz chłopców mamy tutaj do pokolorowania całkiem nowy obrazek który przedstawia nam scenę z bajki zakochanego drewnianego chłopaka. Zobacz jak obrazek będzie wyglądać w kolorze.


« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 następna »

Popularne gry

 • Kolorowanki
 • Kolorowanka Tomek i Przyjaciele

  Kolorowanka Tomek i Przyjaciele

  Oglądana: 3297 ocena: 0.00

 • Kolorowanka Minionki Rozrabiają 2

  Kolorowanka Minionki Rozrabiają 2

  Oglądana: 2268 ocena: 0.00

 • Malowanka Tom i Jerry

  Malowanka Tom i Jerry

  Oglądana: 1757 ocena: 0.00

 • Malowanka motylek

  Malowanka motylek

  Oglądana: 1620 ocena: 0.00

 • Kolorowanka Disneya

  Kolorowanka Disneya

  Oglądana: 1111 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie