Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Kolorowanki 89 gier

Kitty i narzeczony

Ocena gry

W tej grze będziemy kolorować Kitty i jego narzeczonego. Mamy do wyboru wiele barw i ich odcieni. Gramy myszką. Do dzieła!


Rodzice Hello Kitty

Ocena gry

Czy wiesz jak wyglądają rodzice Kitty?? jak nie to możesz je pokolorować według uznania. Gdybyś jednak wiedział spróbuj to uczynić bardzo realistycznie.


Kitty i ogrodzię

Ocena gry

Tym razem Kitty znalazła się w ogrodzie, a jak wiemy ogród to bardzo malownicze miejsce. Nasze zadanie polega na pokolorowaniu jej. Mamy do wyboru wiele kolorów.


Pokoloruj Hello Kitty

Ocena gry

Ta gra to coś dla miłośników kolorowanek. Będziemy w niej kolorować Hello Kity. Chyba wiesz jako ona wygląda więc postaraj się to uczynić.Latająca Kitty

Ocena gry

Tym razem nie będziemy latać wraz z Kitty. Nasze zadanie polega na pokolorowaniu latającej Kitty. Nie jest to takie łatwe ponieważ mamy do wyboru naprawdę dużo kolorów.


Pokoloruj ptaki

Ocena gry

Gra zaczyna się od tego że trzeba wybrać obrazek który chcemy kolorować. Gdy już to uczynimy nanosimy kolory na białą ilustrację. Możemy pokolorować wszystkie ptaszki.


Smutny motyl

Ocena gry

Ten motyl jest bardzo smutny. Dzieje się tak ponieważ jest bardzo biały a chciał by być pokolorowany. Musisz mu w tym pomóc i pokolorować go. Do dzieła!


Kolorowy tort

Ocena gry

Tym razem nie będziemy przygotowywać tortu. Nasze zadanie będzie polegało na pokolorowaniu go. Zrób to tak by wyglądał bardzo pięknie. Gramy myszką.


Kolorowe ptaki

Ocena gry

Czy widziałeś kiedyś kolorowe ptaki?? może pamiętasz jakie one miały kolory? jak tak to nanieś je teraz na biały ekran by ptaki wyglądały super.


Kolorowe czekoladki

Ocena gry

W tej grze będziemy kolorować czekoladki. Mamy aż 3 do wyboru. Trzeba to tak uczynić by wyglądały pięknie i apetycznie. A więc do dzieła!


Popularne gry

 • Kolorowanki
 • Kolorowanka Tomek i Przyjaciele

  Kolorowanka Tomek i Przyjaciele

  Oglądana: 3661 ocena: 0.00

 • Kolorowanka Minionki Rozrabiają 2

  Kolorowanka Minionki Rozrabiają 2

  Oglądana: 2667 ocena: 0.00

 • Malowanka Tom i Jerry

  Malowanka Tom i Jerry

  Oglądana: 1807 ocena: 0.00

 • Malowanka motylek

  Malowanka motylek

  Oglądana: 1666 ocena: 0.00

 • Kolorowanka Disneya

  Kolorowanka Disneya

  Oglądana: 1172 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie