Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Zobacz Nasze serwisy z grami:

Gry-dladzieci.pl

Najnowsi uzytkownicy

Kolorowanki 63 gier

Kolorowanka Geppetto i Pinocchio

Ocena gry

Scena ta przedstawia ojca wraz z synem, którzy znajdują się na morzu na tratwie. Wcześniej zostali wypluci przez wieloryba i chcą trafić bezpiecznie do domu. Na pewno wiecie z jakiej bajki Disneya pochodzi ta scena. Nadaj jej kolorów.


Kolorowanka Chicken Little

Ocena gry

Mamy dla Was wystrzałowy obrazek jaki możecie malować ćwicząc w ten sposób Wasze zdolności plastyczne. Tutaj nie używacie żadnych kredek czy też farbek wystarczy myszka którą kolorujecie cały ten obrazek.


Kolorowanka Księga Dżungli 2

Ocena gry

Jest to obrazek do pomalowania z drugiej części bajki dla dzieci opowiadające wspaniała przygodę. Wybieramy kolory z dostępnej palety, jaką spotkamy po lewej stronie. To właśnie nimi będziemy malowali obrazek.


Kolorowanka Betoniarka

Ocena gry

Do pokolorowania będziemy mieli tutaj obrazek z betoniarką, gierkę dedykujemy dla wszystkich dzieci. Po lewej stronie mamy kolory przy pomocy których będziemy takie kolory wybierać aby móc pomalować ten obrazek myszką.Kolorowanka Świnka Peppa online

Ocena gry

Do pomalowania mamy tutaj obrazek gdzie na samym początku wybieramy jedną z dwóch postaci jaką chcemy pomalować. Następnie jest już z górki i myszką klikamy na dany kolor, który następnie nanosimy na dany fragment malowanki online.


Kolorowanka z kanarkiem z bajki

Ocena gry

jest to postać z bajki Disneya nazywana Tweety Bird lub Tweetie Pie w polskich czasopismach nazywany jest ptaszkiem ćwirkiem. To właśnie jego mamy możliwość pokolorowania w tym obrazku dostępnym w wersji online.


Kolorowanka piesek piorun

Ocena gry

Kolejna malowanka która pochodzi z bajki i jest przygotowana specjalnie dla Was. Myszką wybieracie kolor jaki tylko chcecie dzięki któremu możemy nadać temu obrazkowi ciekawych kolorów.


Kolorowanka Minionki Rozrabiają 2

Ocena gry

Tym razem przygotowaliśmy dla Was kolorowankę w której to będziemy mieli możliwość pokolorowania bohaterów z bajki. Po prawej stronie wybieramy jeden z kilku kolorów i to właśnie nimi malujemy obrazki w gierce.


Kolorowanka z łodzią podwodną

Ocena gry

Prosta kolorowanka dla dzieci którą możemy pomalować na naszej stronie grajnik.pl jak i też wydrukować i malować kredkami i farbkami. Decyzję zostawimy Wam. Na obrazku do pomalowania mamy łódź podwodną.


Pies na desce do surfingu

Ocena gry

Fajna i prosta kolorowanka w której malować będziemy mieli pieska który uwielbia pływać na dużych falach. Nadaj mu różnych kolorów aby ten obrazek dzięki Tobie miał okazję odżyć.


Popularne gry

 • Kolorowanki
 • Kolorowanka Tomek i Przyjaciele

  Kolorowanka Tomek i Przyjaciele

  Oglądana: 3332 ocena: 0.00

 • Kolorowanka Minionki Rozrabiają 2

  Kolorowanka Minionki Rozrabiają 2

  Oglądana: 2301 ocena: 0.00

 • Malowanka Tom i Jerry

  Malowanka Tom i Jerry

  Oglądana: 1759 ocena: 0.00

 • Malowanka motylek

  Malowanka motylek

  Oglądana: 1620 ocena: 0.00

 • Kolorowanka Disneya

  Kolorowanka Disneya

  Oglądana: 1117 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie