Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Kolorowanki 92 gier

Pokoloruj dzwoneczka

Ocena gry

Nasze zadanie będzie polegało na kolorowaniu dzwoneczka. Obrazek jest bardzo ładny więc Ty musisz go teraz upiększyć. Do dzieła! Graj używając myszki.


Śpiąca królewna

Ocena gry

Tym razem będziemy mieć możliwość kolorowania postaci z bajki jaką jest śpiąca królewna. Postarajmy się to zrobić bardzo ładnie. Mamy do wyboru wiele kolorów.


Kolorowanka dzwoneczek

Ocena gry

W tej grze zobaczymy na ekranie obrazek przedstawiający dzwoneczka. Będziemy mieć możliwość pokolorowania go. Zróbmy to jak najładniej potrafimy. Do dzieła!


Kitty i narzeczony

Ocena gry

W tej grze będziemy kolorować Kitty i jego narzeczonego. Mamy do wyboru wiele barw i ich odcieni. Gramy myszką. Do dzieła!Rodzice Hello Kitty

Ocena gry

Czy wiesz jak wyglądają rodzice Kitty?? jak nie to możesz je pokolorować według uznania. Gdybyś jednak wiedział spróbuj to uczynić bardzo realistycznie.


Kitty i ogrodzię

Ocena gry

Tym razem Kitty znalazła się w ogrodzie, a jak wiemy ogród to bardzo malownicze miejsce. Nasze zadanie polega na pokolorowaniu jej. Mamy do wyboru wiele kolorów.


Pokoloruj Hello Kitty

Ocena gry

Ta gra to coś dla miłośników kolorowanek. Będziemy w niej kolorować Hello Kity. Chyba wiesz jako ona wygląda więc postaraj się to uczynić.


Latająca Kitty

Ocena gry

Tym razem nie będziemy latać wraz z Kitty. Nasze zadanie polega na pokolorowaniu latającej Kitty. Nie jest to takie łatwe ponieważ mamy do wyboru naprawdę dużo kolorów.


Pokoloruj ptaki

Ocena gry

Gra zaczyna się od tego że trzeba wybrać obrazek który chcemy kolorować. Gdy już to uczynimy nanosimy kolory na białą ilustrację. Możemy pokolorować wszystkie ptaszki.


Smutny motyl

Ocena gry

Ten motyl jest bardzo smutny. Dzieje się tak ponieważ jest bardzo biały a chciał by być pokolorowany. Musisz mu w tym pomóc i pokolorować go. Do dzieła!


Popularne gry

 • Kolorowanki
 • Kolorowanka Tomek i Przyjaciele

  Kolorowanka Tomek i Przyjaciele

  Oglądana: 3853 ocena: 0.00

 • Kolorowanka Minionki Rozrabiają 2

  Kolorowanka Minionki Rozrabiają 2

  Oglądana: 2830 ocena: 0.00

 • Malowanka Tom i Jerry

  Malowanka Tom i Jerry

  Oglądana: 1829 ocena: 0.00

 • Malowanka motylek

  Malowanka motylek

  Oglądana: 1718 ocena: 0.00

 • Kolorowanka Disneya

  Kolorowanka Disneya

  Oglądana: 1198 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie