Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Kolorowanki 106 gier

Kolorowe czekoladki

Ocena gry

W tej grze będziemy kolorować czekoladki. Mamy aż 3 do wyboru. Trzeba to tak uczynić by wyglądały pięknie i apetycznie. A więc do dzieła!


Obrazki z plaży

Ocena gry

Plaża to bardzo magiczne miejsce i bardzo kolorowe. Teraz masz możliwość właśnie pokolorowani plaży. Do wyboru naprawdę wiele kolorów i ich odcieni.


Kolorowe samochody

Ocena gry

Ta gra to coś dla miłośników samochodów. Mamy do wyboru 4 samochody które możemy pokolorować. Zróbmy to według uznania aby nam się podobało. Do dzieła!


Pokoloruj czekoladki

Ocena gry

Nasze pierwsze zadanie polega na wybraniu czekoladki którą chcemy pokolorować. Następnie z palety barw nanosimy na nią kolory. Używamy przy tym muszki. Do dzieła!Lakiernik

Ocena gry

To gra typowo dla chłopców. Będziemy w niej malować samochód. Zanim to uczynimy musimy go do tego przygotować. Do dzieła!


Pokoloruj króliki

Ocena gry

Tym razem na ekranie zobaczymy obrazek przedstawiający króliki. Nasze zadanie będzie polegało na pokolorowaniu ich. Mamy do wyboru wiele kolorów. Do dzieła!


Pokoloruj fastfooda

Ocena gry

W tej grze zobaczymy fastfooda który jest biały. Obok niego znajduje się paleta barw które możemy wykorzystać do pokolorowania go. Zróbmy to bardzo ładnie.


Kolorowanka Violetta Disneya

Ocena gry

Obrazek ten przedstawia nam postaci z serialu Disneya jakimi jest Violetta czyli Martina Stoessel mamy właśnie możliwość jej pokolorowania jak i też przyjaciół z tego serialu. Wybieramy tylko odpowiednie kolory jak i też inne dodatki i malujemy w ten sposób obrazek w grze.


Kolorowanka z Noddy

Ocena gry

Czeka na Was postać którą będziemy kolorować. Obrazek dla dzieci w każdym wieku dzięki któremu będziemy mogli używać określonych kolorów aby nadać mu wspaniałych barw. Klikając na print możemy ten obrazek również drukować.


Kolorowanka Simba dla dzieci

Ocena gry

Czeka na Was całkiem fajna kolorowanka gdzie pokolorujesz postać lwa z bajki Disneya jakim jest Simba jak i też jego tata. Zobacz obrazek i jeżeli Ci się spodoba to możecie go kolorować z wykorzystaniem dostępnych kolorów.


Kolorowanka z rekinem

Ocena gry

Mały rekinek znajduje się na tym obrazku, który Wy będziecie mieli możliwość pokolorowania. Gdy już zostanie obrazek przez Ciebie pokolorowany kliknij Done aby mieć możliwość zobaczyć jak wygląda on w całej okazałości.


Obrazek z rybką nemo

Ocena gry

Pokoloruj ten ciekawy obrazek na którym znajdziemy postać Disneya z bajki znanej na całym świecie. Oprócz tego pomaluj otaczający ich podwodny krajobraz. Używaj w tym celu myszki, którą nadajemy odpowiednie kolory.


Popularne gry

 • Kolorowanki
 • Kolorowanka Tomek i Przyjaciele

  Kolorowanka Tomek i Przyjaciele

  Oglądana: 15700 ocena: 0.00

 • Kolorowanka Minionki Rozrabiają 2

  Kolorowanka Minionki Rozrabiają 2

  Oglądana: 13555 ocena: 0.00

 • Epoka Lodowcowa 4 - Era Dinozaurów

  Epoka Lodowcowa 4 - Era Dinozaurów

  Oglądana: 5883 ocena: 0.00

 • Malowanka Tom i Jerry

  Malowanka Tom i Jerry

  Oglądana: 3879 ocena: 0.00

 • Kolorowanka piesek piorun

  Kolorowanka piesek piorun

  Oglądana: 3794 ocena: 0.00

 • Malowanka motylek

  Malowanka motylek

  Oglądana: 3755 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie