Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Kolorowanki 106 gier

Malowanka z Rybką Nemo

Ocena gry

Do pokolorowania mamy obrazek na którym znajdziemy rybkę Nemo jak i też praktycznie wszystkie inne postacie jakie w tej bajce Dineya występują. Obrazek malujemy na naszej stronie w wersji online.


Kolorowanka z czarownicami online

Ocena gry

Czek na Was ciekawa malowanka dla dzieci gdzie pomalujemy postać z wielu bajek w jakich się ona pojawia. Chodzi tutaj oczywiście o postać czarownicy, która gotuje w kotle magiczną miksturę, a przygląda się temu wszystkiemu jej kot.


Kolorowanka Diddl dla dzieci

Ocena gry

Prosta kolorowanka w dwóch wersjach dla dziewczyn i chłopców gdzie możemy obrazek drukować. Kliknij na drukarkę i wtedy obrazek zostanie wydrukowany lub też myszką pokoloruj go dostępnymi kolorami na naszej stronie.


Kolorowanka z Robin Hoodem

Ocena gry

Do pomalowania będziemy tutaj w tej grze mieli dzielną postać znakomitego łucznika, który pomagał ludziom biednym. Zobacz jakie obrazki autor kolorowanki przygotował dla Ciebie i pomaluj je w odpowiedni sposób aby wyglądała ładnie nasza postać.Malowanka z Pinokiem online

Ocena gry

Dla wszystkich dzieci, dziewczyn oraz chłopców mamy tutaj do pokolorowania całkiem nowy obrazek który przedstawia nam scenę z bajki zakochanego drewnianego chłopaka. Zobacz jak obrazek będzie wyglądać w kolorze.


Kolorowanka Geppetto i Pinocchio

Ocena gry

Scena ta przedstawia ojca wraz z synem, którzy znajdują się na morzu na tratwie. Wcześniej zostali wypluci przez wieloryba i chcą trafić bezpiecznie do domu. Na pewno wiecie z jakiej bajki Disneya pochodzi ta scena. Nadaj jej kolorów.


Kolorowanka Chicken Little

Ocena gry

Mamy dla Was wystrzałowy obrazek jaki możecie malować ćwicząc w ten sposób Wasze zdolności plastyczne. Tutaj nie używacie żadnych kredek czy też farbek wystarczy myszka którą kolorujecie cały ten obrazek.


Kolorowanka Księga Dżungli 2

Ocena gry

Jest to obrazek do pomalowania z drugiej części bajki dla dzieci opowiadające wspaniała przygodę. Wybieramy kolory z dostępnej palety, jaką spotkamy po lewej stronie. To właśnie nimi będziemy malowali obrazek.


Kolorowanka Betoniarka

Ocena gry

Do pokolorowania będziemy mieli tutaj obrazek z betoniarką, gierkę dedykujemy dla wszystkich dzieci. Po lewej stronie mamy kolory przy pomocy których będziemy takie kolory wybierać aby móc pomalować ten obrazek myszką.


Kolorowanka Świnka Peppa online

Ocena gry

Do pomalowania mamy tutaj obrazek gdzie na samym początku wybieramy jedną z dwóch postaci jaką chcemy pomalować. Następnie jest już z górki i myszką klikamy na dany kolor, który następnie nanosimy na dany fragment malowanki online.


Kolorowanka z kanarkiem z bajki

Ocena gry

jest to postać z bajki Disneya nazywana Tweety Bird lub Tweetie Pie w polskich czasopismach nazywany jest ptaszkiem ćwirkiem. To właśnie jego mamy możliwość pokolorowania w tym obrazku dostępnym w wersji online.


Kolorowanka piesek piorun

Ocena gry

Kolejna malowanka która pochodzi z bajki reksio i jest przygotowana specjalnie dla Was. Myszką wybieracie kolor jaki tylko chcecie dzięki któremu możemy nadać temu obrazkowi ciekawych kolorów.


Popularne gry

 • Kolorowanki
 • Kolorowanka Tomek i Przyjaciele

  Kolorowanka Tomek i Przyjaciele

  Oglądana: 15699 ocena: 0.00

 • Kolorowanka Minionki Rozrabiają 2

  Kolorowanka Minionki Rozrabiają 2

  Oglądana: 13554 ocena: 0.00

 • Epoka Lodowcowa 4 - Era Dinozaurów

  Epoka Lodowcowa 4 - Era Dinozaurów

  Oglądana: 5883 ocena: 0.00

 • Malowanka Tom i Jerry

  Malowanka Tom i Jerry

  Oglądana: 3879 ocena: 0.00

 • Kolorowanka piesek piorun

  Kolorowanka piesek piorun

  Oglądana: 3793 ocena: 0.00

 • Malowanka motylek

  Malowanka motylek

  Oglądana: 3755 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie