Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Kolorowanki 106 gier

Kolorowanka Minionki Rozrabiają 2

Ocena gry

Tym razem przygotowaliśmy dla Was kolorowankę w której to będziemy mieli możliwość pokolorowania bohaterów z bajki. Po prawej stronie wybieramy jeden z kilku kolorów i to właśnie nimi malujemy obrazki w gierce.


Kolorowanka z łodzią podwodną

Ocena gry

Prosta kolorowanka dla dzieci którą możemy pomalować na naszej stronie grajnik.pl jak i też wydrukować i malować kredkami i farbkami. Decyzję zostawimy Wam. Na obrazku do pomalowania mamy łódź podwodną.


Pies na desce do surfingu

Ocena gry

Fajna i prosta kolorowanka w której malować będziemy mieli pieska który uwielbia pływać na dużych falach. Nadaj mu różnych kolorów aby ten obrazek dzięki Tobie miał okazję odżyć.


Kolorowanka Kot w Butach dla dzieci

Ocena gry

Mamy do pomalowania fajny obrazek z bajki o kocie w butach. Skierowana jest w szczególności dla młodszych graczy naszego portalu. Wybieraj kredki z odpowiednim kolorem aby przy ich pomocy mieć możliwość malowania tego obrazka.Jajko kinder niespodzianka online

Ocena gry

Kolejna ciekawa i dośc prosta kolorowanka z jajkiem niespodzianką w roli głównej. Jeżeli lubicie tego rodzaju obrazki to doskonała okazja abyście mieli możliwość ich pokolorowania. Zachęcamy do malowania obrazka.


Gra kinder niespodzianka dla dzieci

Ocena gry

Na pewno znacie jajko kinder niespodzianka tym razem macie możliwość poznania jej i razem z nią kolorowania obrazka które dla Was przygotowała. Gra jest darmowa i dostępna na grajnik.pl w wersji online.


Kolorowanka z pielęgniarką

Ocena gry

Dla najmłodszych graczy, którzy odwiedzają naszą stronę mamy ciekawą i darmową kolorowankę, nie mamy tutaj zbyt dużo kolorów do wyboru i elementów do malowania ale dzięki temu jest to prosty obrazek dla tych najmłodszych.


Kolorowanka Tomek i Przyjaciele

Ocena gry

Do pomalowania mamy tutaj całkiem fajny obrazek z Tomkiem w roli głównej. Lokomotywa jest gotowa do malowania. Potrzebujesz tylko myszki i inwencji twórczej do pomalowania obrazka wybranymi przez Ciebie kolorami.


Kolorowanka Hello Kitty

Ocena gry

Dal dzieci mamy obrazek z postaciami z bajki który Wy macie możliwość pokolorowania. Pod cyferkami 1,2,3 mamy różną paletę z kolorami do wyboru. Mamy możliwość klikania na drukarkę aby mieć możliwość wydrukowania obrazka.


Księżniczka Bella

Ocena gry

Jest to księżniczka z Pięknej i Bestii i buldogi, którą tutaj macie możliwość pomalowania z wykorzystaniem myszki i kolorów jakie w grze są. Mamy możliwość również drukowania obrazka.


Kolorowanka Tupot małych stóp

Ocena gry

Happy Feet to 6 różnych malowanek na których znajdować będą się pingwiny z filmu animowanego jaki dla Was tutaj przygotowaliśmy. Wybieramy jeden z sześciu i go kolorujemy myszką i dostępnymi kolorami w gierce.


Epoka Lodowcowa 4 - Era Dinozaurów

Ocena gry

Kolejny już czwarty odcinek tej bajki od Disneya. Tym razem jest to bardzo fajna kolorowanka w której do pomalowania mamy głównych bohaterów. Zobacz jakie dodatki w tej malowance specjalnie dla Was zostały przygotowane.


Popularne gry

 • Kolorowanki
 • Kolorowanka Tomek i Przyjaciele

  Kolorowanka Tomek i Przyjaciele

  Oglądana: 15712 ocena: 0.00

 • Kolorowanka Minionki Rozrabiają 2

  Kolorowanka Minionki Rozrabiają 2

  Oglądana: 13557 ocena: 0.00

 • Epoka Lodowcowa 4 - Era Dinozaurów

  Epoka Lodowcowa 4 - Era Dinozaurów

  Oglądana: 5883 ocena: 0.00

 • Malowanka Tom i Jerry

  Malowanka Tom i Jerry

  Oglądana: 3881 ocena: 0.00

 • Kolorowanka piesek piorun

  Kolorowanka piesek piorun

  Oglądana: 3796 ocena: 0.00

 • Malowanka motylek

  Malowanka motylek

  Oglądana: 3756 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie