Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Kolorowanki 106 gier

Kolorowanka z Nemo online

Ocena gry

Zarówno dla dziewczyn i dzieci oraz chłopców ta kolorowanka jest idealna. Możemy pokolorować główną postać jak i też przyjaciół wybierając przy tym odpowiednie kolory. Mamy także opcję drukowania obrazka.


Dzwoneczek i sekret magicznych skrzydeł

Ocena gry

Kolejna kolorowanka do kolekcji jaką specjalnie dla Was przygotowaliśmy w tej gierce online. Malujemy je w z wykorzystaniem kolorów. Mamy również możliwość drukowania obrazka klikając na ikonę Print.


Kolorowanka z Dzwoneczkiem

Ocena gry

Księżniczka Dzwoneczek czyli tak zwana Tinker Bell gdzie będziemy mieli do pomalowania obrazek właśnie z główną postacią jaka znajduje się na tej kolorowance. Wykorzystasz do grania myszkę jak i też kolory.


Malowanka Pinokio i Dżepetto

Ocena gry

Ciekawa kolorowanka online w której postać z bajki jak i też jego ojca, który go stworzył, strugając go z drewna. Pomaluj te dwie postacie z użyciem myszki i dostępnych kolorów jakie występują w tej gierce.Kolorowanka Bambie online

Ocena gry

Do pokolorowania mamy obrazek na którym znajdziemy jelonka wraz ze swoimi przyjaciółmi. Postaraj się aby nadać mu jakiś ciekawych kolorów, dzięki temu ten obrazek ożyje. Wykorzystaj tutaj myszki.


Gra w rysowanie po śladach

Ocena gry

Kolejna gra na naszej stronie w której będziemy zajmowali się rysowaniem ołówkiem po śladach. Tym razem do pomocy przyjdą nam cyferki, zaczynamy od nr 1 a kończymy na ostatnim jaki w danej chwili znajduje się na planszy w tej gierce.


Rysowanie po śladzie

Ocena gry

Gra rysowanie po śladzie już jest gotowana na naszej stronie grajnik.pl. Czeka na nas kilka większych jak i też mniejszych misji do wykonania z myszką gdzie odliczany jest czas w jakim należy wykonać poszczególne zdania w gierce online.


Malowanie obrazka

Ocena gry

Czeka na Was obrazek z tej kolorowanki do pomalowania. Znajdziemy na nim postacie z filmu Zmierzch. Mamy po prawej stronie w pasku kolory jakie wybieramy aby móc pokolorować ten obrazek. Używaj do jego pomalowania myszki.


Zabawy z kredkami

Ocena gry

Kolejne zabawa związane z rysowaniem w jakie możemy pobawić się na lekcji plastyki w wirtualnym świecie właśnie w tej gierce online. Prosta zabawa w której to będziemy zajmowali się rysowaniem drogi dla postaci w grze online.


Rysowanie plastyczne

Ocena gry

W tej grze będziemy mieli możliwość zabawy z różnymi kolorami i figurkami. Wszelkie informacje odnośnie tej gierki poznamy w samej grze online. Mamy opcję drukowania również obrazków, które sami tutaj stworzymy.


Mieszanie kolorów

Ocena gry

Czeka na Was zabawa z różnymi kolorami. Będziemy musieli dobierać określone kolor i mieszać je bawiąc się w ten sposób. Wszystkiego dokonujemy przy pomocy myszki. Bawimy się kolorami przy pomocy myszki w tej gierce.


Malowanka choinka

Ocena gry

Jeżeli tęsknicie już za świętami to specjalnie dla Was jest ta malowanka gdzie będziecie mogli pomalować choinkę, która przyzdobiona jest różnego rodzaju bombkami, łańcuchami i różnymi świeczkami oraz świecidełkami.


Popularne gry

 • Kolorowanki
 • Kolorowanka Tomek i Przyjaciele

  Kolorowanka Tomek i Przyjaciele

  Oglądana: 15699 ocena: 0.00

 • Kolorowanka Minionki Rozrabiają 2

  Kolorowanka Minionki Rozrabiają 2

  Oglądana: 13554 ocena: 0.00

 • Epoka Lodowcowa 4 - Era Dinozaurów

  Epoka Lodowcowa 4 - Era Dinozaurów

  Oglądana: 5883 ocena: 0.00

 • Malowanka Tom i Jerry

  Malowanka Tom i Jerry

  Oglądana: 3879 ocena: 0.00

 • Kolorowanka piesek piorun

  Kolorowanka piesek piorun

  Oglądana: 3793 ocena: 0.00

 • Malowanka motylek

  Malowanka motylek

  Oglądana: 3755 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie