Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Kolorowanki 106 gier

Malowanka Motylki

Ocena gry

Ciekawa malowanka dla wszystkich dziec do pomalowania będziemy mieli między innymi motylki jak i też znajdujące się obok nich kwiatki. Mamy także dodatkowe elementy jakie możemy nanieść na kolorowany obrazek.


Malowanka chłopak i dziewczyna

Ocena gry

Ta zakochana para będzie znajdować się na obrazku jaki będziemy mieli możliwość pokolorowania w tej darmowe grze online dla dzieci. Poniżej mamy kredki, którymi to będziecie malowali obrazek po kliknięciu na jedną z nich myszką.


Malowanka Alicja w Krainie Czarów

Ocena gry

Aby rozpocząć malowanie obrazka w tej malowance musimy kliknąć dwa razy na ikonę Play a następnie będziemy wybierać kolor którym będziemy malować właśnie ten obrazek. Wiele ciekawych kolorów i fajny obrazek czeka na kogoś z Was aby go pomalować.


Malowanka zwierzęta

Ocena gry

Kilka różnych zwierzątek występuje w tej grze które będziemy mogli pomalować. Na obrazku mamy słonia, żyrafę, lwa, pandę i inne mniejsze zwierzątka. Wybieramy myszką kolory i klikamy na fragmenty obrazka aby w ten sposób je pomalować i nadać im odpowiednie kolory.Malowanka dla dzieci

Ocena gry

Na początku w tej malowance gracz może wybrać jeden z czterech obrazków w trybie free mod, po wybraniu jednego z nich mamy możliwość rozpoczęcia zabawy z kolorowaniem i dokładaniem do obrazka wielu ciekawych elementów, aby w ten sposób go upiększyć.


Obrazek zima

Ocena gry

Na tym obrazku mamy do pokolorowania bałwana jak i też chłopczyka który go lepi. Przedstawioną mamy tutaj scenerię zimową. Wybieramy interesujące nas kolory, które posłużą nam do pomalowania tego obrazka przy pomocy myszki.


Szukanie na obrazku

Ocena gry

Na tym obrazku mamy kilka ukrytych obiektów. Będziemy musieli je odszukać. Ikony tych obiektów mamy pokazane. Mamy możliwość przesuwania obrazku w grze w prawo lub też w lewo używając w tym celu strzałek. Gdy znajdziemy dany przedmiot, który na obrazku jest ukryty klikamy w niego myszką.


Obraazek z cyrkiem

Ocena gry

Jest to prosta kolorowanka na której do pomalowania będziemy mieli kilka prostych elementów. Malować będziemy klauna wraz ze zwierzątkiem, które wykonuje cyrkowe sztuczki. Jeżeli chcecie obrazek ten możecie wydrukować ze strony.


Rybka Neo na obrazku

Ocena gry

Na tym obrazku znajdziemy małą rybkę Nemo, którą będziemy mieli możliwość pokolorowania. Do wyboru mamy kilka obrazków, które ukryte są pod czterema cyferkami znajdującymi się po lewej stronie w gierce. Wybieramy kolory i gramy myszką.


Gra obrazki dla dzieci

Ocena gry

W tej grze mamy do wyboru kilkanaście różnych obrazków, które następnie będziemy mieli możliwość kolorowania. Wybieramy obrazki klikając na ikony strzałek znajdujące się na dole tej gierki. Mamy gumkę jeżeli jakiś element chcemy wymazać i pokolorować od nowa. Istnieje możliwość drukowania obrazków.


Obrazek do malowania

Ocena gry

Pierwszy tego rodzaju obrazek do malowania dla dzieci. Po lewej stronie mamy pojemniki z farbkami z których to będziemy wybierali kolory jakich będziemy potrzebować do zmiany koloru dla tego obrazka. Mamy możliwość drukowania obrazka ze strony.


Malowanka motylek

Ocena gry

Prosta kolorowanka skierowana w szczególności dla najmłodszych dzieci, gdzie zajmować będziemy się malowaniem motyla. Do wyboru mamy kilka kolorów, nie jest to skomplikowana kolorowanka. Mamy wybór wydrukowania obrazka.


Popularne gry

 • Kolorowanki
 • Kolorowanka Tomek i Przyjaciele

  Kolorowanka Tomek i Przyjaciele

  Oglądana: 15699 ocena: 0.00

 • Kolorowanka Minionki Rozrabiają 2

  Kolorowanka Minionki Rozrabiają 2

  Oglądana: 13554 ocena: 0.00

 • Epoka Lodowcowa 4 - Era Dinozaurów

  Epoka Lodowcowa 4 - Era Dinozaurów

  Oglądana: 5883 ocena: 0.00

 • Malowanka Tom i Jerry

  Malowanka Tom i Jerry

  Oglądana: 3879 ocena: 0.00

 • Kolorowanka piesek piorun

  Kolorowanka piesek piorun

  Oglądana: 3794 ocena: 0.00

 • Malowanka motylek

  Malowanka motylek

  Oglądana: 3755 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie