Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Samochodowe darmowe gry online Koparki 12 gier

Kolorowanka Koparka i Spychacz

Ocena gry

Jest to fajna malowanka gdzie czekają na nas trzy różnego rodzaju maszyny budowlane do wyboru z bajki o Bobie Budowniczym. Po wyborze jednej z nich przystępujemy do kolejnego etapu gdzie będziemy malowali obrazki z użyciem myszki.


Gra ładowanie koparką online

Ocena gry

Kolejna gra tego rodzaju gdzie będziemy mieli do wykonania misję przy pomocy tego dużego sprzętu. Na razie będziemy w pierwszej planszy wykopywać i wydobywać różnego rodzaju przedmioty znajdujące się na dnie stawu aby go pogłębić.


Gra wózek widłowy

Ocena gry

Czeka na nas gra w której występują wózki widłowe. To właśnie nimi będziemy sterowali i na nich będziemy pracować przewożąc określone ładunki. Poruszamy się i sterujemy wózkiem widłowym strzałkami, Spacją podnosimy i opuszczamy ładunki.


Gra kopanie koparką online

Ocena gry

Fajna i darmowa gra kopanie koparką dziur i dołów od lego dla dzieci i chłopców w kopanie koparką. Będzie to wyjątkowa maszyna którą poznacie po włączeniu tej gierki. Postaraj się wydobyć z ziemi wszystkie przedmioty za które uzyskasz określoną sumę punktów. Posługujemy się w niej strzałkami oraz myszką. Koparki co kopią już na Was czekają.Gra koparka dla chłopców

Ocena gry

Jest to nietypowa gra w której naprzeciw siebie staną dwie różne koparki. Pomiędzy nimi odbędzie się nietypowy pojedynek jeżeli chodzi o te maszyny bo właśnie koparkami zagramy w siatkę. Sterujemy łychą koparki przy pomocy myszki i to właśnie nią przebijamy piłkę na drugą stronę boiska.


Gra jazda koparką

Ocena gry

W tej grze nauka jazdy będziemy mieli możliwość sterowania koparką. Do przejechania mamy wyznaczony odcinek trasy. Oczywiście nie będzie to taka płaska trasa, czasami aby pokonać niektóre odcinki będziemy musieli sobie pomagać łychą. Poruszamy się koparką strzałką do góry i na dół, sterujemy łychą: W,A,S,D, używając R- restartujemy daną planszę.


Gra operator koparki

Ocena gry

Będziemy pracowali na koparce jako jej operator i kierowca. Zadaniem naszym w grze będzie wydobywanie surowców, które znajdują się pod ziemią. W tym celu mamy do pomocy myszkę, to właśnie nią sterujemy pojazdem i wydobywamy przedmioty. Po wybraniu danej planszy klikamy na ikonę GO aby rozpocząć granie. Do przodu i do tyłu nasza koparką sterujemy z pomocą myszki, gdy pod ziemią zauważysz coś cennego co możesz wydobyć wtedy należy się zatrzymać kliknąć na myszkę i wtedy chwytacz złapie nam tą daną rzecz. Aby przejść do kolejnej planszy musimy uzbierać określoną minimalną ilość punktów w grze.


Operator koparki

Ocena gry

Jeżeli chcesz sprawdzić swoich sił jako operator koparki, to ta gra jest właśnie dla Ciebie! Twoim zadaniem jest zbieranie różnych surowców, które znajdują się w zakopane w ziemi. Gotowy do podjęcia tego wyzwania?


Sterowanie koparom

Ocena gry

Tym razem siądziesz za sterami dużej maszyny, czyli kopary. Musisz łychą rozburzać drewniane konstrukcje. Nie masz jednak na to dużo czasu, gdyż twój szef budowy dał Ci ograniczony czas na to zadanie. Musisz być więc szybki i skuteczny w swoich dzialaniach. Sterowanie za pomocą strzałek i spacji.


Sterowanie koparko-spychaczem

Ocena gry

Ta koparka nie jest zwykłym pojazdem. Jest ona połączona ze spychaczem i to właśnie on będzie głównym bohaterem naszej gry. Twoim zadaniem jest spychanie śmieci, które znajdziesz na swojej drodze. Sterowanie strzałkami.


Wydobywanie śmieci z jeziora

Ocena gry

Wiesz jak ciężko jest sterować koparką? Tym razem możesz się przekonać! W grze masz do dyspozycji specjalną koparkę którą to z jeziora możesz wydobywać znajdujące się śmieci. Spróbuj, czy potrafisz! Sterowanie za pomocą myszki.


Kierowanie koparką

Ocena gry

Tym razem możesz sprawdzić swoich sił jako kierowca koparki! Zasiadź za sterami tego wielkiego pojazdu i pokonaj określoną trasę planszy. Powodzenia!


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Koparki
 • Gra kopanie koparką online

  Gra kopanie koparką online

  Oglądana: 35493 ocena: 0.00

 • Wydobywanie śmieci z jeziora

  Wydobywanie śmieci z jeziora

  Oglądana: 31579 ocena: 10.00

 • Gra koparka dla chłopców

  Gra koparka dla chłopców

  Oglądana: 28447 ocena: 0.00

 • Gra wózek widłowy

  Gra wózek widłowy

  Oglądana: 23749 ocena: 0.00

 • Gra jazda koparką

  Gra jazda koparką

  Oglądana: 23455 ocena: 0.00

 • Gra ładowanie koparką online

  Gra ładowanie koparką online

  Oglądana: 19691 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie