Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Bajki darmowe gry online Kopciuszek 11 gier

Malowniczy kopciuszek

Ocena gry

Ten kopciuszek tym razem nie stracił pantofelka lecz kolory. Nasze zadanie będzie polegało na kolorowaniu ilustracji. Mamy do wyboru wiele kolorów.


Gra Kopciuszek dla dziewczyn

Ocena gry

Kolejna fajna gra Kopciuszek dla dziewczyn online. Mamy możliwość ubrania tej dziewczynki. Na początku wybieramy dla niej uczesanie jak i też dodatki takie jak kolczyki. Oczywiście bardzo dużo przeróżnych ubrań do wyboru jest.


Różnice z Kopciuszkiem

Ocena gry

Mamy dwa obrazki skojarzenia w tej grze. Na obrazku widzimy między innymi Kopciuszka. Będziemy mieli za zadanie jakim będzie odszukanie różnic, które dzielą te dwa obrazki. Będzie ich minimum 6, szukamy ich przy pomocy myszki komputerowej.


Gra ubieranki Kopciuszek

Ocena gry

Kompleksowa ubieranka z Kopciuszkiem dla dziewczyn. W tej grze nie tylko będziemy zajmowali się w ubierance ubieraniem postaci ale również będziemy wykonywać dla tej dziewczyny kompleksowy makijaż. Używamy do gry wyłącznie myszki.Kopciuszek na balu

Ocena gry

W tej grze Kopciuszek wybiera się na bal. Jednak na początku jej ubiór nie pozwala wybrać się jej na bal. W tym celu będziemy musieli odmienić jej wygląd. Dokonamy tego przy pomocy myszki komputerowej.


Make Up Kopciuszek

Ocena gry

Kopciuszek wybiera się na bal jednak nie mam on kompletnie pojęcie jak się ubrać ponieważ jest to pierwsze Kopciuszka wyjście na taką imprezę. Postaraj się mu w tym pomóc i zrobić jakieś makijaż oraz dobrze ubrać postać tej dziewczyny.


Kolorowanka Kopciuszek

Ocena gry

Pierwsza taka kolorowanka na naszym serwisie grajnik.pl Do pokolorowania będziemy mieli scenę przedstawiającą Kopciuszka, którzy przymierza pantofelka w obecności swojej macochy. Zachęcamy Was do malowania obrazka dla dzieci.


Puzzle z Kopciuszkiem

Ocena gry

Mamy dla Was kolejne z tej serii dość proste puzzle z Kopciuszkiem w roli głównej. Naszym zadaniem będzie ułożenie tych puzzli. Klikamy na czerwony przycisk myszką w ten sposób aby pojawiały nam się kolejne puzzle do ułożenia.


Ucieczka Kopciuszka

Ocena gry

Powoli bal dobiega końca i Kopciuszek musi jak zapewne wiecie wrócić do domu przed godziną 12. Zostało mu już niezbyt wiele czasu w którym musi zdążyć karetą dotrzeć do domu. Właśnie tym powozem będziemy używając strzałek kierować.


Puzzle Kopciuszek

Ocena gry

Na tym obrazku znajdziemy puzzle z Kopciuszkiem którego z rozsypanych elementów będziemy musieli ułożyć. W tym celu wykorzystujemy myszkę którą układamy elementy. Przy pomocy czerwonego przyciska wykładamy kolejne puzzle do ułożenia.


Gra z Kopciuszkiem online

Ocena gry

Prosta i fajna gra z Kopciuszkiem w roli głównej. Chce on za wszelką cenę wyjść na bal jednak macocha nie chce jej pozwolić. Dlatego też będziemy musieli posprzątać pomieszczenia i klikać na przedmioty, który będziemy naprawdę potrzebowali. Używamy w tym celu myszkę.


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Kopciuszek
 • Gra Kopciuszek dla dziewczyn

  Gra Kopciuszek dla dziewczyn

  Oglądana: 4452 ocena: 0.00

 • Puzzle Kopciuszek

  Puzzle Kopciuszek

  Oglądana: 3454 ocena: 0.00

 • Gra ubieranki Kopciuszek

  Gra ubieranki Kopciuszek

  Oglądana: 3218 ocena: 10.00

 • Różnice z Kopciuszkiem

  Różnice z Kopciuszkiem

  Oglądana: 2859 ocena: 0.00

 • Gra z Kopciuszkiem online

  Gra z Kopciuszkiem online

  Oglądana: 2498 ocena: 0.00

 • Kopciuszek na balu

  Kopciuszek na balu

  Oglądana: 2115 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie