Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Latanie darmowe gry online Kosmiczne 12 gier

Latanie w parze

Ocena gry

W tej grze znajdziemy się w przestrzeni kosmicznej. Będziemy latać z partnerem lub partnerką. Musimy omijać przeszkody. Gramy strzałkami.


Przestrzeń kosmiczna

Ocena gry

Będziemy latać pojazdem po przestrzeni kosmicznej. Musimy omijać wszelkie przeszkody i zbierać przedmioty. Gramy za pomocą strzałek. Powodzenia!


Gra kosmiczna

Ocena gry

Prosta gra w której latamy kosmicznym statkiem i walczymy z różnymi spotkanymi na naszej drodze wrogi statkami powietrznymi. Sterowanie odbywa się myszką i nią też strzelamy. Na drodze zbieramy strzały którymi strzelamy.


Eva Project

Ocena gry

Specjalnie skonstruowanym statkiem kosmicznym będziemy przemierzać galaktykę gdzie od czasu do czasu spotkamy wrogie odziały z którymi będziemy starali sobie poradzić strzelając do nich. Sterowanie strzałki, Spacja oraz Ctrl.Gamma Bros

Ocena gry

Jest to trochę stara gra w jaką mieliście okazję zagrać na amigę, teraz możecie to zrobić na stronie z grami online całkowicie za darmo. Latamy małym statkiem bo wyborze zawodnika i zatwierdzeniem Enterem. Poruszamy się strzałkami, W,A,S,D - strzelamy w różne strony z działka.


Megaman Polarity

Ocena gry

Ten kosmiczny chłopak pomoże Wam w walce z przeróżnymi wrogami. Mamy dwa rodzaje broni które będziemy musieli zmieniać w zależności od spotkanych przeciwników. Jeżeli walczymy z niebieskimi to używamy niebieskiej broni z czerwonymi czerwonej. Broń zmieniamy Shiftem, strzelamy Spacja, strzałkami się poruszamy.


Kosmiczny Lis: Podróż po galaktyce

Ocena gry

Ten Lis uwielbia podróżować po galaktyce. Musisz pokonać określoną trasę zdobywając przy tym wszystkie monety jakie napotkasz na swojej drodze. Uważaj na przeszkody. Sterowanie za pomocą myszki i strzałek oraz spacji.


Cosmico Game

Ocena gry

Zagraj w tę niesamowicie wciągającą grę zręcznościową. Musisz odbyć podróż po galaktyce i zdobyć przy tym jak największą ilość punktów. W grze strzelasz za pomocą myszki.


Kosmiczne Potyczki

Ocena gry

Jako pilot statku kosmicznego masz naprawdę ważna misję. Twoim zadaniem jest zniszczenie wrogich planet, które napotkasz na swojej drodze. Nie pozwól im, aby objęli panowanie nad wszechświatem, to Ty musisz rządzić w całej galaktyce!


Kosmiczne badania

Ocena gry

Jesteś naukowcem i wybrałeś się w kosmos. Musisz zbadać obce statki kosmiczne, które rozbiły się w pobliżu Ziemi. Znajdź je na niebezpiecznym terenie. Kończysz grę, gdy dotrzesz z powrotem do bezpiecznej bazy. Sterujesz strzałkami.


Kosmiczni Wrogowie

Ocena gry

Podróżujesz po kosmosie. Niestety, na Twojej drodze stanęli groźni wrogowie. Nie daj się im pokonać. Musisz w nich strzela i bombardować. Postaraj się pokonać jak najdłuższą drogę niszcząc przy tym przeciwnika! Sterujesz strzałkami i spacją.


Kosmiczny pojedynek

Ocena gry

Bierzesz udział w Kosmicznym Pojedynku. Przed Tobą niebezpieczni wrogowie. Musisz ich pokonac, aby nie opanowali całego wszechświata. W tym celu wykonuj strzały i bombarduj przeciwnika! W tej grze to Ty musisz być najlepszy!


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Kosmiczne
 • Cosmico Game

  Cosmico Game

  Oglądana: 6736 ocena: 0.00

 • Kosmiczne Potyczki

  Kosmiczne Potyczki

  Oglądana: 4161 ocena: 0.00

 • Kosmiczny pojedynek

  Kosmiczny pojedynek

  Oglądana: 1372 ocena: 0.00

 • Latanie w parze

  Latanie w parze

  Oglądana: 1080 ocena: 0.00

 • Przestrzeń kosmiczna

  Przestrzeń kosmiczna

  Oglądana: 1002 ocena: 0.00

 • Kosmiczny Lis: Podróż po galaktyce

  Kosmiczny Lis: Podróż po galaktyce

  Oglądana: 913 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie