Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Ze zwierzętami darmowe gry online Kotki 50 gier

Gra Kotka Pusia dla dzieci

Ocena gry

Kotka Pusia Puszek i jej ekipa jest gotowa do zagrania w tą gierke gdzie będziemy skakali i bawi się przy tym doskonale. W Polsce możecie go oglądać na kanale Minimini. Oryginalna nazwa to Poppy Cat, serial dla dzieci został stworzony przez Mallory Lewis i Brada Hooda. Wyprodukowany natomiast przez Coolabi Productions, Shari Lewis Enterprises i King Rollo Films. Serial ten opowiada o przygodach małej kotki, która ma na imię Pusia. Uwielbia podróże i odkrywać nieznane miejsca. Dokonuje tego ze swoimi przyjaciółmi. Oprócz niej w grze znajdziemy: Zyzio, Alma, Mikruś, Edek, Mędrek, Gilda.


Kot goni myszy z bajki

Ocena gry

Postacie w tej grze z pewnością praktycznie każdemu z Was będą znane. To właśnie tutaj wystąpi Jerry i Tom. Tom czyli kot będzie gonił myszy między innymi będzie to Jerry, który ukradł trochę sera i chce go zanieść do swojej kryjówki. W grze posługujemy się spacją, przy pomocy której skaczemy, gdy klikniemy spację dwa razy będzie wtedy mega skok.


Kot bije psa na plaży

Ocena gry

W tej grze po dwóch stronach staną 2 zwierzęta. Będzie to pies i kot, gdzie ten drugi bije pieska. Oczywiście jest to zabawa. Od Ciebie zależy czy chcesz grać z komputerem czy też 1 na 1 na dwie osoby. Zobacz i sprawdź się kto, kogo w grze pokona.


Barbie Cat Hair Salon Care

Ocena gry

Barbie ma przepięknego kota, o którego bardzo dba. Tym razem będziemy mieli możliwość jej w tym pomóc do naszych obowiązków będzie należało między innymi jego mycie jak i też czesanie.Ubierz kota

Ocena gry

Twoim zadaniem będzie ubranie kotka budzika. Wszystkie rzeczy które są Ci niezbędne znajdują się dookoła siedzącego kotka. Posługuj się myszką.


Kolorowanka kot w aucie

Ocena gry

Na rysunku zobaczysz kota o nazwie Budzik, który jest w aucie. Twoje zadanie będzie polegało na pokolorowaniu tego obrazka. Zrób to najładniej jak umiesz. Gdy skończysz możesz wydrukować swoja pracę.


Kocia misja

Ocena gry

W tej grze z budzikiem zobaczysz małego kotka leżącego na podwórku. Musisz go obronić przed psami, które chcą go porwać. Bądź uważny bo one są bardzo sprytne.


Ubierz kotka

Ocena gry

Tym razem wcielisz się w stylistę kota. Zmień jego wygląd według swojego gustu. Wszystkie rzeczy które możesz wykorzystać znajdują się obok niego, a użyjesz ich za pomocą myszki.


Podróż po klejnot

Ocena gry

W tej grze z lasu będziesz poszukiwał klejnotu. Postępuj według wskazówek a na pewno uda Ci się go zdobyć. Możesz grać za pomocą myszki.


Niegrzeczny kotek

Ocena gry

Naciśnij play i zacznij zabawę z małym kotkiem. W grze zwierzęta w schronisku używaj myszki i baw się w pokoju. Uważaj na dziewczynkę, nie daj się jej złapać.


Tańczące myszy

Ocena gry

Jak dobrze wiesz koty nie lubią myszy. W tej grze musisz pomóc szaremu kotku pozbyć się małych szkodników. Działaj za pomocą myszki.


Kot w latającym balonie

Ocena gry

W tej grze będziesz sterował kotkiem, który znajduje się w balonie. Gdy klikniesz myszką na dany budynek kotek się tam przemieści. Rób wszystko zgodnie z podpowiedziami, a zabawa na pewno będzie udana.


« poprzednia 1 2 3 4 5 następna »

Popularne gry

 • Kotki
 • Gra Schronisko dla kotów

  Gra Schronisko dla kotów

  Oglądana: 7521 ocena: 0.00

 • Kotek u dentysty

  Kotek u dentysty

  Oglądana: 4296 ocena: 0.00

 • Waleczne zwierzaki: pojedynek psów i kotów

  Waleczne zwierzaki: pojedynek psów i kotów

  Oglądana: 3354 ocena: 0.00

 • Kocie Koło Fortuny

  Kocie Koło Fortuny

  Oglądana: 3281 ocena: 0.00

 • Gra Posiłek dla kotów

  Gra Posiłek dla kotów

  Oglądana: 2700 ocena: 0.00

 • Gra Spacer kotów

  Gra Spacer kotów

  Oglądana: 2690 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie