Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Wojenne darmowe gry online Kowbojskie 14 gier

Kowboj z lasso

Ocena gry

Wcielasz się w rolę stróża prawa. To właśnie Ty zostajesz Szeryfek i Twoim zadaniem będzie panowanie nad określonym terytorium. Już na początku musimy gonić złodzieje. Jeżeli będziesz wystarczająco blisko możesz złapać go na lasso. Poruszamy się spacją do skakania i lewy przycisk strzałki jako łapanie lasso. Zbieraj kręcące się u góry ciastka, które dają nam bonusy i możesz je zamienić na dodatkowe rzeczy dla naszej postaci.


Lucky Luck i bracia Dalton

Ocena gry

Czeka na Ciebie kilkanaście różnych plansz z Lucky Luckiem w rolo głównej, czeka na nas pojedynek z braćmi Dalton z którymi będziemy walcząc strzelając do nich. Musisz ich trafić jak najmniejszą liczbą naboi. Nie ważne czy trafisz ich bezpośrednio czy też po rykoszecie. Sterowanie to myszka.


Gra puzzle z Laki Lukiem dla dzieci

Ocena gry

Poznaj naszą postać z bajki i postaraj się ułożyć te puzzle. Do układania mamy postać Lucky Luck wraz z jego oddanym koniem z którym zawsze walczą w szczególności podczas potyczek z braćmi Daltonami. Klikamy na czerwony przycisk spod którego pojawiać się nam będą puzzle online.


Gra Lucky Luke online

Ocena gry

Poznaj tego znanego wśród dzieci kowboja. Przeniesiemy się na dziki zachód gdzie toczy się ta wspaniała gierka, która jest oczywiście darmowa. Nasz bohater się zakochał jednak na drodze do jego szczęścia jak zwykle stanęli mu bracia Daltonowie, musimy ich pokonać. Poruszaj się postacią Laki Luka: W,A,S,D lub strzałki, celujemy i strzelamy z pomocą myszki.Pojedynki kowbojskie na dzikim zachodzie

Ocena gry

Wcielamy się w role jednego z dwóch kowbojów i zaczynamy rozgrywkę. W pierwszej planszy podróżujemy na koniu i strzelamy do kowbojów jak i też indian którzy z łuków do nas będą strzelać. Wykorzystaj Spację oraz myszkę do grania.


Nietypowa kowbojska przygoda z katapultą

Ocena gry

Kowboje mają czasami szalone pomysły! Przenieś się na dziiki zachód i przeżyj nietypową przygodę. Dysponujesz katapultą, a twoim zadaniem jest pokonanie dzięki niej jak najdłuższego dystansu! Wybierz kąt padania, wciśnij przycisk myszki i pokonaj określoną trasę. Uważaj na kaktusy!


Obrona miasta przed atakiem wrogów

Ocena gry

Na Dzikim Zachodzie aż roi się od niebezpiecznych typków. Tym razem Twoje miasto jest w niebezpieczeństwie. Jesteś stróżem prawa i musisz go obronić przed najazdem wrogów!


Szeryf na Dzikim Zachodzie

Ocena gry

Szeryf na Dzikim Zachodzie, to prawdziwy Stróż prawa. Niestety niektóre typy wcale się tym nie przejmują i się go nie boją.Pokaż im, że nie warto z tobą zadzierać! Zabij wszystkich gangsterów, którzy zakłócają spokój w Twoim miasteczku!


Kowbojska Przygoda

Ocena gry

Na pewno uwielbiasz filmy przedstawiające życie na Dzikim Zachodzie! Już teraz możesz przenieść się w ten świat i poczuć atmosferę i klimat tego miejsca. Wciel się w rolę Kowboja i przeżyj prawdziwą przygodę!


Pojedynek na Dzikim Zachodzie

Ocena gry

Tym razem przenosisz się w świat Dzikiego Zachodu. Jesteś kowbojem, którego czekają liczne pojedynki z innymi nieustraszonymi mieszkańcami Dzikiego Zachodu. Pokonaj każdego przeciwnika! Sterowanie: myszka.


Mario: przygoda na Dzikim Zachodzie

Ocena gry

Jeżeli lubisz Mario, to koniecznie musisz przeżyć z nim przygodę na Dzikim Zachodzie! Pokonaj razem z nim niebezpieczną trasę na motorze. Uważaj na przeszkody i postaraj się zdobyć jak najwięcej punktów.


Gra na maszynie

Ocena gry

Na dzikim Zachodzie kowboje uwielbiają rozrywkę w salonie gier. Jedną z ich ulubionych zabaw są gry na maszynie. Spróbuj swoich sił i zobacz, może jesteś w tym naprawdę dobry?


« poprzednia 1 2 następna »

Popularne gry

 • Kowbojskie
 • Lucky Luck i bracia Dalton

  Lucky Luck i bracia Dalton

  Oglądana: 10775 ocena: 0.00

 • Gra Lucky Luke online

  Gra Lucky Luke online

  Oglądana: 10352 ocena: 0.00

 • Gra puzzle z Laki Lukiem dla dzieci

  Gra puzzle z Laki Lukiem dla dzieci

  Oglądana: 8090 ocena: 0.00

 • Nietypowa kowbojska przygoda z katapultą

  Nietypowa kowbojska przygoda z katapultą

  Oglądana: 3720 ocena: 0.00

 • Obrona miasta przed atakiem wrogów

  Obrona miasta przed atakiem wrogów

  Oglądana: 3564 ocena: 0.00

 • Pojedynek na Dzikim Zachodzie

  Pojedynek na Dzikim Zachodzie

  Oglądana: 3232 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie