Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Disneya darmowe gry online Król Lew 10 gier

Król Lew i przyjaciele

Ocena gry

Musimy uratować przyjaciela który zwisł na drzewie. Jednak droga do niego nie jest prosta. Lew znajduje się po drugiej stronie rzeki, która uczęszczana jest przez krokodyle. Będziemy musieli po nich skakać używając Spacji.


Puzzle z Królem Lwem

Ocena gry

Darmowa gra puzzle z Królem Lwem dla dzieci online. Będziemy układać fajne puzzle. Pokazany mamy obrazek i właśnie z elementów będziemy takie puzzle układali. Każdy z puzzli musimy w określonym miejscu ułożyć przy pomocy myszki.


Gra Lion King

Ocena gry

Jest to kolejna gra z tej serii dla wszystkich zarówno mniejszych jak i większych fanów tej bajki dla dzieci, chłopców oraz dziewczyn. Obrazek przedstawia nam postacie jakie w niej występują. My musimy pomiędzy tymi postaciami odszukać literki jakie się na nim znalazły.


Gra Timon i Pumba dla dzieci

Ocena gry

Darmowa gra z Timonem i Pumbą online czeka już na Ciebie. Gra obrazkowa gdyż mamy obok siebie ustawione dwa obrazki. Jest tylko mały szczegół musimy odszukać różnice jakie na tych obrazkach w grze się znajdują i je wskazać myszką.Układanka z królem Lwem

Ocena gry

Ciekawa i w miarę prosta układanka dla dzieci z bajki Król Lew. Znajdziemy na tym obrazku oprócz niego także jego przyjaciół jakimi są Timon i Pumba. Dopasuj elementy w taki sposób aby ułożyć z nich obrazek w tej gierce.


Zagraj z Timonem i Pumbą online

Ocena gry

Zagraj wraz z bohaterami bajki Król Lew w grę podobną do klasycznej zumy. twoim zadaniem jest umieszczenie obok siebie żuków tego samego koloru. Sterowanie strzałkami i strzelanie Spacją.


Z Królem Lwem na deskorolce

Ocena gry

Tym razem czeka Cie przygoda z przyjaciółmi Króla Lwa i to nie byle jaka przygoda! Stań na deskorolce i postaraj się przebyć jak najwięcej etapów gry pokonując je wlaśnie na tym przedmiocie.


Przygoda z Timonem i Pumbą

Ocena gry

Przeżyj przygodę wraz z Timonem i Pumbą, przyjaciółmi Simby. Podążaj za wskazówkami, które zostaną podane w trakcie gry.


Pomaluj obrazek z Królem Lwem

Ocena gry

Przed Tobą obrazek przedstawiający Króla Lwa i jego przyjaciół. Nie jest on jednak kompletny, brakuje na nim barw. Postaraj się użyć jak najwięcej kolorów i pomaluj świat Króla Lwa.


Król Lew: Układanie puzzli online

Ocena gry

Gra dla wszystkich miłośników puzzli. Z rozsypanych elementów postaraj się jak najszybciej ułożyć obrazek przedstawiający Króla Lwa i jego przyjaciół. Powodzenia!


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Król Lew
 • Król Lew i przyjaciele

  Król Lew i przyjaciele

  Oglądana: 7920 ocena: 0.00

 • Gra Timon i Pumba dla dzieci

  Gra Timon i Pumba dla dzieci

  Oglądana: 6916 ocena: 0.00

 • Gra Lion King

  Gra Lion King

  Oglądana: 6547 ocena: 0.00

 • Puzzle z Królem Lwem

  Puzzle z Królem Lwem

  Oglądana: 4927 ocena: 0.00

 • Przygoda z Timonem i Pumbą

  Przygoda z Timonem i Pumbą

  Oglądana: 4565 ocena: 0.00

 • Z Królem Lwem na deskorolce

  Z Królem Lwem na deskorolce

  Oglądana: 4128 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie