Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Ze zwierzętami darmowe gry online Krowy 16 gier

Krowy na wypasie spadachron

Ocena gry

W grze to nie jest jazda samochodem, poruszamy się dużą krową z ciekawą bronią, którą strzelamy w spadające paczki. Dzięki temu otwiera im się spadachron i cało i bezpiecznie lądują. W środku znajdują się małe krówki które to my chronimy do innych wrogów strzelamy i je niszczymy.


Krowy na wypasie zbieranie mleka

Ocena gry

Tym razem przenosimy się na farmę gdzie będziemy grali krową, która musi uzbierać jak największą ilość mleka. Dokonujemy tego skacząc gdzie się tylko da zbierając mleko i inne punkty bonusowe znajdujące się w przedmiotach. Sterowanie to strzałki w gierce.


Gra krowy na wypasie dla dzieci

Ocena gry

Gra przygodowa z bajki animowanej Disney o nazwie krowy na wypasie już na Was czeka. Będziemy w tej grze grali jedną z krów i zbierali przeróżne słodycze jakie znajdują się pod przedmiotami. My te przedmioty musimy rozwalić posługujemy się strzałkami, nimi bijemy i kopiemy w skrzynki w których znajdują się słodycze dla nas. Po lewej stronie mamy pasek z energią. Jak zbieramy słodycze to ten pasek nam rośnie.


Rzut krową

Ocena gry

Nasze zadanie w tej grze to rzucanie krową. Musimy tak to zrobić by wleciała w wściekłe czerwone rówieśniczki. Zbierz jak najwięcej punktów.Gra krowy na wypasie zagroda

Ocena gry

Ciekawa gra która pochodzi z pewnej bajki Disneya o nazwie krowy na wypasie zagroda oryginalna nazwa to: Barnyard: The Original Party Animals, będziemy mogli zagrać i wcielić się w postacie z tej bajki dla dzieci. Naszym zadanie będzie wystrzelić zwierzątko w specjalnym kołowrotu tak aby poleciał jak najdalej jest to możliwe. Wystrzeliwujemy je przy pomocy specjalnie skonstruowanej maszyny z pomocą myszki.


Ubierz krowę

Ocena gry

Spraw by ta krowa wyglądała najładniej na swojej farmie. Możesz zmienić jej oczy, kopyta a nawet kolor sierści! Po lewej stronie znajdują się rzeczy które możesz wykorzystać.


Krowy i Ufo

Ocena gry

Nad naszą farmę nadciągnęły niezidentyfikowane pojazdy jakimi są UFO, będą chciały porwać krowy z naszego pastwiska. Będziemy musieli nie dopuścić do tego. W tym celu musimy się bronić i walczyć z wrogiem. Rolnikiem będziemy się poruszać strzałkami i strzelać do nich z dubeltówki.


Ubieranka z krową

Ocena gry

Nietypowa ubieranka tym razem zagościła na stronie grajnika. W tej ubierance główną postacią jaką będziemy ubierali będzie to krowa. Po prawej stronie w ikonkach znajdują się ubrania przygotowane specjalnie dla tego zwierzęcia.


Skacz z krową

Ocena gry

Wybieramy się na nietypową farmę gdzie występują niezwykle utalentowane krowy, którymi będziemy mogli skakać przez przeszkody. Odbijamy się ze specjalnej rampy, postaraj się przelecieć na jej drugą stronę i wylądować na rampie. Biegamy klikając na zmianę A i S, skaczemy D, salto wykonujemy F, za co są dodatkowe punkty.


Gra dojenie krów

Ocena gry

Zajmować w grze będziemy się dojeniem krowy. Na naszej farmie na razie jest 6 krów które niemal przez cały czas będziemy doić. Doimy je przy pomocy Spacji, jeżeli napełni nam się wiaderko musimy mleko wylać do dużego zbiornika.


Opieka nad krową

Ocena gry

Krowy nie należą do czystych zwierząt. W tej grze musisz zaopiekować się jedną z nich. Pierwsze od czego zacznij jej pielęgnację, to doprowadzenie jej do porządku. Umyj krowę tak, aby lśniła czystością!


Gra rzucanie krową

Ocena gry

Masz nietypowe zadanie. Musisz poćwiczyć rzuty krową! Celuj w skaczącą ze skały krowę i postaraj się, aby poleciała jak najdalej jest to tylko możliwe! Im dalej poleci krowa, tym więcej zdobędziesz punktów!


« poprzednia 1 2 następna »

Popularne gry

 • Krowy
 • Opieka nad krową

  Opieka nad krową

  Oglądana: 12690 ocena: 0.00

 • Gra Dobre uczynki krowy

  Gra Dobre uczynki krowy

  Oglądana: 2946 ocena: 0.00

 • Skacz z krową

  Skacz z krową

  Oglądana: 2100 ocena: 0.00

 • Gra dojenie krów

  Gra dojenie krów

  Oglądana: 2016 ocena: 0.00

 • Rzut krową

  Rzut krową

  Oglądana: 1877 ocena: 0.00

 • Krowy i Ufo

  Krowy i Ufo

  Oglądana: 1570 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie