Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Dla Dziewczyn darmowe gry online Księżniczki 47 gier

Ubieranki Jej Wysokość Zosia

Ocena gry

Kolejna ubieranka czeka już na Was tym razem dziewczynę z bajki Disneya będziemy ubierali w różnego rodzaju stroje przygotowane w sam raz na imprezę Hallowen. Zachęcamy do grania, posługujesz się myszką. Baw się doskonale.


Księżniczka Zosia w karocy

Ocena gry

Tym razem czeka na Ciebie 8 plansz w których naszą karetą musimy dojechać do celu. Zadanie nie należy do najłatwiejszych. Zbieraj po drodze gwiazdki i uważaj abyś nie zaliczył wywrotki.


Sofia The First Flying Horse

Ocena gry

Czeka na Was ciekawa ubieranka gdzie Zosia porusza się na swoim latającym koniku. Postaraj się ubrać tą parę aby wyglądali jak najlepiej. Użyj do tego ubrań, które czekają na Ciebie w grze online.


Księżniczka Lodu

Ocena gry

Czeka na Was drogie dziewczyny ciekawa gierka ubieranka jak i też wykonywanie makijażu w której to będziemy musieli zmienić wygląd dla naszej postaci, to od Ciebie będzie zależało jak nasza postać będzie wyglądać, postarajcie się aby wyszło to jak najlepiej. Użyj myszki do grania.Princess Aurora Make Up

Ocena gry

W tej grze dla postaci będziemy wykonywali różnego rodzaju make up jak i też wybierać różnego rodzaju ubrania. Zachęcamy do zapoznania się z grą i posługiwania się w niej myszką.


Princess Aurora Lazy

Ocena gry

Zachęcamy wszystkie dziewczyny do zagrania w tą wspaniałą gierkę Disneya i zapoznania się z instrukcją która w grze jest na Was przygotowana. Posługujemy się w niej z pomocą myszki.


Stylish Princess Aurora

Ocena gry

Ubieranka ten kobiety Disneya. Bardzo fajna gierka skierowana dla dziewczyn i dzieci. Wybieraj dla niej różnego rodzaju ubrania jak i też buty czy też rożnego rodzaju fryzury i wiele innych.


Księżcznika Amber ubieranka dla dziewczyn

Ocena gry

Bardzo fajna gra którą chcieliśmy dedykować każdej dziewczynie. Czeka na Was wiele różnego rodzaju mini zadań w gierce. Księżniczka została Tobie powierzona abyś ją ubrał na pewne przyjęcie. Na wieszakach czekają już różnego rodzaju ubrania mniejsze i większe. Zależy od Ciebie w co ją ubierzesz. Masz do wyboru sukienki, sukieneczki i różnego rodzaju bluzki w tym różne uczesania włosów, buty jak i też oczywiście przeróżne błyskotki i naszyjniki.


Ubieranie księżniczki

Ocena gry

Tym razem do ubrania będzie piękna księżniczka. Postarajcie się aby jej kreacja był najpiękniejsza na balu. Wszystko co będzie ci potrzebne do stworzenia przepięknej kreacji znajduje się obok naszej księżniczki


Księżniczka i jej szczeniak

Ocena gry

Piękna księżniczka w zamku czeka abyś ją ubrał na spacer z jej pieskiem. Obok księżniczki znajduje się szafa w której są wszystkie potrzebne Ci rzeczy. Po zakończeniu gry możesz wydrukować śliczny obrazek.


« poprzednia 1 2 3 4 5 następna »

Popularne gry

 • Księżniczki
 • Wystylizuj księżniczki Disneya

  Wystylizuj księżniczki Disneya

  Oglądana: 7875 ocena: 0.00

 • Królewna śnieżka i siedmiu krasnoludków

  Królewna śnieżka i siedmiu krasnoludków

  Oglądana: 2938 ocena: 0.00

 • Śnieżka na koniku

  Śnieżka na koniku

  Oglądana: 2744 ocena: 2.00

 • Ubieranka Roszpunka

  Ubieranka Roszpunka

  Oglądana: 2096 ocena: 0.00

 • Ubierz Królową Balu

  Ubierz Królową Balu

  Oglądana: 1926 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie