Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Dla Dziewczyn darmowe gry online Księżniczki 39 gier

Ubieranie księżniczki

Ocena gry

Tym razem do ubrania będzie piękna księżniczka. Postarajcie się aby jej kreacja był najpiękniejsza na balu. Wszystko co będzie ci potrzebne do stworzenia przepięknej kreacji znajduje się obok naszej księżniczki


Księżniczka i jej szczeniak

Ocena gry

Piękna księżniczka czeka abyś ją ubrał na spacer z jej pieskiem. Obok księżniczki znajduje się szafa w której są wszystkie potrzebne Ci rzeczy. Po zakończeniu gry możesz wydrukować śliczny obrazek.


Ubieranka z Mulan

Ocena gry

Czekają na Was różnego rodzaju ubieranki z których wybierzemy najlepsze ubrania dla naszej postaci. Zanim to jednak zrobisz postaraj się aby poznać jej styl dzięki temu ubiór z pewnością będzie perfekcyjny i jej się spodoba.


Labirynt z Mulan

Ocena gry

Gra która pochodzi z bajki Disneya o pewnej cudownej księżniczce o imieniu Mulan. Trafiamy wraz z główną postacią do labiryntu i staramy się w jak najkrótszym czasie przedostać na drugą stronę do napisu finish.Dzwoneczek i zaginiony skarb

Ocena gry

Nasz postać występuje w filmie o nazwie Zaginiony skarb i musimy ją do niego przygotować. Dlatego też trafia do charakteryzatorni gdzie będzie to możliwe. Pierwszym etapem jest oczyszczanie twarzy dalej będziemy już wykonywać inne czynności, jakie zobaczcie sami.


Księżniczka

Ocena gry

Ubierz księżniczkę która znajduje się na obrazku. Atrybuty do ubierania znajdują się koło księżniczki. Sterowanie za pomocą myszki


Księżniczka

Ocena gry

Jest to gra dla dziewczynek ubierz za pomocą myszki myszki uciekającą księżniczkę na bal. Postaraj się ją ubrać jak najpiękniej jak to możliwe.


Modelki Barbie dla dziewczyn

Ocena gry

Barbie też potrafią być modelkami ta gra Wam tego dowiedzie. Przeznaczona dla dzieci w szczególności dla dziewczynek. Będziemy ubierać naszą postać aby wyglądała jak najlepiej na pokazie mody, który niebawem się odbędzie. Dobieraj przeróżne dodatki i przede wszystkim sukienki i górę aby wyglądała cudownie nasza postać. Zobacz efekt końcowy tej pracy.


Łpanie motylów dla dzieci

Ocena gry

Poruszamy się po labiryncie wraz z księżniczką jasmine, której zadaniem jest złapanie i uwolnienie znajdujących się w niej motylków. Mamy oczywiści utrudnienie w postaci wrogów jakie będą chciały nas złapać. Steruj i łapa strzałkami.


Ubieranka Roszpunka

Ocena gry

Takie ubieranki należą do naszych ulubionych mamy nadzieję, że i Wam się spodoba. Nie jest to zbyt trudna ubieranka. Poznamy nasz postać Barbie, która wciela się w Roszpunkę.


« poprzednia 1 2 3 4 następna »

Popularne gry

 • Księżniczki
 • Wystylizuj księżniczki Disneya

  Wystylizuj księżniczki Disneya

  Oglądana: 7158 ocena: 0.00

 • Śnieżka na koniku

  Śnieżka na koniku

  Oglądana: 2667 ocena: 2.00

 • Królewna śnieżka i siedmiu krasnoludków

  Królewna śnieżka i siedmiu krasnoludków

  Oglądana: 2564 ocena: 0.00

 • Ubierz Królową Balu

  Ubierz Królową Balu

  Oglądana: 1824 ocena: 0.00

 • Jazda konna z Barbie

  Jazda konna z Barbie

  Oglądana: 1672 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie