Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Dla Dziewczyn darmowe gry online Księżniczki 51 gier

Pomoc księżniczce

Ocena gry

Pomoc księżniczce takie zadanie czeka nas w tej grze. Musimy to zrobić przez dostarczeniu jej ciastka. Nie jest to takie łatwe ponieważ czeka nas wiele przeszkód.


Księżniczka Disneya

Ocena gry

Nasz księżniczka szykuje się na bal. Musimy ją jakoś do tego przygotować. Obok znajduje się wiele żeby by to uczynić. Spraw by wyglądała pięknie. Do dzieła!


Uratuj Księżniczkę

Ocena gry

Nasze zadanie w tej grze nie będzie łatwe. Będziemy w niej ratować księżniczkę. Aby to uczynić należy przejść wiele plansz. Pokaż jej że Ci na tym zależy.


Kąpiel

Ocena gry

W tej grze waszym zadaniem będzie kąpanie dwojga bohaterów. Do wyboru mamy księcia i księżniczkę którzy są pobrudzeni w błocie. Postarajcie się postępować zgodnie z instrukcją w grze. Sterowanie jest za pomocą myszkiUbieranki Jej Wysokość Zosia

Ocena gry

Kolejna ubieranka czeka już na Was tym razem dziewczynę z bajki Disneya będziemy ubierali w różnego rodzaju stroje przygotowane w sam raz na imprezę Hallowen. Zachęcamy do grania, posługujesz się myszką. Baw się doskonale.


Księżniczka Zosia w karocy

Ocena gry

Tym razem czeka na Ciebie 8 plansz w których naszą karetą musimy dojechać do celu. Zadanie nie należy do najłatwiejszych. Zbieraj po drodze gwiazdki i uważaj abyś nie zaliczył wywrotki.


Sofia The First Flying Horse

Ocena gry

Czeka na Was ciekawa ubieranka gdzie Zosia porusza się na swoim latającym koniku. Postaraj się ubrać tą parę aby wyglądali jak najlepiej. Użyj do tego ubrań, które czekają na Ciebie w grze online.


Księżniczka Lodu

Ocena gry

Czeka na Was drogie dziewczyny ciekawa gierka ubieranka jak i też wykonywanie makijażu w której to będziemy musieli zmienić wygląd dla naszej postaci, to od Ciebie będzie zależało jak nasza postać będzie wyglądać, postarajcie się aby wyszło to jak najlepiej. Użyj myszki do grania.


Princess Aurora Make Up

Ocena gry

W tej grze dla postaci będziemy wykonywali różnego rodzaju make up jak i też wybierać różnego rodzaju ubrania. Zachęcamy do zapoznania się z grą i posługiwania się w niej myszką.


Princess Aurora Lazy

Ocena gry

Zachęcamy wszystkie dziewczyny do zagrania w tą wspaniałą gierkę Disneya i zapoznania się z instrukcją która w grze jest na Was przygotowana. Posługujemy się w niej z pomocą myszki.


« poprzednia 1 2 3 4 5 6 następna »

Popularne gry

 • Księżniczki
 • Wystylizuj księżniczki Disneya

  Wystylizuj księżniczki Disneya

  Oglądana: 9406 ocena: 0.00

 • Królewna śnieżka i siedmiu krasnoludków

  Królewna śnieżka i siedmiu krasnoludków

  Oglądana: 3253 ocena: 0.00

 • Śnieżka na koniku

  Śnieżka na koniku

  Oglądana: 2981 ocena: 2.00

 • Ubieranka Roszpunka

  Ubieranka Roszpunka

  Oglądana: 2929 ocena: 0.00

 • Ubierz Królową Balu

  Ubierz Królową Balu

  Oglądana: 2252 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie