Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Dla Dziewczyn darmowe gry online Księżniczki 44 gier

Księżniczka Lodu

Ocena gry

Czeka na Was drogie dziewczyny ciekawa gierka ubieranka jak i też wykonywanie makijażu w której to będziemy musieli zmienić wygląd dla naszej postaci, to od Ciebie będzie zależało jak nasza postać będzie wyglądać, postarajcie się aby wyszło to jak najlepiej. Użyj myszki do grania.


Princess Aurora Make Up

Ocena gry

W tej grze dla postaci będziemy wykonywali różnego rodzaju make up jak i też wybierać różnego rodzaju ubrania. Zachęcamy do zapoznania się z grą i posługiwania się w niej myszką.


Princess Aurora Lazy

Ocena gry

Zachęcamy wszystkie dziewczyny do zagrania w tą wspaniałą gierkę Disneya i zapoznania się z instrukcją która w grze jest na Was przygotowana. Posługujemy się w niej z pomocą myszki.


Stylish Princess Aurora

Ocena gry

Ubieranka ten kobiety Disneya. Bardzo fajna gierka skierowana dla dziewczyn i dzieci. Wybieraj dla niej różnego rodzaju ubrania jak i też buty czy też rożnego rodzaju fryzury i wiele innych.Księżcznika Amber ubieranka dla dziewczyn

Ocena gry

Bardzo fajna gra którą chcieliśmy dedykować każdej dziewczynie. Czeka na Was wiele różnego rodzaju mini zadań w gierce. Księżniczka została Tobie powierzona abyś ją ubrał na pewne przyjęcie. Na wieszakach czekają już różnego rodzaju ubrania mniejsze i większe. Zależy od Ciebie w co ją ubierzesz. Masz do wyboru sukienki, sukieneczki i różnego rodzaju bluzki w tym różne uczesania włosów, buty jak i też oczywiście przeróżne błyskotki i naszyjniki.


Ubieranie księżniczki

Ocena gry

Tym razem do ubrania będzie piękna księżniczka. Postarajcie się aby jej kreacja był najpiękniejsza na balu. Wszystko co będzie ci potrzebne do stworzenia przepięknej kreacji znajduje się obok naszej księżniczki


Księżniczka i jej szczeniak

Ocena gry

Piękna księżniczka w zamku czeka abyś ją ubrał na spacer z jej pieskiem. Obok księżniczki znajduje się szafa w której są wszystkie potrzebne Ci rzeczy. Po zakończeniu gry możesz wydrukować śliczny obrazek.


Ubieranka z Mulan

Ocena gry

Czekają na Was różnego rodzaju ubieranki z których wybierzemy najlepsze ubrania dla naszej postaci. Zanim to jednak zrobisz postaraj się aby poznać jej styl dzięki temu ubiór z pewnością będzie perfekcyjny i jej się spodoba.


Labirynt z Mulan

Ocena gry

Gra która pochodzi z bajki Disneya o pewnej cudownej księżniczce o imieniu Mulan. Trafiamy wraz z główną postacią do labiryntu i staramy się w jak najkrótszym czasie przedostać na drugą stronę do napisu finish.


Dzwoneczek i zaginiony skarb

Ocena gry

Nasz postać występuje w filmie o nazwie Zaginiony skarb i musimy ją do niego przygotować. Dlatego też trafia do charakteryzatorni gdzie będzie to możliwe. Pierwszym etapem jest oczyszczanie twarzy dalej będziemy już wykonywać inne czynności, jakie zobaczcie sami.


« poprzednia 1 2 3 4 5 następna »

Popularne gry

 • Księżniczki
 • Wystylizuj księżniczki Disneya

  Wystylizuj księżniczki Disneya

  Oglądana: 7393 ocena: 0.00

 • Królewna śnieżka i siedmiu krasnoludków

  Królewna śnieżka i siedmiu krasnoludków

  Oglądana: 2713 ocena: 0.00

 • Śnieżka na koniku

  Śnieżka na koniku

  Oglądana: 2693 ocena: 2.00

 • Ubierz Królową Balu

  Ubierz Królową Balu

  Oglądana: 1868 ocena: 0.00

 • Ubieranka Roszpunka

  Ubieranka Roszpunka

  Oglądana: 1799 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie